» »

kak dodat podnapise v xvid in divx za zmeraj?

kak dodat podnapise v xvid in divx za zmeraj?

Klemenn ::

torej..eni frendici bom posodu par cdjev..pa je mal manj vešča v računalništvu..pa me zanima..se da kak s kakim programom naredit..da bi bli podnapisi že gor? :\

Hux ::

Daj jih na cd v .sub format. Koncnico .txt spremeni samo v .sub in ime file mora bit enako kot ime filma. Torej
kekec se vraca.avi in kekec se vraca.sub

Sumo ::

Če se ne motim, bo za uporabo tega "trika" moral inštalirati še programček VobSub.

Hux ::

Nevem to jaz predlagam da tak mora codecs instalirat in najbolse je nedvomno ACE codecs mega pack.

Klemenn ::

em..kaj?

če jih dam na cd v isti obliki..sm da so sub..bi jih bsplayer mogu avtomatsko naložit? :\

go_kyu ::

Ne se dvakat bos mogu kliknt na file .sub :)
Life is life...

Klemenn ::

hmm..kot sem rekel..malo manj vešča..torej..še enkrat..

ka je treba naredit..o se da?...da bi se že ko bi film odpru predvajali podnapisi? :\
kak bi rekul..da jih kr implentiraš v film!

RamOne ::

Ti kr tko nared kot ti je Hux2 dal navodila.
Glej da bosta obe datoteki (avi in sub v isti mapi).
Potem mora dela sigurno v najnovejsem WMP (torej 9-ka), ce pa nimas ta zadnjega WMP-ja pa tudi 100% dela z BsPlayer-jem...
too tought to die!

Hux ::

zakaj ne probas enostavno. Film in podnapise daj v isti direktorij z istimi imeni samo druga koncnica kot kekec.avi in kekec.sub
Moglo bi se pokazat automatsko v bilokirem playeru magari wondows media.
Ce se pa ne pa treba codecs instalirat oz program in najbolje je Ace mega pack.

ACE

Ker ma ta vse codecse in programe ki so potrebni za delovanje bilo kirega filma torej slike in zvoka ter podnapise.
Velikost podnapisov se pol preko config spreminja ki se instalira v c:/program files/Ace ampak za racunalnikso gledanje je default nastavitev vec kot dovol. Za TV je pa treba malo vecje plus prednost je ker na Geforcah podnapisi na TVouto torej TVju ne delujejo in treba premikati primarno in sekondarno z temi subi pa ni dobenih problemov pri prikazovanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tr0n ::

Nehajte noret s temi packi, ker bom enemu uho bek vgrizno! :)

Hux ::

Ni bolse en pack instalirat kot pa vsakega posebej? :D

Btw. NIMO codecs pa prste bek ker povzroca zeleno sliko na novejsih filmih.

boštjan ::

glih včeraj sem se igral s kodeki,ko sem INSOMNIO hoto gledat.Naložo vsaki divx,xvid,ffdshow posebej pa 1X nisem mel slike,ali zvoka,al pa je bla slika zelena.Pol pa si rečem zakaj pa ne bi nimota naložo.Ga naložim in film sem gledal brez problema.
Kaj je mogoče kdo sprobo kodeke kaaza kodek pack.

Hux ::

vsi fedni so meli zeleno sliko z nimotom pol sem pa deinstaliro codecs in je bla slika normalna. Da se razumemo. Racunalnik sveze formatiran torej dobenga codecsa gor. Ko nimota fuknes zelena slika na novejsih filmih in ko ga dol fuknes normalna slika na novejsih. Tak da tisto kaj je ostalo po deinstalaciji nimota je delalo dovol dobro za gledanje.Plus ta tip je totalno nesposoben mesece in mesece je pisalo na njegovi strani da je napaka noter a ni je popravo ma kaki. Da vsej kredit pravim mejkerom od codecsov ali je lopov?

Klemenn ::

v bistvu sem sprobal..z bsplayerjem dela :D ..sm bi pa vseen prosu..če ve kdo..kak bi naložu direkt v film.. :\

Tr0n ::

Direktno v film ne mores nalozit. Potem moras celotno zadevo na novo encodat, kar bo pa trajalo. Pa se kvaliteta bo slabsa, ker divx/xvid je ze tak encodan.

(sic) ::

Ej imate eni probleme s temi kodek packi... Tu je not 90% stvrai, ki jih (v primeru, da gledate DVD-rip filme) nikoli ne boste rabili.

Imam kar precej filmov pa mi s to konfiguracijo (DivX 5.04, XviD (nic), AC3, OGG) ni zajebal (na kakršenkoli način) NOBEN film!

Fuck you all!!!

Hux ::

in kaj zaj? reje pozenem en pack kot pa 5 posebej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

jc ::

Rabiš vob sub pa virtual dub, ko inštliraš vobsub izbereš text sub filter za virtual dub, pol pa v virtual dubu odpreš avi file, pod video izbereš filters in tam odpreš text sub filter vanj naložiš podnapise, pod video izbereš kakšno kompresijo bi rad in daš save as avi. Pa maš podnapise narisane gor na film. Kvaliteta pa ne bo slabša, ampak bo če daš zadost visok bitrate ista ko prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jc ()

Dr_M ::

ja k-lite je kr ql codec pack, itak lohk dolocis kaj bi rad instaliru, tko da ni nepotrebne nesnage na disku.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158504 (13652) BaRtMaN
»

Integrirani podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
367707 (5440) dzinks63
»

Ultimativni Codec Pack?

Oddelek: Zvok in slika
262204 (1661) gkovac
»

Zvok pri Divx

Oddelek: Zvok in slika
91194 (1070) pivmik
»

Film tipa XVid

Oddelek: Sedem umetnosti
222427 (1918) jRk0

Več podobnih tem