» »

kamera na motion detekcijo

kamera na motion detekcijo

Merx01 ::

Pozdravljeni.
Zaradi ponavljajočih težav s poškodbami avtomobila (risi, kraje dodatkov,...) sem se po nasvetu policaja, ki mi je delal zapisnik odločil, da bi v avto vgradil dve kameri.
Sedaj pa...našel sem napajalnik na ebayu, ki omogoča (ko je polno napolnjen tudi do 30ur napajanja za kamero in disk, polnjene preko hišnega ali celo avto polnilca) prav tako trdi disk.
Kar pa se tiče kamere:
rabil bi dve, da pokrijem pogled naprej(verjetna montaža pod vzglavnik ali na vzvratno ogledalo) ter drugo nekje na armaturko(obrnjeno nazaj).
Kamera naj ima recimo vsaj 4MP, zadosti širok kot snemanja, IR snemanje ponoči, predvsem pa MOTION DETECTION. Da mi ne shranjuje nepotrebnih posnetkov. Ima kdo kaj pametnega "na lageru" oz.kaj bi priporočal.
Ker mam res že poln ku**c da mi vsakih par mesecev nekdo okrasi avto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kamera v avtu

Oddelek: Na cesti
365753 (3827) UganiKdo
»

Pomoč pri izbiri kamere in opreme za snemanje okrog hiše

Oddelek: Strojna oprema
64204 (3980) SaXsIm
»

Praske z ključem po avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9127096 (24205) strup121
»

Kamera za snemanje okoli avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7925282 (17560) Karen
»

Nevarni vozniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10123349 (19200) MIHAc27

Več podobnih tem