» »

prostoročno telefoniranje v avtu

prostoročno telefoniranje v avtu

Ikspe ::

V avtu bi naštimal prostoročno telefoniranje.

Razmišljam o nakupu avtoradija z bluetooth. Ampak avtoradio ima samo zvočnike. Kje je potem mikrofon?

Druga možnost je da nabavim služalko z mikrofonom. Stanejo od 10 do 150 EUR. 10 EUR je verjetno zanič, 150 pa ne dam. Kakšne imate izkušnje?

Obtaja še kakšna tretja možnost?
  • spremenil: Ikspe ()

Invictus ::

Za 20 EUR dobiš v Big Bangu čisto spodobno slušalko ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ziga Dolhar ::

Drži - bluetooth slušalke so smešno poceni, in presenetljivo fajn delajo. Pa še na avto nisi vezan, in jo lahko uporabiš med hojo, v pisarni ... (imaš frej obe roki in nisi na speakerju). Sam sem kupil "najdražjo" Plantronics ki so jo imeli v Telekomovem centru, in zanjo dal celih 25-30 EUR, pa se odlično obnese.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Spajky ::

Odvadite se telefoniranja med aktivno vožnjo, ker ste takrat nevarnost na cesti, kot da bi bili vinjeni ! Noben klic ni tako pomemben, da lahko ne počaka na odgovor kasneje ! ... just my2c 8-O
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Mavrik ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Drži - bluetooth slušalke so smešno poceni, in presenetljivo fajn delajo. Pa še na avto nisi vezan, in jo lahko uporabiš med hojo, v pisarni ... (imaš frej obe roki in nisi na speakerju). Sam sem kupil "najdražjo" Plantronics ki so jo imeli v Telekomovem centru, in zanjo dal celih 25-30 EUR, pa se odlično obnese.


Osebno se mi ne zdi slušalka primerljiva BT sistemu v avtu - v končni fazi jo moraš vedno nositi med vožnjo da ima enako uporabnost - obenem pa ne dobiš podpore zvoku.
The truth is rarely pure and never simple.

Steampunk ::

Ma bejž no! V kakšnem smislu je teleforniranje nevarneje od "sodobne" rezistivne, štekajoče, display ventilacije na novih avtomobilih? Ali pa multimedijskih centrov, če govorimo o višjih razredih.
Si že kdaj vozil pijan? Niti p od podobnega ni.

Mavrik ::

Ikspe je izjavil:


Razmišljam o nakupu avtoradija z bluetooth. Ampak avtoradio ima samo zvočnike. Kje je potem mikrofon?


Ena je da zvok pobira telefon s standardnim "Speaker" načinom, druga pa (na boljših radiih) da ima samo radio mikrofon, ki se potem zmontira v avto - pogosto zaradi praktičnosti se kabel potegne po levem stebričku in je mikrofon montiran v kot nad voznikom.

(Sodelujoče tudi prosim da to temo ne zvlečejo v avtorju neuporabno debato o nevarnosti telefoniranja. Hvala.)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

St235 ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Drži - bluetooth slušalke so smešno poceni, in presenetljivo fajn delajo. Pa še na avto nisi vezan, in jo lahko uporabiš med hojo, v pisarni ... (imaš frej obe roki in nisi na speakerju). Sam sem kupil "najdražjo" Plantronics ki so jo imeli v Telekomovem centru, in zanjo dal celih 25-30 EUR, pa se odlično obnese.


slušalka je super, če pogosto menjaš avto oziroma jo rabiš tudi izven avtomobila. Ni pa senca integrirane rešitve ali preko avtoradija ali preko sistemov kot je parrot.

Spajky je izjavil:

Odvadite se telefoniranja med aktivno vožnjo, ker ste takrat nevarnost na cesti, kot da bi bili vinjeni ! Noben klic ni tako pomemben, da lahko ne počaka na odgovor kasneje ! ... just my2c 8-O


Normalno in če se pogovarjam s sovoznikom sem najmanj serijski morilec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334371 (8798) dope1337
»

Prostoročno telefoniranje

Oddelek: Na cesti
486147 (3880) MuadDib
»

Telefoniranje med vožnjo in kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8715696 (12816) stara mama
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132553 (2265) iDare
»

Nakup prostoročne naprave

Oddelek: Na cesti
162893 (2648) St235

Več podobnih tem