» »

Deadly Premonition Director's Cut

Deadly Premonition Director's Cut

Mitch ::

Trenutno je na Steamu Deadly Premonition: Director's cut za Windows znižan za 90% in znaša 2,5€. Igra je pravi biser kar se tiče zgodbe in atmosfere je pa na žalost tehnična izvedba zelo skromna. Mnogi se pritožujejo nad konstantnim sesuvanjem igre ter drugimi hrošči tako da je velika verjetnost, da boste imeli problem z to igro. Vendar pa so mnogi mnenja, da je mistična zgodba v stilu Twin Peaksa več kot odtehta vse tegobe z tehničnimi problemi.

Je pa igra port Xbox360 in PS3 verzije tako da če imate katero od teh konzol se verjetno bolj splača nabaviti konzolno verzijo v primeru, da še niste igra te "kultne" igre...

yayo ::

Sem kupil, ko je izšla zs PS3 pa ni bilo časa za igrat, potem sem kupil za PC, ko je izšla za meni najljubšo platformo (100X bolje streljam z miško kot s ploščkom). In sem PS3 verzijo dal na Bolho decembra lani, deset mesecev nazaj. Do danes ni bilo enega povraševanja :))
Se pa strinjam, igra je BIZARNA, v smislu "tako prfuknjena, da je skoraj genialna". V originalu je bila še veliko bolj podobna Twin Peaks pa so jo morali predelati zaradi bojazni pred kako copyright infringement tožbo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Control (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8011019 (489) oo7
»

Alan Wake (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25827904 (6522) oo7
»

Twin Peaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9918331 (9897) MostWanted
»

Top horror igre ?

Oddelek: Igre
171714 (1299) next3steps
»

Ubi soft najavil igro po TV seriji: LOST

Oddelek: Novice / Igre
123094 (2499) Daliborg

Več podobnih tem