» »

Prenos stikov iz SD kartice v računalnik

Prenos stikov iz SD kartice v računalnik

seba-beba ::

Zdravo!

Zanima me, kako lahko prenesem stike oz. telefonske številke iz android telefona, ki so shranjeni na SD kartici, v računalnik (ne preko Googla) ter jih nato prenesem v drugi android telefon.

Hvala

stb ::

seba-beba ::

Obstaja še kakšen drug način, razen seveda teh aplikacij?

Mavrik ::

Kako si pa shranil stike na SD kartico sploh?
The truth is rarely pure and never simple.

seba-beba ::

Obstaja možnost varnostne kopije na SD kartico.

Qushaak ::

Neverjetno patetični ste. Mate smartphone in takole dinozavrsko postopate pri migraciji.
Če si količkaj pameten imaš stike v Google-ovem računu. Osebno na vsake nekaj mesecev "moje stike" izvozim v vse tri možne formate (Outlook csv, Google csv in vCard) in jih dam v mapo na Dropbox. Tako so stiki varni, četudi se mi kaj zgodi z Google-ovim računom.

Sedaj pa nazaj k bistvu. Če imaš stike v Google-ovem računu se samo prijaviš na drugo Android napravo in ti jih bo avtomatsko pofetch-alo. Nobenih glupih backup programov v stilu Samsung Kies in drugih, ker nobeden ne dela drugega kot zgage oz so neverjetno hroščati in za ubit počasni.
Backup (sinhroniziranje) muske, slik, videov,... se pa na smartphone-ih tudi lahko naredi avtomatsko s kakim Dropbox-om, BitTorrent Sync,....

stb ::

Odvisno od percepcije "varnosti". Varnost lahko pomeni varnost pred pozabo/izgubo kakor tudi varnost pred nezaželenimi vpogledi. Obstaja tudi možnost, da sinhronizacija prek oblaka iz nekih razlogov ni izvedljiva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317741 (4450) Malcolm_Y
»

Samsung Galaxy S3 in stiki

Oddelek: Mobilne tehnologije
94117 (3818) Gatsu
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14219744 (14055) Jst
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320617 (13128) Mrakw

Več podobnih tem