» »

Samsung Galaxy S3 in stiki

Samsung Galaxy S3 in stiki

diative ::

Živijo,

Imam en problem. In sicer, ko se mi je naredila posodobitev sistem se mi, ko nekdo kliče, na displayu in dnevniku prikazujejo samo številke klicočega, kljub temu, da imam te stike v imeniku pod imeni. Kaj naj naredim

Hvala za odgovor.

[Michael] ::

Restart.

krneki ::

Meni se je isto zgodilo. Pomoje je Mobitel nekaj zabluzil. Povsod imam v imeniku +386xxxxxxxx, in po zadnji posodobitve par dni nazaj ne prepozna nobene številke, ker se vedno začnejo brez predpone +386. Ne pomaga restart. Pomagal samo izvoz kontaktov v .vcf, replace +386 z 0, delete starih kontaktov in nazaj uvoz. Me prav zanima kaj bo ko bom šel v tujino...

klemenSLO ::

pomagal naj bi samo izvoz kontaktov. in ponovni uvoz. brez da brišeš +386
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Tastar ::

začasna rešitev težave:

-Izvoz imenika na SD kartico ali dodatni spomin (po domače backup podatkov) : Stiki - tipka možnosti - Uvoz/Izvoz - Izvoz v pomnilnik USB
-Preveriti ali se je izvoz uspešno izvedel - datoteka se nahaja v : Moje datoteke - Vse datoteke - sdcard0 - 00001.vcf (ime datoteke je lahko drugačno - končnica je vedno .vcf)
-Izbrisati vse imenike iz aparata : NASTAVITVE - UPRAVITELJ PROGRAMOV - ZAVIHEK VSI - SHRANJEVANJE STIKOV - POČISTI PODATKE
-Uvoz predhodno izvoženih (backup podatkov)

Če je imenik sinhroniziran v Google Contacts (Gmail stiki), uvoza ni potrebno narediti, saj je dovolj, da še enkrat zaženemo Gmail stiki sinhronizacijo.

Predlagam izdelavo varnostne kopije podatkov (prvi korak) v izogib težav. Rešitev je res začasna.

diative ::

Iz mobitela sem dobil info da je problem pri Samsungu in da naj bi že odpravljali težavo.

Rešitev naj bi bila pa res samo ta kot je napisal Tastar.

eales ::

Tastar je izjavil:

začasna rešitev težave:

-Izvoz imenika na SD kartico ali dodatni spomin (po domače backup podatkov) : Stiki - tipka možnosti - Uvoz/Izvoz - Izvoz v pomnilnik USB
-Preveriti ali se je izvoz uspešno izvedel - datoteka se nahaja v : Moje datoteke - Vse datoteke - sdcard0 - 00001.vcf (ime datoteke je lahko drugačno - končnica je vedno .vcf)
-Izbrisati vse imenike iz aparata : NASTAVITVE - UPRAVITELJ PROGRAMOV - ZAVIHEK VSI - SHRANJEVANJE STIKOV - POČISTI PODATKE
-Uvoz predhodno izvoženih (backup podatkov)

Če je imenik sinhroniziran v Google Contacts (Gmail stiki), uvoza ni potrebno narediti, saj je dovolj, da še enkrat zaženemo Gmail stiki sinhronizacijo.

Predlagam izdelavo varnostne kopije podatkov (prvi korak) v izogib težav. Rešitev je res začasna.


Zakaj naj bi bila ta rešitev začasna? Res da ti po updatu kontakti "izginejo", vendar ko ponovno uvoziš/sinhroniziraš stike, stvar spet deluje tako kot je treba.

Tastar ::

V smislu do nove delujoče posodobitve.

z00s ::

Izkoriščam temo za vprašanje o S3 stikih.

Ko iščem po stikih, mi zaradi gmail sinhronizacije izpisuje še maile, kar bi rad izklopil, ker, ko pritisnem npr. "JO" želim dobiti takoj jože gsm in ne jože@mail.neki, jozica@mail.net in še 97 drugih emailov, predem se pojavi jože gsm. Imam nastavljeno, da naj prikazuje le stike s tel stevilkami med stiki v telefonu, poskusil sem tudi s prilagojenim seznamom, kjer sem odkljukal vse gmaile ipd, pa med iskanjem po stikih še vedno išče tudi po mailih. Rešitev bi bila sicer takšna, da pobrišem gmail acc in ga na novo naložim in ne uvozim gmail kontaktov, vendar potem ne morem uporabljati kontaktov na gmail app.

A sem verjetno malce konfuzno napisal? Torej, med iskanjem po stikih želim, da se izpišejo le stiki iz .vcf fajla, nič mailov ipd...Je pa problem le, ko uporabim iskalnik med stiki. Drugače je prikazano, kot želim.

Tehnična pomoč na samsungu pravi, da naj povrnem tovarniške nastavitve, pa bo. Sem poizkusil, pa ni. Je torej takšno delovanje S3 normalno, ali naj nesem v garancijo?

Hvala za mnenja.
lp,Z00s

Gatsu ::

Na žalost 4.1.2 ni zjebal samo dnevnika klicev ampak še marsikaj, saj sem v zadnjem tednu moral resetirat telfon kar 3x... enkrat je nonstop javljal network busy, enkrat je nehal delat pulldown menu, enkrat pa je začel štekat ko prasica...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos imenika iz Nokia na Galay S7

Oddelek: Mobilne tehnologije
61201 (1089) harvey
»

Uvoz telefonskih kontaktov iz starega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
173718 (3421) Invictus
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317847 (4556) Malcolm_Y
»

Telefonske številke iz Googla na staro Nokio

Oddelek: Pomoč in nasveti
5842 (642) racunalnicar
»

Zakodiran samsung galaxy mini

Oddelek: Pomoč in nasveti
81086 (978) Exile3

Več podobnih tem