» »

Windows 8 - nepotrebne storitve ter procesi

Windows 8 - nepotrebne storitve ter procesi

Ozric ::

Zanima me katere storitve in procese lahko onemogočim oz. jih dam na manual (kaj je bolje?), ne da bi s tem sistem "sabotiral"? Ne uporabljam tiskanja, nisem na mreži ne službeno ne doma, brez virtualnih mašin. Sem googlal, pa vendar me zanima vaše mnenje oz. nasvet. Hvala.

Ozric ::

bluefish ::

Mah, to izklapljanje servisov je dandanes povsem nepotrebno. Če imaš pa dejansko neko potrebo, pa sledi linkanemu vodiču. Za časa XP je bil precej dober.

Ozric ::

bluefish je izjavil:

Mah, to izklapljanje servisov je dandanes povsem nepotrebno. Če imaš pa dejansko neko potrebo, pa sledi linkanemu vodiču. Za časa XP je bil precej dober.

Gre za mašino z le 2 Gb rama, zato povprašujem po tovrstni optimizaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ozric ()

BorutK-73 ::

Na Athlonu 3500+ z 2GB rama dela Win 8 super in nisem izklapljaj nepotrebne procese, samo sistem restore in hybernation je off.

Meizu ::

Ozric je izjavil:

Zanima me katere storitve in procese lahko onemogočim oz. jih dam na manual (kaj je bolje?), ne da bi s tem sistem "sabotiral"? Ne uporabljam tiskanja, nisem na mreži ne službeno ne doma, brez virtualnih mašin. Sem googlal, pa vendar me zanima vaše mnenje oz. nasvet. Hvala.


msconfig, klikneš na hide all windows processes in odkljukaš vse kar je tam noter. Nato uživaj rezultate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomatska namestitev gonilnikov Windows 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
61557 (1451) rawlit
»

Težava pri predvajanju videa

Oddelek: Pomoč in nasveti
91277 (1143) joker16_7
»

Nvidia z velikimi težavami v proizvodnji

Oddelek: Novice / Rezultati
4615012 (12938) Jst
»

Pohitritev računalnik

Oddelek: Programska oprema
343163 (2492) Gray_Warden
»

Linki

Oddelek: Izdelava spletišč
9943 (815) Birkoff

Več podobnih tem