» »

Neznan problem

Neznan problem

PikM5 ::

Imam sledeč problem: včeraj ko sem urejal nek excelov dokument mi kar naenkrat začelo pisati + ko sem pritisnil enter, potem sem stvar nekako rešil, da sem zamenjal profil na tipkovnici, vendar ko sem danes ponovno prižgal pc, mi na vsake toliko časa ko imam katero koli polje ki je namenjena za pisanje ( iskalnik, word, internetni brskalnik.... ) začne samodejno pisati stvari, ki sem jih danes že napisal kje. Prav tako mi brez da bi kliknil na miško, odpira spletne strani, označuje besedilo, premika bljižnice po namizju.... Zagnal sem film vendar po 30 sekundah ga začne prekinjati, ponovno predvajati spreminjati nastavitve... Prav sem zagnal antivirus - avast da pregleda celoten sistem vendar ne najde ničesar. V glavnem občutek je tak kot da bi se pc-ju zmešalo. Uporabljam win 7 ultimate 64 bit.
  • spremenil: PikM5 ()

poweroff ::

Morda kakšen "prijatelj" nagaja preko RDP?
sudo poweroff

Robocop1 ::

Če imaš več uporabniških računov, probaj preklopiti na drugega in poglej ali se tudi tam dogaja isto. Poglej katere stvari se zaženejo ob prijavi v Windows in nepotrebno izklopi, potem pa postopoma vklapljaj. Lahko probaš tudi odpreti task managerja in pogledaš kateri procesi tečejo (kateri so najbolj aktivni) ter sumljive prekini.

GTX970 ::

Izštekaj mrežni kabel, se zaveda ponavlja ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako restartat proces?

Oddelek: Programiranje
393434 (2986) k4vz0024
»

Računalnik se noče zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
156082 (5432) Uporabnik-6
»

Odstranjevanje trdovratne hibridne zalege [Napredno]

Oddelek: Informacijska varnost
312745 (1911) fiction
»

PHP ne dela

Oddelek: Izdelava spletišč
162149 (1904) fx
»

ntfs in linux? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1006434 (4978) SkIDiver

Več podobnih tem