» »

Problem(i) z HP prenosnikom

Problem(i) z HP prenosnikom

MasterKiD ::

Včeraj sem z mokro krpo čistil HP prenosnik, kot ponavadi. Ampak sedaj je prišlo do določenih težav. Takoj po čiščenju sem opazil, da nekatere tipke slabo primejo, pa še nekatere tipke so se "funckijsko, včasih" pomešale oz. se še vedno... Npr. če sedaj kliknem samo "levi" CTRL mi preklopi na drug zavihek.. Vendar to še ni vse - na ekranu, bolj na levi strani je taka čisto tanka "bela, včasih rumena" črta, ki mi moti na zaslonu. Če bi kdo vedel kaj narediti sedaj bi bil pripravljen plačati za pir in še več :)

Torej naslednje težave z HP 17" prenosnikom;
- nektere tipke so se pomešle, neketere več ne delujejo...
- poleg tegi mi na zaslonu kaže neko črto bolj na levi - tanko...

P.s. zanima me ali lahkon+ ven vtrgam tipke iz tipkovnice na lapopu kot pri redni tipkovnici..

hvala vsem.

GupeM ::

Glede tipk: Pusti prenosnik nekaj časa da se res res dobro posuši. Verjetno bo potem delalo.
Glede ekrana: Nimam pojma, sliši se pa ne najbolje.

MasterKiD ::

GupeM je izjavil:

Glede tipk: Pusti prenosnik nekaj časa da se res res dobro posuši. Verjetno bo potem delalo.
Glede ekrana: Nimam pojma, sliši se pa ne najbolje.

je potrebno vn vzet tipkovnico?

GupeM ::

Ja če jo vzameš ven se bo hitreje posušil, če jo pustiš noter bo verjetno rabil nekaj časa. Če si dovolj zmočil tipke, lahko tudi nekaj dni. Lahko pa da nikoli več ne bojo delale. Sem imel več primerov z mobilnimi telefoni, tistimi na tipke, ko je bil telefon konkretno moker. Po kakšnem tednu še vedno niso delale vse tipke. Ko sem za hec poizkusil čez nekaj tednov, je vse delalo normalno, ker se je telefon konkretno presušil.

Govorim pa seveda za telefon znamke Nokia :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

MasterKiD ::

Tipke sedaj delujejo bolje kot prej, tak da bo pomoje kar vredu to delovalo... Samo še vedno nevem kaj naj z ekranom? Odmontiram (video?) ali kaj naj naredim? Včasih črta celo izgine, nato se čez nekaj minut spet pojavi nazaj.

solatko ::

Kaj si prenosnik pral s tušem?
Delo krepa človeka

FX6300B ::

pa kva je stabo solatko ga je kr u avtopralnico pelou >:D

MasterKiD ::

Ne, res sprašujem. Sedaj črte ni več, ampak na tipkovnici ene tipke še vedno jebe**, druge ene pa ne delujejo. Še kaki predlogi?

ST-777 ::

Poglej v manual za prenosnik, kako se odstrani tipkovnica. Ko bo razstavljena, se bo hitreje posušila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zelo čudne težave s tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
152128 (1551) Dag
»

laptop polil- tipkovnica ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
216215 (3726) ttommy
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416440 (13683) _koki_
»

Telefon padel v vodo (BlackBerry Curve 8900) pomoč...

Oddelek: Pomoč in nasveti
436950 (5650) clothes
»

Voda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
203064 (1854) Pyr0Beast

Več podobnih tem