» »

Problem z ventilatorjem na HP 6570b

Problem z ventilatorjem na HP 6570b

origin992 ::

Pozdrav, imam prenosnik HP 6570b dobro leto in mi je pred 2 mescoma začel čudno delovat ventilator. Ko sem ga prižgal je napisalo da ne deluje pravilno System fan (90B). Potem sem naročil nov ventilator in ga menjal in je blo do zdaj ok. Zdaj pa včasih spet napiše to, včasih ventilator dela, včasih slabo včasih pa sploh ne. Glede na to da je ventilator nov, mislim da je problem ni v ventilatorju. Upam da kdo zna kako popravit to. Hvala

bobby ::

Nared bios upgrade, ce je na voljo, se prej pa bi probal samo bios reset na factorz default. Mogoce se mu je mal sfuzlal.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

origin992 ::

Sem odprl pokrov računalnika, pa sploh ni deloval, samo ene 2x je trznil kot da bi hotel delat. pa sem ga z roko malo pognal pa je delal, potem pa ko ugasnem računalnik pa spet ne. pa tudi če to naredim, dela ful slabo oz počasi. ni mi jasno kaj bi lahko blo narobe.. drgač pa sem probal že updejtat bios.

bobby ::

Zdej, če si ga že odprl, pa če si malo štromarja pa če imaš multimeter, preveri napetosti, ki ti jih daje iz plate.
ali je možno, da si kupil močnejši ventilator ki porabi več toka in se zato ne zavrti? če daš stari ventilator notri, samo priklopi ga na plato, je efekt isti?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535359 (4295) svetetko
»

grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7922504 (21315) LukaTCE
»

2 beeps (POST)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141067 (844) RuskiSnajper
»

Grafična in matična

Oddelek: Strojna oprema
231613 (1270) mr1two
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586779 (5680) Pyr0Beast

Več podobnih tem