» »

Ukradena oprema - Koper

Ukradena oprema - Koper

HyperGL ::

Zdravo!

V nedeljo 21.9.2014 mi je bilo odtujeno nekaj tehničnih stvari iz hiše. Prosil bi kogarkoli, ki sliši ali vidi kje kakršnokoli informacijo glede le te, da mi to sporoči, oziroma sporoči na policijo. Seveda bo najditelj ustrezno nagrajen!

Apple Macbook PRO 15" mid 2012, mat zaslon, črn zaščitni ovitek, brez polnilca SN:C02J5104F1G3
WD my passport 500gb, bele barve, USB3.0
Wacom Bamboo pen and touch, grafična tablica črne barve s pisalom.
Nikon D610, 16gb SD, 8gb SD, baterija Hahnel, brez polnilca in originalne baterije
Nikkor Macro AF-S 60mm 2.8 G ED
Asus EEE PC 1015 10" bele barve, na zadnji strani zaslona ima nalepko z rdečim jabolkom, vgrajen 40gb Intel SSD, brez polnilca

Vsa oprema je seveda brez embalaže in papirjev (vsa dokumentacija in računi so v mojih rokah), odtujena je bila na območju Semedela-Olmo-Prisoje!

Še enkrat pozivam vse, ki bi karkoli vedeli, da mi sporočijo na mail oziroma telefon:
MAIL martin.peca@t-2.net
GSM 041 54 90 54

HVALA!
  • zaklenil: Mavrik ()

medenko ::

facebook?

dottor ::

Predlagam, če poznaš koga iz markovca da se tam povpraša ali pa v samskem domu zraven garažne hiše. Ponavadi nepridipravi tam prodajajo ukradeno robo tujcem, ki jo pol peljejo v države bivše jugoslavije.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

MacPro in EEE bi se dalo najdet preko MAC številke prvič ko bi se povezal na net in se le-ta nebi spremenila. Ostalo pa se strinjam da je težje najdet. Na bolho sigurno ne bo šel tlačit edino če je idjot...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

HyperGL ::

@adapapika: facebook sem ponovno zagnal samo zaradi tega in je bil res presenetljivo dober odziv ljudi, tako kot tukaj in še kje!

@vsi ostali: večino stvari sem dobil nazaj, si je tip malo olajšal življenje in je prinesel na policijsko postajo. Imam Mac-a, fotoaparat, vse objektive in svetlomer nazaj v moji lasti. Trenutno manjka le še EEE, WACOM in PASSPORT ter 2x SANDISK kartica (8 in 16gb).
Sem 100% da ima to tip še doma (ker se je to dogajalo zvečer oz. ponoči) in čakam na klic, da so izvedli hišno preiskavo in da so našli še ostalo. Narkoman pač s potrebo po dozi! Bedno je, da naša zakonodaja ga bo ponovno postavila na cesto oziroma domov, kjer itak ne mora preživet drugače kakor s tem kar pač počne t.j. škoda!

Je pa res, da je Wacom vreden 100 eur nov, EEE pc sem ga kupil druge roke za 150 in edino kar ima vrednega je intel SSD za 40gb, passport pa ima arhiv zadnjih 7-8 let mojega fotografskega dela (imam še eno kopijo doma), ampak se ga ne da odpret na drugim kakor z OSX, kar pa on nima in dvomim da ima kdo od njegovih zadrogiranih kolegov, kvečjemu ga bo sformatiral in amen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HyperGL ()

harmony ::

Tole si pa kar dobro dobil nazaj.

Najbolje da si nabavis trezor.

mat xxl ::

Alarm in pa ustrezna vrata, oziroma malo povej, kako je vlomil, navadno narkiči ali čez priprto okno ali pa kar z silo.

Vsekakor imamo dobro POLICIJO, da so ti vsaj tole dobili nazaj, čeprav eni radi udrihajo po njih, da bi se sam zaj.... s takimi tički za 800 eur na mesec ... :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

medenko ::

Zanimivo, da so tako hitro našli.

Invictus ::

Saj imajo policaji listo teh zblojencev in njihovih lokacij.

So pač stare stranke policije. Ampak kaj boš pa s temi zblojenci naredil? Ne moreš jih zapreti za 30 let ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mihec87 ::

HyperGL je izjavil:

@adapapika: facebook sem ponovno zagnal samo zaradi tega in je bil res presenetljivo dober odziv ljudi, tako kot tukaj in še kje!

@vsi ostali: večino stvari sem dobil nazaj, si je tip malo olajšal življenje in je prinesel na policijsko postajo. Imam Mac-a, fotoaparat, vse objektive in svetlomer nazaj v moji lasti. Trenutno manjka le še EEE, WACOM in PASSPORT ter 2x SANDISK kartica (8 in 16gb).
Sem 100% da ima to tip še doma (ker se je to dogajalo zvečer oz. ponoči) in čakam na klic, da so izvedli hišno preiskavo in da so našli še ostalo. Narkoman pač s potrebo po dozi! Bedno je, da naša zakonodaja ga bo ponovno postavila na cesto oziroma domov, kjer itak ne mora preživet drugače kakor s tem kar pač počne t.j. škoda!

Je pa res, da je Wacom vreden 100 eur nov, EEE pc sem ga kupil druge roke za 150 in edino kar ima vrednega je intel SSD za 40gb, passport pa ima arhiv zadnjih 7-8 let mojega fotografskega dela (imam še eno kopijo doma), ampak se ga ne da odpret na drugim kakor z OSX, kar pa on nima in dvomim da ima kdo od njegovih zadrogiranih kolegov, kvečjemu ga bo sformatiral in amen!

dottor ::

No upam da dobiš še ostalo, če že ni prodal po poti in dobil za dozo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Riff ::

super da si že dobil nekaj stvari nazaj

RockyS ::

Kako se že je oni športnik izmazal? Mislil je, da je v kopalnici vlomilec in ne njegova partnerka. Kaj takega bi morali imeti v sloveniji. Ne pa da na koncu moraš pazit, da ne boš ti žrtev, in ne kriminalec.

St235 ::

Kaj takega bi morali imeti v sloveniji.

jaz pa srčno upam, da ne. Ker nimam nobene želje živet v državi, kjer je na kakršenkoli način sprejemljivo streljat na kogarkoli v kopalnici. Ker na mojo veliko srečejo je verjetnost, da bom ustelil vlomilca namesto žene v kopalnici ob 4h zjutraj nekje 1.000.000.000 proti 1.

shadeX ::

Se nekako strinjam ampak nevem od kje si pobral to razmerje. Če si sam z ženo v hiši ter ona spi zraven tebe, v kopalnici pa slišiš ropot je verjetnost da ti nekdo brskat po hiši kar 1:1 :)

Če žene ni zraven tebe ter v kopalnici slišiš ropot, ne boš šel niti pogledat ker boš "vedel" da je žena.

St235 ::

Staatistika v sloveniji je na srečo še vedno v prid tega, da je v kopalnici tast, ki je zlezel skozi okno, ker je začutil nujno potrebo po tem da si umije zobe v tvoji kopalnici, kot pa da vlomilec.

Zato je moje stališče, da je kakršna koli upraba "deadly force" neprimerna zgolj na podlagi tega, da ne veš kdo ropota v kopalnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprto okno in posledice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779529 (6251) m0LN4r
»

Na tipkovnicah in miškah puščamo dokaze o svojih partnerjih

Oddelek: Novice / Zasebnost
83922 (3145) stalker
»

Bi raje v živo ali prek interneta?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3712303 (8019) driver_x
»

Quirky "izum" ali bedarija :P?

Oddelek: Loža
385836 (4172) Lion29

Več podobnih tem