» »

siol tv na PC

siol tv na PC

laaw ::

mogoče kdo ve zakaj nedela šport klub 1, ostali šport klubi delujejo idini ta kjer je fuzbal ne:/

hojnikb ::

zatemnitev ?
#brezpodpisa

laaw ::

tako ja, modra deluje kateri drug IP?

polpo ::

Meni deluje, mogoče nimaš pravega IPja programa. Na Siol forumu imaš v multicast temi liste kanalov z ipji.

laaw ::

mi poveš tvoj IP prosm

Master_Yoda ::

Jaz bi pa prosil ce je kdo pripravljen sharat kar celo playlisto - sem pred kratkim formatiral in pozabil shraniti, vse kar pa zdaj najdem pa je neka prastara z veliko kanalov, ki niso vec na istih IPjih. Ce nima nobem bom pa primoran skenirati cele subnet in pol najdene pravilno poimenovati in urejati :D.

polpo ::

Master_Yoda je izjavil:

Jaz bi pa prosil ce je kdo pripravljen sharat kar celo playlisto - sem pred kratkim formatiral in pozabil shraniti, vse kar pa zdaj najdem pa je neka prastara z veliko kanalov, ki niso vec na istih IPjih. Ce nima nobem bom pa primoran skenirati cele subnet in pol najdene pravilno poimenovati in urejati :D.


Za XDSL playlisto imam to na tej strani -> http://forumi.siol.net/showthread.php?t...
Tu imaš malo novejšo -> http://forumi.siol.net/showthread.php?p...

Master_Yoda ::

Hvala (z zakasnitvijo :P).

Imam se eno vprasanje: Trenutno me nekaj mrezna na kateri imam TV zajebava in me zanima ali je mozno da imam Internet in TV na eni mrezni ?

Sem probal postaviti tako da imam switch, na katerega sem priklopil router (internet), ter UTP iz modema (port nastavljen na TV). Racunalnik priklopim na ta switch in mu nastavim staticni IP za notranjo mrezo (rang 192.168.0.x), ter dodatni IP za TV (10.x.x.x) ki sem ga imel nastavljenega na drugi mrezni.

Internet mi dela, TV pa ne - dela mi samo en program (TV SLO 1 HD). V status baru mi kaze konstantno 13,4 Mb/s ne glede na to kaksen program imam izbran - predvidevam da od TV SLO 1 HD kaze.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol tv pretok je, slike ni

Oddelek: Omrežja in internet
122300 (2112) sebas4
»

Siol TV lista - Multicast

Oddelek: Pomoč in nasveti
64513 (4058) Master_Yoda
»

SiOL TV na PC - Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5224490 (8649) slitkx
»

IPTV stremanje

Oddelek: Omrežja in internet
123132 (2624) preem
»

ADSL modem -> Switch -> Router, kako da so vsi v istem subnetu?

Oddelek: Omrežja in internet
384767 (4286) SasoS

Več podobnih tem