» »

Driverji grafična

Driverji grafična

PurplePapet ::

Pred kratkim sem dobil grafično kartico SAPPHIRE VAPOR-X HD 4890 1GB GDDR5 PCI-E OC in imam win 8.1, ko hočem prenesti driverje mi pokaže da jih nimajo za win 8.1, zato sem namestil za win 8, nevme v čem je težava ampak, ko se računalnik prižge do konca mi napiše Kdbsync.exe has stopped working in AMD catalyst se mi noče prižgati, zato tudi pri minecraftu ko hočem zagnati igro napiše LoadLibrary failed with error 87: The parameter is incorrect!

Kaj za narediti, nov os ali kaj drugega?

FX6300B ::

morali bi delovati poizkusi starešo in novejšo verzijo

Klemen86 ::

Hd4xxx ni več uradno podprta v Win8.1

Poskusi s tem vodičem:

http://www.jongibbins.com/windows-8-1-a...

PurplePapet ::

Ne pokaže mi driverje tako kot na tistem guide, pokaže mi samo z microsoft nametagom

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

odstrani vse kar imaš od amd driverjev in probaj 13.4 beta če še nisi in prek device manager daš let me pick itd.
http://www.tomshardware.co.uk/answers/i... poglej tazadn post in probaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

PurplePapet ::

Še vedno se ne pojavi driver brez microsoft taga

hojnikb ::

inštaliraj driverje v compatability načinu za win8
#brezpodpisa

PurplePapet ::

Tudi ne

gddr85 ::

Kako ne pojavi, če ga usmeriš v extraktan file od amd a ga ne najde?

PurplePapet ::

Jaz delam po tem guidu http://www.tomshardware.co.uk/answers/i... in nikjer mi noče napisat brez microsoft taga

gddr85 ::

Ja in tazadn post piše kako je on naredu, prek device manager desni klik let me pick in ga usmeriš v folder od amdja. Sevede prej amd driber ekstraktaš, ponavad je c:amd oz. odvisno kam si izbral.

PurplePapet ::

1 DL 13.4 beta
2 Press windows+break key, go to device manager and select display adapters , then select your video card.
3 Click on 'driver' tab and click on uninstall (to uninstall driver) your screen will flicker a lot its ok.
Od tukaj naprej nekako ne razumem kaj hoče da jaz nardim
4 Then on same tab click on up date driver. Browse pc for were you extracted the 13.4 folder and go to C:\AMD\AMD_Catalyst_13.4_Legacy_Beta_Vista_Win7_Win8\Packages\Drivers\Display\W86A_INF
5 The driver will install at this time and let windows " Always trust stuff from advanced micro devices"
6 Now go ahead and use the ati setup to install CCC ( a restart may be required)

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

Nardiš kot je klemen86 linkal in izbereš folder kjer je amd driver, ki si ga downloadal (prej klikneš in ga ekstraktiraš, če že nisi) ta gre default v C:\AMD\AMD_Catalyst_13.4_Legacy_Beta_Vista_Win7_Win8
Potem pa lahko greš še enkrat čez z install (amd catalyst driver package)

PurplePapet ::

Se pravi vse driverje zbrišem, ekstraktiram 13.4, grem na device manager, klikneš Browse for driver software on your computer, izberem mapo C:\AMD\AMD_Catalyst_13.4_Legacy_Beta_Vista_Win7_Win8, in potem grem pod mapo C:\AMD\AMD_Catalyst_13.4_Legacy_Beta_Vista_Win7_Win8 in zaženem setup.exe in inštaliram normalno

gddr85 ::

Ja izbereš mapo, ČE bo najdel in instaliral potem ok, če pa ne pa ne vem kaj še lahko nardiš. Če ti bo vse delal tud amd catalyst panel potem ok, če ne pa probaš na konc še enkrat zagnat ta amd celoten paket in lahko izbereš custom in odkljukaš (kljukico stran) driver ostalo lahko pustiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

PurplePapet ::

najde že, samo napiše da imam že driverje up to date in nč ne inštalira


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850129598 (40077) ferdo
»

AMD Catalyst 14.2 in black screen po update-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
6549 (521) kramerica
»

Grafična - hardware acceleration

Oddelek: Zvok in slika
241875 (1357) xdejvid
»

Kateri so dosedaj najboljši Catalyst driverji za igranje Battlefield 3?

Oddelek: Igre
7852 (745) --MiRaLdInJo
»

AMD-jeva najzmogljivejša kartica po novem Radeon HD 7990

Oddelek: Novice / Grafične kartice
399512 (7542) mtosev

Več podobnih tem