» »

Muska stuf

Muska stuf

3L33T ::

Folk, kero musko kej nabijate v svojmu življenju :D? Jest osebno sem mahnjen na metal stuf. Od death do heavy in blaack. Naj grupe še povejte. Men spet Metallica, Hellowen, In flames, Maidni, Saxon,....... Še lohk naštevam. Aja, pa še komad mi povejte, naj seveda: One, Orion, Fear of the dark, Unforgiven,......
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

JLP ::

Rap, najbol da gangsta.

Najbol so mi Eminem, Cypress Hill, DMX, Notorious B.I.G., Busta Rhymes...

Od slovenskih je pa KlemenKlemen zakon.
Live long and prosper!

Alec999 ::

Dance Techno Trance

sasox ::

Techno, House

OrlyTM ::

punk: nofx, pennywise...
ska: lagwagon, mad caddies...
jeza: limp bizkit, rage against the machine, clawfinger

pa še precej podobnih bendov .. v glavnem, hitro, veselo, jezno :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Elemen_T ::

Sede hard rock...in podobno kdaj pa tudi kak drummnbass al pa kaki nekomercialen techno...tudi klemen klemen kar seka.

Tolip ::

Poslušam vse kar mi je všeč:D

Brody ::

disco house, deep house, dub house, jazz house

andro ::

Vse kar gre v uho.:)
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

outsider ::

obozujemo use... ampak jugo pa seka;)

darh ::

odvisno od počutja & situacije



za zaspat je najbol Enigma ter Eyna



za sproščat negativno energijo Bad Religion, Rage Againt The Machine, Limp Bizkit, Pantera in The Exploited ( al pa Cannibal Corpse )



za žurko: Blink 182, The Offspring, Laggwagon, Me First And Gimme Gimmes, Pennywise, NoFX, MxPx ipd





( cist not padu.. hehehe )



aja... za v dvoje pa Barry White al pa Sade !!!! >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

jah jest tut poslusam pac vse kar mi sede v uho...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Cr00k ::

men je pa britni spirs dobra...:))

--Switch-- ::

Rave,progresive,komercialo,italjanske,balkan,rap(eminem,klememklemen),punk(limp bizkit,blink182...bolj komercialne)!!!
Skratka vse!!!:D
Britney je res dobra tudi Aguilera je gadna!!!:P:P

luni ::

Hmm odvisno. Nekako najbolj stari rock: Deep Purple, Ledd Zeppelin, Pink Floyd, Black Sabbath&Ozzy...

Vcasih pa tud kaj novejsega, kar je pac kul, samo tuc tuc muzika me ne gane prevec.
Artificial Intelligentia

Izak ::

Hmm metal kar prije odvisno black metal, heavy death....pantera, vader, children of bodom, dimmu borgir, incubus....:D;)

mojsterpeter ::

->rock/metal: RHCP, Kravitz, Nirvana, Aerosmith, Spin Doctors, Hendrix, Rage against the machine, Body Count, Bon Jovi, Bryan Adams, Sheryl Crow, Soundgarden, Guns N Roses, Metalica, Springsteen, Leonard Cohen, +...->hiphop: Beastie Boys (RULZ), Fugees, +mnogo (Busta, Run DMC, IceCube, Dr Dre, SnoopDoggyDogg, Coolio), ...->mal hitrejša muza: Disciplin A Kitschme (BASS+BEAT), Chemical Brothers, Prodigy, ...->slo: Zmelkoow, Don Mentony, Leteči Potepuhi, +...->exyu: Parni Valjak, Bajaga, Vatrogasci, +...->ostalo: Jamiroquai, Bob Marley, stari rock in 70's disco (Stonesi, Beatli..), filmska (Ry Cooder, Natural born killers str, Pulp fiction str., ...), klasika (Strauss, Beethoven, ...), etno-folk (Didgeridoo, Indijska, Kubanska, ...), + še marsikaj...edin komerciale pa kakega rejva ne poslušamLP Peter :D>:D:D

AlchemY ::

foom, heavy metal, rock, zadnje case tudi rap
skupine: paradise lost, white zombie, metallica, offspring, nick cave, eminem,.......

Tomi ::

Ce sem slabe volje ali pa hocem bolj na izi musko, Corrse, ki sekajo..
Drugace pa mesano.. Kar pa Winamp vrze ven.. ponavadi rock, pa tudi elektronska muska..
Aha, pa country, Faith Hill, Shania....
Ampak na zalost samo med vikendom, ker v stanovanju v Lj. nimam ne stolpa ne racunalnika :(
metrodusa.blogspot.com

miranpozar ::

Komercialni techno sux, rock je mrtev, britney in ricky sta za neumne najstnice.

Muzika je sama sebi namen in ne sme biti narejena za denar. Rock pa že štirideset let ni zamenjal inštrumentov in osnovnih prijemov.

Poslušam vse, kar je narejeno iz ljubezni do muzike in vso glasbo, ki odkriva nove meje, zmožnosti, zvoke, prijeme in občutke.
House, ambient, drum'n'bass, rap, hiphop, jazz, fusion, elektro, pa vso tisto muziko, ki te preseneti, ko jo prvič slišiš. Pa tudi raggae!

4Hero, Masters At Work, Future Sound Of London, Orbital, Howie B, Aphex Twin, Aloof, Air,...

A je kdo za kakšno menjavo dobre muzike? miran@miranpozar.com

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

MRB0rYS ::

Včasih kr nism mogu brez dobre metallice pa seveda metala sedaj mi pa paše seveda dobra muzika k se suče po radijih sam ne preveč k se je naveličaš
b0rys

Opkow ::

Odvisn od volje .. V normalnem stanju oz ce sm pol energije vrtim house, trance, hardcore,... V primeru k sm total zjeban pa nek bol izzi .. kake Corse, Angun, Ramazoti, ambientni stil muzke, jungle ..

Rott-von-weiler ::

najrajši narodnjake samo srbske ker smo mi slovenci z njimi pobrateni+trance:O

Kralj ::

Eminem(Car), Limp Bizkit(tut Carji), Dre, Snoop Dogg, 2Pac(R.I.P.), TQ, Warren G, DMX, WU-Tang... <== te so mi najbol vsec.:D:D

Pol so pa se: Korn, The Offspring, NOFx, Blink 182...:D

Teh pa ne prenesm: Britney Spears(What's this Bitch retarted, give me back my $16), Christina Aguilera, Ricky Martin, N*SYNC... Boy, girl groups make me sick. ;((
Was the last of the G's, kicked the shit to make the white men bleed.

Ark4nge| ::

Največ poslušam Hard Core, zadnje čase pa bolj Hard Core Metal, včasih pa tut kašn Emo pej še kej se da dubit..



Bendi: Caliban, Heaven shall burn, Shield, Refused, Get up kids, Dawn of Orion...8-)
Višje! Hitreje! Močneje!

Misty ::

Čist odvisn kakšne volje sm.
Včasih pašejo kakšni bl mirni komadi, drugič bolj house...
Naj skupine/izvajalci pa: Abba 8-), Enya ... Eminem ... 2 Unlimited (še iz starih cajtov) ... Six six six ...

MadMax ::

Marsikaj,kar sede v uho, vendar ne prevec komercialno...
Najbolj pa italo-disco (80ta), elektronski instrumentali, gre tut kak rock, reggae, razlicno.
Fred Ventura, Silent Circle, The Flirts, Mike Mareen, T.Ark, Albert One, Mike Oldfield, J.M.Jarre, Maggie Reilly, Laserdance, Koto, ... Prevec za vse nastet :\

Sonix ::

Hmm... nekako HardPunkRockMetal, se pravi vse od Metallice do Guns'n'Roses do Deep Purple do Offspringov in Green Day ...
-[ Sonix ]-

rookie ::

Techno, komercialo pa seveda naso domaco (brendi, ptujskih 5, Natalija Verboten, in podobno) fantje to je zivljne :) :))8-O:O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

piklca ::

foo fighters, nightwish, guano apes, 3 doors down...:P :P :P
lp

Ziga Dolhar ::

xbite:

> za sproščat negativno energijo Bad Religion, Rage Againt The Machine, Limp Bizkit, Pantera in The Exploited ( al pa Cannibal Corpse )

Mi boš ti mal predstavu tole ... :))

[Resno.]




[Res.]
https://dolhar.si/

mzidy ::

Čez Balkanske muzke je ni!!!

Highlag ::

Rebeca pidgeon, Norah jones, Nick cave, Nightwish, Dire Straits, Moby, Enigma, Dido ...... Ma skor vse:D Tele mogoče več kot druge.
Never trust a computer you can't throw out a window

nokia6310 ::

outsider jugo seka posebaj narodnjaki se strinjam sva že dva.

mzidy ::

Smo že trije8-)

DimmniBurek ::

NEVERMORE forevermore pa še v slovenijo pridejo 2.okt, jest grem umret na koncert
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625510 (3772) ShowDown
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876772 (4231) Slamca
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098966 (7434) OmegaM
»

the best BANND*s (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596153 (5467) webcreator
»

Poglasbimo forum. Pardon, ložo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
835301 (4462) Jack69

Več podobnih tem