» »

Dve grafični kartici in dva monitorja

Dve grafični kartici in dva monitorja

vdover ::

Zdravo.
V računalniku imam dve grafični kartici amd hd7750. Kupujem pa drugi monitor...kako naj povezem monitorja s karticami da bo najbolje? Lahko vsak monitor povezem s eno kartico?

Hvala za odgovor :D

PS: Kateri connect pa naj uporabim da bo kvaliteta najboljsa za igranje iger(predvsem fps iger). Pa bi prikljucil na boljso od dveh kartic ali to ne naredi razlike?

freesty ::

Obe kartici v racunalnik in crossfire mostic med njima. Oba monitorja priklopis na prvo kartico. To je to.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

vdover ::

freesty je izjavil:

Obe kartici v racunalnik in crossfire mostic med njima. Oba monitorja priklopis na prvo kartico. To je to.

Ni razlike torej če je taboljša kartica prva ali druga? Aja pa ta kartica ne potrebuje crossfire mostica, crossfire se naredi via maticna plosca. Hvala za odgovor!

lonewolf_ ::

Dva monitorja pa igre ne bo šlo... Recimo BF4 gre, da imaš na enem ekranu igro, na drugem pa zemljevid. lahko probaš sicer, ampak mislim da bi rabil vsaj tri :) Tam pa ti pomojem zmanjka VRAM-a. Mogoče se motim...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

vdover ::

Sej nisem planiral igrati igre na dveh monitorjih. Drugega sem mislim imeti za npr. pomoč pri delu ali pa pri streamanju iger. Bolan računalnik mimogrede lucky you :D

lonewolf_ je izjavil:

Dva monitorja pa igre ne bo šlo... Recimo BF4 gre, da imaš na enem ekranu igro, na drugem pa zemljevid. lahko probaš sicer, ampak mislim da bi rabil vsaj tri :) Tam pa ti pomojem zmanjka VRAM-a. Mogoče se motim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vdover ()

lonewolf_ ::

To pa je drugo ja. Jaz imam zraven enga malega 15" in mi je že vrh glave za kak programček, ki snema ali pa ko čakam da se kak video obdeluje. Ti samo naredi tako, kot je freesty omenil.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

vdover ::

lonewolf_ je izjavil:

To pa je drugo ja. Jaz imam zraven enga malega 15" in mi je že vrh glave za kak programček, ki snema ali pa ko čakam da se kak video obdeluje. Ti samo naredi tako, kot je freesty omenil.

Kaj pa priključek za taboljši monitor na katerem bom igral igre? hdmi predvidevam?

lonewolf_ ::

Vsaj DVI, HDMI pa bo itak bomba :) Ker ne vem, če ima kartica dva DVI izhoda, če ima enega daš pač hdmi na boljši monitor. Čeprav za 1080p ne bi smelo biti problema.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crossfire

Oddelek: Pomoč in nasveti
353626 (2132) xrotek
»

Nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
361925 (1342) D3m
»

katera Dual DVI grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
141750 (1615) frudi
»

ATI crossfire...

Oddelek: Zvok in slika
361579 (1108) aha981
»

dual monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
232856 (2222) kunigunda

Več podobnih tem