» »

Kako okrusen procesor se deluje?

Kako okrusen procesor se deluje?

jRk0 ::

Mam durona. Okrusen je ko sam hudic, nonstop se krusi kot apnenec:) saj znam lepo dajat hladilnike dol;)

Torej, robovi so vsi pobrani, koti pa se bolj, vse neko cudno zgleda, kot da bi blo zdrobljeno. A procesor se vedno dela! Torej me res zanima zakaj sploh so pomembni tisti deli procesorja, ce jaz se vedno lahko igram igre in gledam filme pa poslusam mp3je:)

no, mogoce igre res kaj pocanseje dlajo al pa kaj?

lp:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Phoebus ::

Zakaj avto se pelje, ce si udaru v vrata? In zakaj ce si stolkel masko? Kaj pa ce mas razbitega zadaj? Dela, dela...

Udari blatnik tako, da ne bos mogu obracat volana pa ne bos vec peljal. In razbij hladilnik, pa ne bos vec peljal.

Spominjas me na mojo staro - pogliham pleh, pa jeb*** jo, udari na istem mestu :D

žvau ::

Ponavadi amd-je hitro pobere če ga okrušiš. Tko da začni šparat denar za nov proc.:D

Klemenn ::

kolkr vem jrko že neki cajta laufa tegale durončka :D

jRk0 ::

____
/ \
\_--_/

naprimer da zgleda nekako tako :D

in res, indeed ga mam ze zlo dolgo, pa se vedno dela 700@900 komot:) edino vsaki dan skoraj morem za voltazo prebarvat:) in zato velikokrat dam dol pa gor hladilnik in zadnje case kar skrta spodaj neke. Pa me res cudi, da se dela normalno, ker amdji so res baje hitro hin:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izklop fida med nevihto (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6516823 (14330) lovro535v2
»

Čiščenje bruhanja

Oddelek: Na cesti
438541 (6664) m0LN4r
»

Nova zmaga za Apple v pravni bitki s Samsungom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
5528995 (25758) bluefish
»

Ah to življenje... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10116865 (12145) Vitez
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008041 (8037) Senitel

Več podobnih tem