» »

WRT54GL in Samsung LED TV

WRT54GL in Samsung LED TV

njubi ::

Lep pozdrav!

Potrebujem en nasvet.

V sobi, cca. 14m stran od dnevne sobe kjer imam Samsungov TV, imam Linksysa WRT54GL tistega klasičnega na OpenWrtju,
ki pa ga TV registrira z zelo bogim signalom, čeprav na ostalih napravicah, recimo na tabletu, telefonu in notebooku piči na ful.
Čeprav je firmware TV-ja updejtan, je praktično nemožno uporabljat internet na TV-ju - no fullHD streams :(

Ima kdo kak pameten predlog oz. rešitev za moj problem?
Če nabavim dve močnejši antenici za router, bi zadeva špilala?

Hvala!

Han ::

Bolj ziher bo zadeva špilala, če nabaviš še en router ali AP, ki naj bo blizu TV.

mat xxl ::

Ne bo, sem imel enak primer , ta router je enostavno pre švoh, za kar koli HD in ne bo šlo, sam sem nabavil Asusa RT-AC68U pa je zadeva stekla, kot mora . Linksys ta model je pač preprosto pre ubog 12 let star kos hardwera in ga to enostavno presega !

TOP ::

Tukaj ni problem Linksysa na prvem mestu je TV ker ma zelo slab wifi in zelo slabo lovijo napram gsm ali prenosniku.Je pa rešitev ali menjaj ruter ki oddaja močnejši signal ali pa daj bliže TV.

njubi ::

@Han: Sem že študiral, ampak kot pravi mat xxl, sem podobnega mnenja. Zakaj bi 2 v bridge dal pol, če je main prešvoh?
@mat xxl: Ma ja, saj v tem je finta. Za brskanje pa kaki špil je kul, za večji speed, HD streame ipd. je pa pomoje res prešvoh.
Je pa verjetno tudi res kar je napisal TOP. Mislim, da slabše WiFi karte ne bi mogli integrirat v ta zverinski TV..

AndrejS ::

Na TV priklopi internet preko kabla


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router? (strani: 1 2 3 4123 124 125 126 )

Oddelek: Kaj kupiti
62881177418 (3493) Daniel
»

Kateri digitalni radio tuner - DAB komponenta ali druga rešitev ob ukinitvi analogneg (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5410901 (6548) Juneau
»

Slab signal wifi - povečanje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
225519 (4957) 2f4u
»

wi-fi problem (kopiran naslov)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5637 (582) bobbyka
»

Predlogi za priklop PS3 na net

Oddelek: Omrežja in internet
61164 (1059) Tr0n

Več podobnih tem