» »

Windows 7 professional zaklenjen

Windows 7 professional zaklenjen

markolino ::

Že nekaj dni se mučim in brez uspeha mi ne uspe razbit oz izbrisat Administrator geslo
na službenem računalniku..
Sistem je Windows 7 professional.

Isprobal sem vse živo do boot diskov do resset windows password, tudi Hiren.s.Boot.CD do baypas windows password skratka malo morje teh programov.. Na mojem domačem račnunalniku kjer imam prav tako Windows 7 mi geslo zresetira vsak program.

Tle v službi pa je vse zaklenjeno.. Vse kar lahko delam je to da sem na internetu..
Vtaknem USB ključ da si naložim datoteke in vrže opozorilo access is denied !
Skratka vse je zaščiteno.. CD ROM disk D: ko se logiram imam samo eno uporabniško ime

Slike vam bodo povedale več upam da se da kako rešit to zaščito.. zihr opstaja kakšna rešitev. Sprašujem se da ni to nekakršen serverski windows...
želel bi pa resetirat admin geslo z razloza da si omogočam USB Stick in nič drugega.


Prosim za veliko pomoč.

slike:











hvala.
V pričakovanju na vaše odgovore.

Frenckie ::

Take zaščite v podjetjih so z razlogom. Marsikje se kar preveč izkorišča in se pozablja na varnost omrežja.
Ja, USB ključki in CD-ji so prenašalci virusov. Je imel skrbnik že slabe izkušnje z uporabniki.
Če bi jaz bil skrbnik, bi ti PC odvzev.

vorantz ::

Tu bo vecina po moje socustvovala z adminom tako, da bos tezko dobil pomoc :D

DC- ::

Imaš winse priklopljene na domeno in ne bo dovolj lokalna sprememeba.

Pojdi do admina in ga prosim za dovoljenja

borut_p ::

če bo admin ugotovil kaj delaš in bo šla zadeva višje po inštancah lahko dobiš tudi kakšno disciplinsko. gre za delovno opremo, katero zagotavlja delodajalec in nimaš kaj šarit po njej izven delovnih obveznosti. pogovori se z nadrejenim kaj sploh želiš doseči z več pravicami, mogoče ti sami odobrijo.

Ziga Dolhar ::

Zaklepam.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710215380 (43699) nergac
»

USB boot starejši pc

Oddelek: Pomoč in nasveti
8689 (527) Riff
»

Pomoč pri pohitritvi zagona PC-ja (Nastavitev BIOS-ev)

Oddelek: Operacijski sistemi
213230 (2932) TOP
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406245 (5566) s6c-gEL
»

Pomoč pri povezavi brezžičnega usmerjevalnika s Siol modemom

Oddelek: Omrežja in internet
183198 (3066) Daniel

Več podobnih tem