» »

Čuden problem

Čuden problem

particle ::

PC sem razstavil, očistil, menjal termalno pasto itd..

Ko sem ga prižgal nazaj, vse deluje OK, samo nastal je čuden problem. Na tem forumu, in še na parih drugih straneh, so sedaj vse teme podčrtane. Ko hoovram z miško čez text, pa črta spodaj zgine. Se pravi ravno obratno, kot bi moralo biti. Anyone?

Prilagam screenshot.

delfinus ::

Sej je ok. Tudi pri meni je isto.

particle ::

Jah men se to ne zdi ok. Prej ni bilo tako. Text ni bil podčrtan, ampak se je črta spodaj naredila samo ko si šel z miško čez.

delfinus ::

Jaz imam tocno tako od zmeraj. Browser je Mozila Firefox 31 in bela tema v Slo-Tech nastavitvah. Saj moras videt kje je clickable link, ne pa, da se ga isce z misko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

particle ::

Mam chrome že dolgo. Pa sej ni fora da iščem link 8-O Sam grdo mi zgleda, ker nisem navajen tako. +Text se težje bere.

xxurban ::

js mam chrome in je od vedno podčrtano :D

Arto ::

Pomoje si termalno pasto slabo razmazal.

lonewolf_ ::

Nastavi si črno temo, pa ti bo lažje brat. Glej ga zlomka, text bo še vedno podčrtan.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

oemdzi ::

Arto je izjavil:

Pomoje si termalno pasto slabo razmazal.

Ali pa pasta ne podpira html5
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

particle ::

Arto je izjavil:

Pomoje si termalno pasto slabo razmazal.


Nice.

Ne, resno. Pri vas je identično kot na priloženem screenshotu? Meni se res zdi da je nekaj off tukaj. Številke ki so podčrtane, ležijo čisto na črti. 7 izgleda kot Z. Pa recimo črka n, če je podčrtana je že skoraj o.

Opkow ::

Pobrisi cache.

Drugace, ce preklopim na belo temo, so pri meni linki vedno podcrtani. Je pa res, da je nekoliko vecji razmak, kot je pri tebi.

particle ::

Brisanje cacha ni pomagalo. Sem pa v nastavitvah premaknil slajder za velikost fonta samo za eno stopnjo, pa je veliko bolje.

MasterTade ::

Pri men je podčrtano, ne vem kaj te to moti?

betmen ::

a mi lahko kdo pomaga?

Tale gumb hočem narediti, da ko ga klikneš, da odpre spletno stran

<button type="button" class="btn btn-primary" data-dismiss="modal"><i class="fa "></i>Nazaj</button>


jaz amater poskušam z raznimi forami, pa mi ne rata. ena od for, ki je skoraj ratala:

<button type="button" class="btn btn-primary"><a href="http://www.google.com"><i class="fa "></i>Nazaj</button>


Sam je problem, ker se napisa "nazaj" na gumbu ne vidi... krneki

garamond ::

Poskusi s tem:
<a href="https://google.com" class="btn btn-primary"><i class="fa "></i>Nazaj</a>

IL_DIAVOLO ::

Saj pa je od vedno tak :D

betmen ::

tooo garamond hvala ti!

Olórin ::

particle je izjavil:

PC sem razstavil, očistil, menjal termalno pasto itd..

Ko sem ga prižgal nazaj, vse deluje OK, samo nastal je čuden problem. Na tem forumu, in še na parih drugih straneh, so sedaj vse teme podčrtane. Ko hoovram z miško čez text, pa črta spodaj zgine. Se pravi ravno obratno, kot bi moralo biti. Anyone?

Prilagam screenshot.



torej imaš vse končno točno tako, kot bi moralo biti v štartu. Prej si imel nekaj zjebano, zdaj pa končno popravil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri cheap CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
393516 (2662) m0LN4r
»

PHP Pomoč!!

Oddelek: Programiranje
101642 (1063) mirancar
»

[Android (Netbeans)] - pomoč pri ustvarjanju

Oddelek: Programiranje
381913 (1303) Marat
»

Problem z front page

Oddelek: Izdelava spletišč
181902 (1708) jack10

Več podobnih tem