» »

Povisanje napetosti na grafikulji

Povisanje napetosti na grafikulji

TribesMan ::

Dons sm mal novice ogledval pa sm zasledu da so eni modeli povecal napetost na MX-u in na GTS-u, pol sm si pa mal ogledu sistem kako so to naredl, hitr ugasnu komp, izvleku graficno, najdu neki podobnga regulatorju napetosti, prepisu podatke, odsurfu na www.questlink.com (btw tu najdete informacije o vseh mogocih cipih tranzistorjih ipd. samo ko iscete ne uporablite celga imena komponente ampak izpustite crke!!! samo crke ki so na koncu oznake, te namrec pomenijo serijo ipd.), pol sm dol potegnu datasheet, mal prestudiru zadevo, na graficno prcinu 240 ohmski upor, gor s pomocjo silikona prtrdu en dodatn hladilnik za regulator in VOILA!!!

Zdej se moja Voodoo Banshee napaja z 4.2V namesto 3.6V in ga lahko brez problema navijem na 133/133 (to je maksimum, ker un program k ga uporablam ne potegne vec), prej je bila ta meja 115/125 (GPU/RAM).

Quite interesting huh???
Vidni so tud napredki u špilih tako zdej moja grafikulja zene NFS5 u 1024*768 pri vseh podrobnostih brez zatikanja. Any questions???

:D
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

asPeteR ::

A mogoče maš kakšne podatke za GeforceMX leadtek? (glede povišanja voltaže)

jRk0 ::

A misliš, da bi to delovalo tudi na moji rivi tnt 2? V nfs mi na 1024x768 pa vse na full itak ne šteka, ampak kakih 5,10 ali več fpsov bi tudi blo fajn.:)

TribesMan ::

Sej pravm najprej najd element ki bi lahko bil podoben napetostnemu regulatorju pa ce ne gre drgac mi posli oznake z tega elementa na email

Bungee- ::

Lahko pa tudi scan plosce, tam kjer je cipovje, pa pogledamo kje je cipek pa kje je uporcek :D ... potem bo pa napetost poskocila 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

AvAkI ::

:)KJE BI SE KEJ NAJDLO ZA :|3D PROPHET II MX:|!?:)

~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~

Tavher ::

Geforce 2MX zanič, plata zanič!
Naj vam to naredi kdo ki se na to zelo spozna!

Binji ::

Hm.. a na V3 bi so to dalo tudi narest? Kaj pa je napetostni regulator pa nimam pojma:\

TribesMan ::

Ce mas skener al pa digitalni fotoaparat mi posliki in posli sliko pa ti bom povedu kaj je kaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED diode na skuterju

Oddelek: Na cesti
235827 (5139) Sadida
»

Kakšne potenciometre? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13712960 (11128) Azrael
»

Homemade fan controler (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9511495 (9559) SodVina
»

Volt mod pomoc

Oddelek: Navijanje
81455 (1308) bozicek
»

Volt mod na grafični (stari grafični)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381862 (1164) Tic

Več podobnih tem