» »

Atomic Cookie - nova slovenska mobilna igra

Atomic Cookie - nova slovenska mobilna igra

seattle ::

Hej!
Ravnokar sem izdal enostavno mobilno arkadno igro Atomic Cookie. S tapkanjem po levem in desnem zaslonu je treba spraviti Piškot mimo ovir, čim višje. Stvar je enostavna, ampak ponuja par "strategij", naprimer hitro tapkanje levo/desno, s tem gremo bolj naravnost navzgor.
Hkrati je tudi bolj prizanesljiva od tezaskih iger v isti kategorji (npr Swing Copters).
Narejena je v Unityu, zaenkrat samo za Android, v prihodnje verjetno tudi za iOS.

Prosil bi za cim vec komentarjev in feedbacka.
Hvala!
 Atomic Cookie

Atomic Cookie


Google Play link.
Go Sonics!
  • spremenil: seattle ()

N4m31355 ::

ko kliknes about se zvok ne spremeni ko neha lovdat.. dodaj opcijo hitrosti. dela uredu, moti me le ker ko igram, zelim igrati.. ne da moram vsakic ko umrem cakati animacije 7 sec
just my 5 cents

ko kliknem info, mi fizicna tipka back zapre aplikacijo.. sam bi dal da me vrne nazaj na moznost igranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: N4m31355 ()

eatinggrin ::

Bi bilo dobrodošlo, če bi kamera sledila cookieju.

seattle ::

@N4M31355
Tnx za en najden bug :) Tist za cakanje pa niti nisem pomislil ja, bom mrbit dodal en quick Retry.
Enako z back tipko, gre na seznam fixov :)

@eatinggrin
Kamera je fiksna ker so robovi screena tud dead zone, če bi blla parentana na cookija, bi bilo lahko confusing za playerja oz, nekako bi potem vizalno moral nardit robove.

Tnx obema za commente!
Go Sonics!

eatinggrin ::

Jaz sem mislil, da bi implementiral način "doodle jumpa", kjer kamera sledi doodlerju in lahko ta nemoteno potuje navzgor. Tukaj s fiksno hitro kamero pa si omejen na hitrost kamere.

N4m31355 ::

Ce naredis polje kot round? Namesto ravnine, da je valj, pa se potem lahko premika tudi kamera.

Se en bug.. Ko kliknes na zobnik se ta ne ustavi.

seattle ::

@eatinggrin
Aha, vem kaj mislis. Hotel sem da je del gameplaya tudi to, da probas cookija obdrzat cimbolj na spodnjem oz srednjem delu zaslona. Ce ti to uspeva, lazje predvidis prihajajoce ovire in se jim lazje izogibas. Zato fiksna kamera.

@N4m31355
Zobnik se vrti dokler casa je odprt Seetings menu. ko ga zapres, se ustavi. Ti si klikal po njem pa ni bil odziven? (tud menu se ni odprl/zaprl?)
Go Sonics!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: seattle ()

N4m31355 ::

Menu se je odpiral. Samo Morje mnenje je da bi bilo bolje ce bi se po odprtju nehala vrteti. Smer vrtenja pa nisem gledal

High score 148 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: N4m31355 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674540539 (162570) zk_eu
»

Kateri high end telefon? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13131435 (25994) GPUpoweR
»

Določili pristajalno mesto Rosette na kometu, dan D na martinovo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
269200 (6227) Redorange
»

Povezava do tiskalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
9866 (715) SeMiNeSanja

Več podobnih tem