» »

Za koliko prodat, če sploh?

Za koliko prodat, če sploh?

s1m0n ::

Zanima me kako in za koliko naj, če sploh prodam ASUS 560Ti DirectCU II?
Problem je, da ta grafična ne dela brezhibno z novimi nVidia gonilniki vsaj na mojem sistemu ne (kdo ve o čem govorim me bo razumel).
Pri kolegu je delovala BP na najnovejših, ko smo testirali a pri meni je na 314.22 konec.

Če koga zanima o čem govorim glede gonilnikov (Geforce forums rešitev je dvig 2D napetosti z modifikacijo BIOSa grafične). nVidia žal ni nič ukrepala glede tega problema in to v pol leta ali več tega problema niso rešli.
  • spremenil: s1m0n ()

theBill ::

Sam sem pred dvema mesecema prodal dve MSI GTX 560 ti Twin Frozr, obe sta šle v slabem mesecu, vsaka za 70EUR, z nastavljeno ceno na Bolhi 80EUR. Pa sem ene par ljudi prej odpikal, ki so mi ponujali 60EUR. Glede na trenutne cene na Bolhi, lahko ceno nastaviš na 70EUR in potem po potrebi spustiš.

Tudi meni sta z novejšimi gonilniki slabše delovali, manj FPS, in sem enostavno uporabljal starejše gonilnike. Itak se vsi Nvidijini gonilniki shranjujejo na disku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

s1m0n ::

Ma problem je, da se je meni sistem sesipaval ker z novimi gonilniki grafična v 2d načinu ni dobla dovolj napetosti kar je tudi lepo razloženo na geforce forumu in ne bi rad, da ima kupec nato enake probleme z grafično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

theBill ::

Uporabljaj zadnje še delujoče gonilnike pa je, brezveze komplicirat.

Riff ::

če bo ugodna cena se lahko kaj zmeniva :)

Janac ::

Če boš prodajal, jo vzamem.

s1m0n ::

50 pa da se je znebim :-) Sem menjal vse komponente kar ni bil mali strošek preden sem naletel na objavo na geforce forums, da so gonilniki in njihovo varčevanje porabe krivi pri nereferenčnih PCBjih 460/560 seriji. Res pa, da nisem probal z modifikacijo biosa ampak vstrajal na 314.22 kjer je vse delovalo 1A :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

s1m0n ::

Če bo kdo mel se naj javi na ZS med oglase je ne bi rad dajal :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlaga problema grafične kartice

Oddelek: Strojna oprema
131549 (1140) Riff
»

kaj bi lahko bilo narobe (slike)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141538 (1124) fairtex444
»

Zamrzovanje desktopa

Oddelek: Pomoč in nasveti
7591 (509) Mihci
»

NVIDIA Drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
291561 (1183) turob2
»

Grafika - je fuč ali ne ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
101009 (689) firbec

Več podobnih tem