» »

Kje je Saša ?

Kje je Saša ?

Beki89 ::

Zadnje dni opažam, dosti osglasnih panojev...
Na njem je napisano "KJE JE MIHA?" .. Imena so različna..
Mogoče ve kaj glede tega oglasa...
  • spremenil: Beki89 ()

shadowfax ::

Reklama za turistično agencijo Palma.

mat xxl ::

Dobro, da sedaj vemo :)

flbroker ::

Kaksna debilna kampanja, tisti ki je sproduciral to bi moral dobiti dozivljenjski ban v marketingu.

borisk ::

Pri nas iščejo rožleta :|

eric_cartman ::

Če gre zarad tega v stečaj bomo spisal tablo: Kje je Palma? :)

RockyS ::

Spomnite se T2.

Mipe ::

Kje je Waldo? :O

No, za turistično agencijo je bolj primerna Carmen Sandiego. Povsod po svetu leta :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

nejclp ::

flbroker je izjavil:

Kaksna debilna kampanja, tisti ki je sproduciral to bi moral dobiti dozivljenjski ban v marketingu.

Očitno kampanja deluje, če je o njej še na slotehu debata.

bobby ::

nejclp je izjavil:

flbroker je izjavil:

Kaksna debilna kampanja, tisti ki je sproduciral to bi moral dobiti dozivljenjski ban v marketingu.

Očitno kampanja deluje, če je o njej še na slotehu debata.


Točno to je bila najprej moja misel ob tej izjavi
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

flbroker ::

nejclp je izjavil:

flbroker je izjavil:

Kaksna debilna kampanja, tisti ki je sproduciral to bi moral dobiti dozivljenjski ban v marketingu.

Očitno kampanja deluje, če je o njej še na slotehu debata.


Kampanja bi delovala ce bi za posledico turisticna agencija imela vec posla, pa ga zaradi te 'debate' na ST-u ne bo imela.

Blazz ::

flbroker je izjavil:

nejclp je izjavil:

flbroker je izjavil:

Kaksna debilna kampanja, tisti ki je sproduciral to bi moral dobiti dozivljenjski ban v marketingu.

Očitno kampanja deluje, če je o njej še na slotehu debata.


Kampanja bi delovala ce bi za posledico turisticna agencija imela vec posla, pa ga zaradi te 'debate' na ST-u ne bo imela.


to ti misliš. Že to, da se sploh omenja specifično agencijo je dovolj, da bo marsikdo, ki bo tole bral naslednjič pomislil nanjo. Dovolj je, da gre nato na njen website in vidi ponudbo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

RockyS ::

Tisti ki kritizirate ta način marketinga se pač ne spoznate na marketing. T2 je z enakim pristopom takrat ra**** konkurenco.

r3dkv1c4 ::

Blazz je izjavil:

flbroker je izjavil:

nejclp je izjavil:

flbroker je izjavil:

Kaksna debilna kampanja, tisti ki je sproduciral to bi moral dobiti dozivljenjski ban v marketingu.

Očitno kampanja deluje, če je o njej še na slotehu debata.


Kampanja bi delovala ce bi za posledico turisticna agencija imela vec posla, pa ga zaradi te 'debate' na ST-u ne bo imela.


to ti misliš. Že to, da se sploh omenja specifično agencijo je dovolj, da bo marsikdo, ki bo tole bral naslednjič pomislil nanjo. Dovolj je, da gre nato na njen website in vidi ponudbo...

cele dneve lahko gledamo njihov web in razne ponudbe, pa vendar, če se ne odločimo za potovanje je to nesmisel....
....skratka palma spet hoče pregnjačit z marketingom....vendar se jim žal to ne obrestuje...njihova krivulja gre samo navzdol...žal.

Yacked2 ::

Vsaka reklama je dobra reklama:
-v javnost pridejo podatki da MS sodeluje z NSA--> vrednost delnic naraste
-Janša gre v zapor --> podpora SDS naraste
-vsi zvezdniki, ki se delajo idiota iz sebe --> pridejo v medije --> zastonj reklama
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Netrunner ::

heh, ko sem jaz prvič videl ono tablo "kje je ____" sem si mislil ... še ena izmed mnogih brezveznih reklam ..

čez nekaj časa bodo dali odgovor na te reklame in bomo "vsi.. wow" .. a to je blo to .. :) Ksreči imam v glavi dobro porihtan spam filter.

stara mama ::

Netrunner je izjavil:

heh, ko sem jaz prvič videl ono tablo "kje je ____" sem si mislil ... še ena izmed mnogih brezveznih reklam ..

čez nekaj časa bodo dali odgovor na te reklame in bomo "vsi.. wow" .. a to je blo to .. :) Ksreči imam v glavi dobro porihtan spam filter.

Ja tud js sem si mislil, spet ena bedarija.
Ampak tak marketing sega tud malo v podzavest...

dzinks63 ::

Brisan offtopic

Kurzweil ::

Očitno reklamna akcija deluje, kot so si zamislil... glede na to, da nekdo odpre topic na forumu... mogoče je tale tema primerna za brisanje, ali se gremo po novem oglaševanje na Slo-techu?

Jst ::

Žal so naši možgani zvezani tako, da antispam ne deluje.

Poglej kako so tečne reklame za pralni prašek.

Sedaj pa naštej tri.

Reklama uspešna.

Pa je to prijem iz prejšnjega stoletja. Danes, ko se združi nevro-psiho-socio-PR znanost, si žal nemočen. Lahko se skriješ za skalo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

shinko ::

Malo Off Topic pa vseeno. Poglejte si recimo marketing Appla. Je kdo že videl kje reklamo za Apple v klasičnem pomenu besede "reklama"? Dvomim da kdo. Ne boste je videli ne na panojih, plakatih, časopisih, tvju ali radiju. Pa to podjetje in izdelke pozna vsak. Ne rabijo plačevati za reklame. Za njih je vsaka reklama dobra, dobra in slaba. Za njih je reklama pojavljanje v novicah pa naj bo to slaba novica (xy firma toži apple ali kontra) ali dobra novica (apple je predstavil xy izdelek).

Vsaka reklama je dobra, tudi če se samo tvoje ime pojavi bilokje.

flbroker ::

Ja, ampak za slabo reklamo ne placas.

Mipe ::

Razen če plačaš globo ali odškodnino.

shinko ::

Eni niti za dobro reklamo ne rabijo plačati, drugi plačajo za slabo reklamo ;)

francek1 ::

RockyS je izjavil:

Tisti ki kritizirate ta način marketinga se pač ne spoznate na marketing. T2 je z enakim pristopom takrat ra**** konkurenco.

Vecini je čisto vseeno za jumbo plakate. Gredo pač tja, kjer jim je všeč in cena primerna. Zase lahko rečem celo to, da me firme, ki nabijajo z marketingom, odbijajo. Jasno je namreč, da vse to plača potrošnik.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Šimpanz ::

Saša je šel s Palmo v Hurgado za 399 eur. Vsaj tako piše na jumbotu nasproti moje pisarne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delo, ki bi bilo poravnano z mojimi vrednotami

Oddelek: Loža
344988 (3179) user-pass
»

Digitalno oglaševanje obeta rekordne prihodke

Oddelek: Novice / Rezultati
308400 (6031) MrStein
»

Forbes prosil za izklop blokiranja oglasov in nevede stregel malware

Oddelek: Novice / Varnost
197316 (5222) Jeronimo
»

iPhone 6 v sredo v Sloveniji

Oddelek: Mobilne tehnologije
254513 (3703) trnvpeti
»

Kohova: Samsung ni vedoma kršil Jabolčnih patentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8522043 (18565) floyd1

Več podobnih tem