» »

Prestigio pap5501 asbis uvoznik serviser

Prestigio pap5501 asbis uvoznik serviser

pilota ::

Danes sem dobil mobilni aparat prestigio pap5501 od mimovrste. Com vstavil si
m kartico apartat ne morem uporabljat ker ni omreŽja proval sem vse moŽne nastavitve prebral vsa navodila ki so neuporabna in neupopolna klical sem na uvoznika in serviserja asbis iz trzina ki bi hotel po mailu reŠavat problem. Hotel sem telefonsko dogovoriti ker telefon rabim nujno sedaj imam now telefon vendar neuporaben. Haloo?!?!? ;( klical sem jih večkrat vendar mi mečejo telefonsko sluŠalko v fris izključujejo vezo. Mislim da niso resni in da se tako ne posluje. Za prijavit bi jih bilo na zvezo potroŠnikow inŠpekcijo in na use forume kako so resni in prijazni.
  • spremenilo: pilota ()

hojnikb ::

Caps tipka crknala dons ?

Factory reset si naredu ?
#brezpodpisa

pilota ::

PIŠEM ZATO DA SE LEPŠI VIDI HVALA

Janac ::

Seveda ne dela če nisi nastavitev za mobilno omrežje od operaterja vnesel.

pilota ::

JANAC TO SE TIČE NA NAŠA NA PRIJAZNOST UVOZNIKA KI MI JE METAL SLUŠALKO STALNO V FRIS DOL. SEDAJ KO SEM KLICAL NA VSE MOŽNE NASLOVE IN MU DAL VEDETI DA MISLIM RESNO SO ME NENUDOMA KLICALI IN HOTELI POMAGAT. ZAKAR SE JIM ZAHVALJUJEM IN SVETUJEM DA V PRIHODNJE BOLJE POTRUDIJO ZA STRANKE KOT PA Z MANO. KUPEC JE KRALJ NAJ JIM BO MOTO PA NEBO NEPOTREBNIH ZAPLETOV. ČE BI SI VZELI 5 SEKUND, TEGA PISANJA SPLOH NEBI BILO POTREBNO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pilota ()

eatinggrin ::

Pišeš kot kakšen Brajdič al pa Kosec...

Ne obtožuj uvoznika, vrjetno bi ti vsak "metal slušalko stalno v fris dol", če bi se izražal kot tukaj na forumu.

pilota ::

TELEFON SEDAJ DELUJE KER SO SI VZELI 5 SEKUND ČASA IN SO ME POKLICALI IZ ASBISA, ZAKAR SE JIM ZAHVALJUJEM IN OPRAVIČUJEM PRIČAKOVAL BI TUDI NJIHOVO OPRAVIČILO.

pilota ::

Brihtnež eatinggrin hvala za pametovanje in poduk meni niso poprej hoteli slušalke dvignit pred tem pisanjem ko so me že pošteno razjarili z njihovim početjem.
Verjemi da se nisem tako vedel do njih ko sem jih prosil za pomoč ,ampak je to pisanje samo posledica njihovega obnašanja naspram meni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

medenko ::

nehaj pisati z velikimi.

St235 ::

pilota je izjavil:

TELEFON SEDAJ DELUJE KER SO SI VZELI 5 SEKUND ČASA IN SO ME POKLICALI IZ ASBISA, ZAKAR SE JIM ZAHVALJUJEM IN OPRAVIČUJEM PRIČAKOVAL BI TUDI NJIHOVO OPRAVIČILO.


Tako kot si opravičilo zaslužimo vsi, ki smo to skropucalo od teme ponesreči odprli.

SeMiNeSanja ::

Če bi si vzel 10 minut in prebral navodila, verjetno vse to razburjanje sploh nebi bilo potrebno. Shame on you!

dragonlord ::

Super, da si uredil zadevo!Zdajle pa si vzemi se cas pa malo ponovi osnove slovnice.....

pivo ::

bogi Toporišič...
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

pilota ::

SeMiNeSanja s tistimi navodili si lahko nekaj obrišeš , nebi jih klicav brez potrebe će nebi poprej prebral vsa navodila preberi kaj sem napisal in potem klati neumnosti. Za vse ostale se pa opravičujem ker toporišičeva pisava mi ni domača in sem to pisal v milo rečeno razjarjenem stanju ,ko so mi zaporedoma telefonsko slušalko dol metali. Z enim samim vprašanjem in enim kratim odgovorom je bilo vse rešeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Selitev priključka Amis - ne hvala

Oddelek: Omrežja in internet
375227 (3840) 111111111111
»

Ko je telefon v žepu se ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
91436 (866) menjalnik
»

Nekdo kliče vsak dan

Oddelek: Mobilne tehnologije
3737788 (33522) tomaz-
»

Problemi s SiMobilom in njihovim največjim 3G omrežjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5410685 (8400) MrStein
»

Imate mogoče malo časa, da odgovorite na našo anketo in tako prip...WTF!

Oddelek: Loža
342287 (1581) Poldy

Več podobnih tem