» »

Problemi s SiMobilom in njihovim največjim 3G omrežjem

Problemi s SiMobilom in njihovim največjim 3G omrežjem

1
2
»

Vanadium ::

Se strinjam, mi je operaterka enkrat rekla naj pridem z mojim aparatom v poslovalnicio, da potestirajo če bo prekinjalo klic kaj da kako pokličemo tam testno cifro pa pustimo pol ure da laufa. Pa mislijo oni da imam čas pol ure tam čakat pa da poslušam a bo prekinjalo vmes zvok. No vztrajam pa trenutno edino zato ker imam preveč ljudi na simobilu in mi orto v nulo ustreza, samo vprašanje kako dolgo še

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

;-) ::

No meni se je zgodilo nepredstavljivo, poklicala me je operaterka ona meni razložila in jaz njim vse, ponudba je bila taka da se ji nisem mogo upret in ja ostajam pri simobilu, ker so mi tolk znižali naročnino da je ostalo samo še đabe za plačat.

Ovce pa bodite tiho in kimajte pa plačujte polno. Menim da je pomagal samo javni linč in so se ga ustrašli.

Izaso ::

;-) je izjavil:

No meni se je zgodilo nepredstavljivo, poklicala me je operaterka ona meni razložila in jaz njim vse, ponudba je bila taka da se ji nisem mogo upret in ja ostajam pri simobilu, ker so mi tolk znižali naročnino da je ostalo samo še đabe za plačat.

Ovce pa bodite tiho in kimajte pa plačujte polno. Menim da je pomagal samo javni linč in so se ga ustrašli.


Še en podatek več, da se Simobil točno zaveda svojih napak in pomankljivosti in jih ne prizna oz. se dela kot da jih ni in še naprej masovno nateguje te "ovce" in na veliko oglašuje kako so najboljši. Konkurenca tega ne dela, vsaj v tej obliki ne. Zato na Simobil nikoli več!

MrStein ::

1.) "Ne priznamo, pa če nam kolena vrtate" , to je SiMobil ;)
2.) Prekinitev pogodbe - ne morejo "pogodbene kazni" zaračunati, saj oni ne izpolnjujejo pogodbenih obveznosti, ne ti. Za detajle prebrat pogodbo in pogoje, ali prosit za mnenje http://www.arhiv.uvp.gov.si/ ali www.zps.si (ali koga podobnega).
3.) Glede izginjanja zvoka med klicem lahko probaš klic posneti. Večina telefonov ima to funkcijo.

Če kdo vseeno ne misli menjat operaterja, pa naj račun reklamira.
Če boste vse mirno požrli, potem nimajo razloga, da karkoli izboljšajo! ;) (resno, smajliju navkljub)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Hmm, šele zdaj vidim, da je to že malo stara tema (usmerili so me sem iz te teme)

Vseeno, če je kdo iz Maribora, kakšno je stanje te dni? Znancu sem "popravljal internet" ker je štekal (laptop z Vodafone modemom K3765), ko sem probal je v centru mesta vleklo 1-2 Mbps dol in 0.3-1 Mbps gor.

Koliko so normalne vrednosti (torej če bi omrežje delovalo OK) ?
On je sicer rekel, da zdaj leti v primerjavi s tistim, kar ima ponavadi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327584 (13014) Jerry000
»

Tušmobil omrežje - katastrofa

Oddelek: Mobilne tehnologije
4211647 (10110) an3333
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034768 (19872) Veron
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527390 (17005) Reycis
»

simobil najvecje in najhitrejse 3g omrezje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9920403 (16492) jusv

Več podobnih tem