» »

Age of Empires 2 preko xfire

Age of Empires 2 preko xfire

BorutO ::

Pred leti smo s kolegi igrali preko xfire igrali age of empires 2 ...
Problem je sledeči. Pred leti je bil Xfire malo drugačen, in sem se znašel iz njega, zdaj pa je cel neki drugačen pa pojma nimam kaj morem narediti.

Kolega ima isto verzijo 2.2 AoE2 - ni HD verzija, pa če stisnem pod oni info na njegov profil, da bi stisnil "Join game", pa je ta opcija onemogočena. Ne vem kaj morem narediti, da bom lahko igral preko. Če kdo ve kaj morem narediti, naj prosim javi.

Mogoče bi lahko bil problem še tu, da imava oba igro iz mojega (kupljenega) CDja, kar pomeni, da so CD ključi enaki, to kaj vpliva?

BorutO ::

Ali kako še drugače igrati online AoE2? Sem si dol potegnil xFire, Tunngle, Spy itd ... Preko nobenega ne gre.

TehDucky ::

Poizkusi še z EvolveHQ če gre, vglavnem Hamachi in EvolveHQ naredita nek navidezni network, preko katerega igra domneva da sta v LAN omrežju in igrata. Glede CD keyov pa ne vem kako to gre. Mi se nismo kaj pretirano ozirali na to.

Bergyb ::

Hamachi, narediš virtualni LAN preko interneta -pride v poštev, če imajo igre LAN game.

Mavrik ::

Age of Empires 2 HD je pa druga opcija, ki ima popolnoma predelano network kodo in se jo da normalno igrati na modernih mašinah brez vsega tega čaranja.
The truth is rarely pure and never simple.

Balaton ::

BorutO - Probaj še z Gameranger-jem. Včasih smo prek njega igrali AOE2, ko je implementirana verzija v AOE2 failala. Pa zraven začasno se izklopite ves firewall.

@Mavrik
A AOE2 HD se lahko igra prek LANA, če ni glih original?

galu ::

Še en glas za Gamerangerja.
Tako to gre.

BorutO ::

Ta Gameranger dela SUPER! Najlepša hvala. :)

BorutO ::

Če je kdo, da kdaj ruknemo preko online naj javi. ;)

Balaton ::

Možno ;) Kaj pa je to za en patch? A ni to že Forgotten Empires?

BorutO ::

Hm, jaz mam verzijo 2.2 ... Forgotten Empires je ja .. mel sem verzijo 1.0c ali nekaj takega iz DVDja. Od tu sem si posodobitev potegnil dol: http://www.forgottenempires.net/install

Balaton ::

kk, se bova zmenila po private.

BorutO ::

ja, napiši tam prek. Samo največ časa imam proti večeru, ker čez dan mam polno dela.

Twixz ::

Mi smo našli alternativo, GameRanger :)
Free download, fajn stvarca, polno serverjev za polno iger in to je to, upam da sem pomagal.

BorutO ::

Sem opazil ja. Je še boljši kot Xfire v svojih najboljših časih ...

ZilexFTW ::

Ali kdo igra prek voobly-ja.Če igrate me dodajte andy5563 se zmenimo za kakšen špil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611164 (658) mtosev
»

Age of empires 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558217 (1297) Twixz
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536722 (14741) msms
»

Nastavitev Lan omrežja

Oddelek: Pomoč in nasveti
211818 (1588) Gapi
»

Age of Empires III

Oddelek: Igre
232008 (1549) Neon87

Več podobnih tem