» »

Age of Empires III

Age of Empires III

Tilen ::

AOE 3 CONFIRMED!

Prvi screenshoti:



Vec slik tukaj.

Grafika mi ne zgleda nic kaj nedolzna za nase mlincke. >:D

Izsla naj bi v drugi polovici 2005. Kako so se do zdaj "Microsoftovci" drzali datumov?

Se obeta nova revolucija realnocasovnih strategij ali polom?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
  • zavaroval slike: Predator ()

Ziga Dolhar ::

Kaj točno naj bi bilo "revolucionarnega" razvidnega iz slik,

... razen grafike? :)
https://dolhar.si/

PrimozR ::

Upam da revolucija.

PrimozR ::

Žiga glede na en intervju k ga je [sub7] dal na ircu, majo ful enih fizikalnih modelov. Delčki zgradb bojo letel stran neodvisno (ne-načrtovano vnaprej) če jih boš obstreljevov, lohk se bo na primer zgodl da bo ošvohnjen stolp zmečko villagerja al pa kej podobnga. Ful zanimiv upam da. Pa tut gameplay bo spreemnjen. Bo pa od kolonizacije pa do industrijske revolucije.

Predator ::

za moj okus preveč detailov in statičnega okolja, slike izgledajo mrtve

jaz sem eden tistih, ki ma rad dinamicen spil in ne nabite grafike, miljona senc, nato pa omejitev na 30 enot, pa 3 nasprotnike z vnaprej zgrajeno bazo, da je zadeva vsaj mal težka za igrat in tole mi žal zgleda kot drugo;
upajmo na najboljše
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Tilen ::

To bo zame najbolj pricakovana igra poleg te igre. :))

Dobre strategije, I love them. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Grey ::

Grafika zgleda kr hudo...upam, da bo AOEIII boljši kot prejšnja dela iz serije AOE.

zile ::

Grey: kwa pa je blo narobe s prejšnima deloma in oddatki. Za takratne čase so bile to mega strategije. AOK-TC se pa itaq še prek zone nabija. Sploh igre 4vs4 so da te kap:D . Tale AOE3 pa tud mene zanima. Cant wait. Tilen mi je polepšu dan. 8-)

Grey ::

Js ne igram rad špila, če nima super grafike in AOE in AOEII je res nimata. Pa tud osnovne enote se niso glih razlikovale. Pa stavbe tud ne(razen tistih, ki so ble res "special"). Age of Mythology je korak v pravo smer(raznovrstnost osnovnih vojačkov, stavb itd. Grafika mi odtehta malenkosti, ki mankajo pri igralnosti. Špil mora izgledat čimbolj resnično, da se lahko povežem z njim.

zile ::

ERm. enka je bla narejena 1997, dvojka pa 1999. Kje si bil pa takrat ? :D

jarre ::

Mhm... grafika je res lepa... Bojim se, da bo igralnost slabša (kot je napisal Gandalfar)...

Vsekakor jo bom preigral.. pa še Settlerse in nato primerjal..

MadMicka ::

AOE gotovo spada med top 10 games ever, tako da komi čakam AOE III. Men je drugač bolj pomembna igralnost, tako da če bo AOE III enako dobra kot AOE I in II, potem ne morejo falit.

jRk0 ::

Komaj cakam na to:D
Pa vsi ostali ki vsak dan nabijamo conquerorse :D
pa upam da bo igralnost enaka 2ki :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Xplicit ::

AOE 1 je bil za svoje case prav revolucionarni spil oz. res nekaj NOVEGA
ko sem spil prvic videl (mislm da je blo na novoletnem sejmu na lj. razstaviscu, na stantu of microsofta) me je prev hudo fasciniral, tako da sem ga nabavil in to je bila res prva igra za katero mi ni bilo zal dati tistih (takratnih) ene 7, 8k sit

sej bi su se enkrat spilat, sam se bojim da mi bo pokvarilo lepe spomine na spil... :\

profii ::

tudi meni ni žal za tisti čas ko sem obračal aoe1.
aoe2 na žalost nisem igral ker sem imel takrat preslab računalnik...
upam da bo aoe3 dobra za igrat in da ne bo samo šminka.

profii ::

na 3dgamers sem gledal še screenshote pa mi je všeč razgibanost okolja in detajli. samo nikjer ni opazit večje število folka. verjetno bo spet kakšna omejitev:(.
klik

Tilen ::

Ta link sem ze podal zgoraj :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jRk0 ::

Omejitv je kul, ker te prisli da skrbno izberes vsak clen tvoje verige. Mogoce te bo pa glih tisti en kmet zasral ko si ga dal prevec delat da ne bos zmagal v vojni 8-)

v tem smislu :D
You fuck up once, you loose two teeth.

Kaboom ::

jrk0 pol ga pač hackneš s tipko Delete >:D - saj veš kak gre - podobno teamkillanju ;)

upajmo da bo res igralnost na nivoju AoE2 z dodatki - ker potem si bom novi računalnik nabavo, da bom lahko igre igral ... in za aoe bi se splačalo
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Olajuwon ::

Kakšne pa bodo hardverske zahteve?
V stilu P4 3.4 Ghz, 1Gb ram in Grafična 256 MB DDRII ?
Po mojem mnenju če ne boš mej dostojnega računalnika igrca ne bo mela tistega svojstvenega čara...
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Tilen ::

Tako hudo pomoje nebo. Bo pa taksna konfiguracija priporocena :)
Glede grafike pa itak ni kaj za rect. Kaksno graficno mas tako grafiko mas :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Engineer_SLO ::

take strašne zahteve po hardveru sigurno ne bodo,če bo igra vsaj priližno to kar so bili prejšni deli in vse kar so naredili pri razvijalcu nimamo kaj razmišljati,igra mora sekat....:\
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

MATiCEK ::

Neon87 ::

I LOVE AGE OF EMPIRES!!
Najboljši špil sploh, oz.vsaj med prvimi tremi:
-HALF LIFE 2 , AGE OF EMPIRES 2+dodatki, GTA Vice City,... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911091 (1545) ahac
»

Age of empires 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558624 (1704) Twixz
»

Age of Empires III demo že nared?

Oddelek: Novice / Igre
264295 (3239) Tilen
»

Igra Age of Empires III bo izšla 28. oktobra (letos)

Oddelek: Novice / Igre
456618 (4416) kuglvinkl
»

Strategija

Oddelek: Igre
242020 (1676) OmegaM

Več podobnih tem