» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
46 / 67
»»

scipascapa ::

in seveda samo na SK, za 20% Slovenije.

oo7 ::

PRESTOP STOLETJA: Brat LASTNIKA evropskega velikana POTRDIL, da Leo Messi PRIHAJA K NJIM!

https://ekipa.svet24.si/clanek/nogomet/...

scipascapa ::

PSG bom še bolj sovražil.

Horas ::

js pa ne bom pa užival ko bojo na koncu samo francosko ligo osvojili, pa še to mogoče ne glede kako so letos popušili.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

endelin ::

Messi bo verjetno še dve leti top3 igralec sveta. Imajo po imenih brutalno ekipo. Morda še bolj kot Real okoli 00s. To bo hudo razoćaranje, če ne bo kante.
Na koncu jih bo naguzil kak Bayern ali City:D bomo videli kako bo delovalo toliko egov v ekipi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

oo7 ::

Messi menda podpisal za 2 leti z PSG

Zvezdica27 ::

lahko bi bil one club man, absolutna legenda in se gre za nekaj dolarjev prodat... pol pa še joka...

heh...

spet navijam za barco!

zz

Badwolff ::

Mal si poglej situacijo preden nabijaš.

dild0idis ::

oo7 je izjavil:

Messi menda podpisal za 2 leti z PSG


Koliko procentov prihodka da PSG za plače?

1%, 50%, 90%, ...

Vseeno, ker takoj, ko bi morda prišli v težave, jih bo itak arabski denar rešil in to naš Čeferin z UEFO podpira.

Man City, PSG, pa ša marsikateri drugi klub, tudi Chelsea in Leicester so umetno spumapni klubi, kjer se FFP ni sploh upošteval, pa tole niso edini primeri finančnega dopinga, ki ga marsikdo podpira.

Mene bolj moti, da se po eni strani delajo, kak uspeh za nogomet so naredili, ker so preprečili Superligo, a tole, kar delajo ti klubi je pa čisto ista zadeva, a tukaj se jih pa hvali na polno.

Barcelona pa tudi dela izgubo ves čas in si prej zasluži bankrot, glede na vse dolgove, ki jih ima, ne pa simpatije!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Nedasemiveč ::

Zvezdica27 je izjavil:

lahko bi bil one club man, absolutna legenda in se gre za nekaj dolarjev prodat... pol pa še joka...

heh...

spet navijam za barco!

zz


Nekje sem prebral, da je Messi pristal na najnižjo možno plačo pri Barceloni, pa tudi to ni šlo čez pravilnik njihove lige.

dild0idis ::

Nedasemiveč je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

lahko bi bil one club man, absolutna legenda in se gre za nekaj dolarjev prodat... pol pa še joka...

heh...

spet navijam za barco!

zz


Nekje sem prebral, da je Messi pristal na najnižjo možno plačo pri Barceloni, pa tudi to ni šlo čez pravilnik njihove lige.


Plače Barce z Messijem so bile okrog 99% prihodkov Barcelone, brez plače Messija so še vedno krepko čez 70%, kar je max dovoljenega v ligi.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

oo7 je izjavil:

Messi menda podpisal za 2 leti z PSG


Man City, PSG, pa ša marsikateri drugi klub, tudi Chelsea in Leicester so umetno spumapni klubi, kjer se FFP ni sploh upošteval, pa tole niso edini primeri finančnega dopinga, ki ga marsikdo podpira.


Manchester City
Founded 1880; 141 years ago as St. Mark's (West Gorton)
1887; 134 years ago as Ardwick Association F.C.
16 April 1894; 127 years ago as Manchester City

Chelsea
10 March 1905; 116 years ago

Leicester City
1884; 137 years ago
(as Leicester Fosse F.C.)

Sami umetni klubi madona :)) Bogati strici so vedno bili in vedno bodo. Ker je nogomet danes dejansko posel, pač pride to bolj do izraza.

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Poglej njihove rezultate pred in po šejkovskim, tajkunskim, ... prevzemom, pa ti bo jasno zakaj pravimo umetni klub!

ps: Tudi PSG je že 50 let star klub.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

Poglej njihove rezultate pred in po šejkovskim, tajkunskim, ... prevzemom, pa ti bo jasno zakaj pravimo umetni klub!

ps: Tudi PSG je že 50 let star klub.


Mene rezultati ne zanimajo. Niso rezultati tisti, ki ustvarjajo tradicijo kluba (oziroma je le majhen del le te). Omenjeni klubi obstajajo že stoletje ali več in zakaj bi potem zgolj zaradi vloženih evrov postali zaradi tega umetni klub? Zakaj bi pa morali zgolj Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Liverpool itn. imeti to ugodnost? Saj so tudi ti klubi vsi financirani iz tujih skladov ali bogatih stričkov.

Sicer pa je bil Manchester City v povojih Angleškega nogometa vedno pri vrhu in nekajkrat osvojil drugo in tretje mesto, v sezoni 36/37, 67/68 so bili tudi prvaki., Chelsea je postal prvak leta 54/55.

Če moramo že res govoriti o umetnih klubih, bi sam v ta segment dal denimo Red Bull Salzburg/Red Bull Leipzig. Vendar ljudje bodo tudi na ta dva kluba, čez nekaj desetletij gledali kot na tradicionalen klub.

sheeshkar ::

Nedasemiveč je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Poglej njihove rezultate pred in po šejkovskim, tajkunskim, ... prevzemom, pa ti bo jasno zakaj pravimo umetni klub!

ps: Tudi PSG je že 50 let star klub.


Mene rezultati ne zanimajo. Niso rezultati tisti, ki ustvarjajo tradicijo kluba (oziroma je le majhen del le te). Omenjeni klubi obstajajo že stoletje ali več in zakaj bi potem zgolj zaradi vloženih evrov postali zaradi tega umetni klub? Zakaj bi pa morali zgolj Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Liverpool itn. imeti to ugodnost? Saj so tudi ti klubi vsi financirani iz tujih skladov ali bogatih stričkov.

Sicer pa je bil Manchester City v povojih Angleškega nogometa vedno pri vrhu in nekajkrat osvojil drugo in tretje mesto, v sezoni 36/37, 67/68 so bili tudi prvaki., Chelsea je postal prvak leta 54/55.

Če moramo že res govoriti o umetnih klubih, bi sam v ta segment dal denimo Red Bull Salzburg/Red Bull Leipzig. Vendar ljudje bodo tudi na ta dva kluba, čez nekaj desetletij gledali kot na tradicionalen klub.

Imaš prav, če kdo trdi, da Man City/PSG/Chelsea itd. nimajo zgodovine, se seveda moti. Je pa nekaj razlike med npr. Man Utdom (in podobnimi klubi), ki je najuspešnejša obdobja v svoji zgodovini gradil postopoma z vlaganjem v doma proizvedene igralce akademije, postopno rastjo prihodkov zaradi dobrih oziroma vedno boljših rezultatov na igrišču s katerimi so nato, v kombinaciji z domačim okostjem ekipe, lahko kupovali vedno bolj kvalitetne igralce ter vlagali v infrastrukturo itd. za razliko od prej omenjenih klubov, kjer jih je kupil ultrabogati lastnik in z obscenimi zneski za transferje ter plače preskočil leta ali desetletja razvoja ostalih klubov in hkrati zaradi tega še dodatno napihnil cene ter plače, kar je še bolj povečalo razkorak med bogatimi in manj bogatimi klubi.

Še večji problem od tega pa je takoimenovani "sportswashing", kjer si sumljivi posamezniki oziroma kar celotne države s temi klubi "perejo" svoja imena in zakrivajo kriminalne posle ali kršenja človekovih pravic itd.

Groot ::

Sej je tebi jasno da ima tudi ManU privatne lastnike, ki v klub vlagajo svoj denar?

Smešno je tole sprenevedanje o domnevnih "umetnih" klubih. Tudi zgodovina in viri podpore Real Madrida so dobro znani, ampak nekateri si še kar zatiskajo oči da je klub zrasel iz nič.

sheeshkar ::

Groot je izjavil:

Sej je tebi jasno da ima tudi ManU privatne lastnike, ki v klub vlagajo svoj denar?

V resnici nimaš pojma in slabše primerjave skoraj ne bi mogel izbrati. Glazerji so klub kupili tako, da so uspeli dobiti ogromno posojilo, ki so ga prenesli in s tem zadolžili klub, torej svojega denarja niso vložili niti pri prevzemu, sedaj pa ga že leta črpajo VEN iz klubskih profitov za odplačevanje dolga in lastne dobičke. Poleg tega je Man Utd bil enako, ali še bolj, uspešen pred njihovim prihodom, kotiral na borzi brez dolgov in takoj ob prevzemu so se ustvarile protestne skupine navijačev, ki so protestirale njihovemu nakupu in še do danes zahtevajo, da Glazerji prodajo klub.

So praktično diametralno nasprotje arabskih in ruskih naftarjev, ki klube v zelo slabem stanju ali celo tik pred bankrotom zaradi izredno slabega poslovanja in rezultatov v preteklosti kupijo z lastnimi sredstvi, nato z lastnimi sredstvi napihujejo trg z norimi transferji ter plačami in to v takšni meri, da so na robu (ali kdaj preko roba) tudi tistih nekaj omejitev, ki obstajajo. Npr., ko je Man City podpisoval noro visoke sponzorske pogodbe za drese itd. z državnimi podjetji arabskih emiratov (tudi ko ni imel niti približno toliko navijačev, da bi to lahko dobil na prostem trgu od kakšnega sponzorja, ki ni družinsko ali državno povezan z lastniki Man Cityja).

Zgodovina sprememb…

broken/link ::

so tudi razlike med klubi, ki imajo priliv arabskega denarja.
Enkrat sem poslušal en studio po tekmi, in se mi zdi (ne me vzet za besedo, mogoče sem falil osebo, zapomnil sem si samo, da je bil bivši Unitedovec), da je Ferdinand razlagal, kako so arabci preobrazli ne zgolj City, ampak tudi tisti del mesta. Da niso samo vlagali v klub, ampak tudi v infrastrukturo, v mladinski pogon, kupili stadion, vlagali v okolico stadiona in na koncu v community. Da niso prišli v klub žet sadove bivše slave kluba (ker potem bi kupili kak drug klub, ne city), ampak pokazat, kaj lahko dnar naredi in kako lahko nogomet pomaga tudi širšemu communityju. Nisem pa šel preverjat besed, ker pač takemu človeku verjameš na besedo.
tako da se ne da vsega vreč v isti koš.

dild0idis ::

Groot je izjavil:

Sej je tebi jasno da ima tudi ManU privatne lastnike, ki v klub vlagajo svoj denar?


Glazerji so pobrali iz Uniteda skor 1 milijardo dolarjev.

Cityevi lastniki so pa financirali Pepove nakupe v vrednosti 1 milijarde do sedaj.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zvezdica27 ::

lp,

sem prebral, kaj je problem z Mesijem. Me niti ne zanima. Če je barca tako nesposobna, da pravil lastne lige ne pozna, mesijev menedžerski team pa isto, potem ko jih jebe vse.

Edino to se popravljam: barcin menedžement in fotr Messi sta zjebala potencialno absolutno legendo one-club Messija. Hvala oči, mu lahko reče, bwahahaha

Sprememba: ne navijam za barco in obvezno proti mesiju kamorkoli bo že šel,

zz

Zvezdica27 ::

oziroma, Messi ima še možnost:

če takoj konča kariero, postane legenda za vedno. Denar pa paše...

da ga vidimo,

zz

Badwolff ::

Messi letos ne bi mogel igrat za Barco niti zastonj. Za ffp la lige se upošteva polovica lanske plače, da bi se kao izognili raznim malverzacijam.

Baje pa danes se nekaj poskušajo. A še ni podpisal za psg?

Nedasemiveč ::

Za zvezdico: Messi je najboljši nogometaš v zgodovini tega športa in je praktično že legenda pa če se ti na glavo postaviš ;)

Pa mi dol visi za Messija in Barcelono.

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Nedasemiveč je izjavil:

Za zvezdico: Messi je najboljši nogometaš v zgodovini tega športa in je praktično že legenda pa če se ti na glavo postaviš ;)

Pa mi dol visi za Messija in Barcelono.


Tole je diskutabilno.

Je pa 100% eden izmed najboljših.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Za zvezdico: Messi je najboljši nogometaš v zgodovini tega športa in je praktično že legenda pa če se ti na glavo postaviš ;)

Pa mi dol visi za Messija in Barcelono.


Tole je diskutabilno.

Je pa 100% eden izmed najboljših.


Diskutabilno med njim in CR-jem morda.

dild0idis ::

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

hunter01 ::

2 dni nazaj je bil tak jok na novinarski, danes pa že super navdušen podpisuje za PSG (oz. bo jutri).

Mogoče so pa Messijevi odvetniki le vedeli, da ne bo šlo skozi pravila in je tako samo bolj mirno odšel, češ saj nisem hotel zapustiti kluba :)

Nedasemiveč ::

hunter01 je izjavil:

2 dni nazaj je bil tak jok na novinarski, danes pa že super navdušen podpisuje za PSG (oz. bo jutri).

Mogoče so pa Messijevi odvetniki le vedeli, da ne bo šlo skozi pravila in je tako samo bolj mirno odšel, češ saj nisem hotel zapustiti kluba :)


Ok vi zdej s tem jokom. Tip je v Barceloni preživel vse, praktično od malih nog v tem klubu, osvojil je vse, normalno je, da človeka preplavijo čustva. Verjetno šele tam na novinarski dojameš, da dejansko odhajaš iz kluba in mesta, kjer si preživel skoraj vse življenje in si ustvaril življenje.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Morda se takrat ni vedel plače, ki jo bo prejemal pri sejkih. Zdaj se je verjetno pomiril.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hunter01 ::

Nedasemiveč je izjavil:

hunter01 je izjavil:

2 dni nazaj je bil tak jok na novinarski, danes pa že super navdušen podpisuje za PSG (oz. bo jutri).

Mogoče so pa Messijevi odvetniki le vedeli, da ne bo šlo skozi pravila in je tako samo bolj mirno odšel, češ saj nisem hotel zapustiti kluba :)


Ok vi zdej s tem jokom. Tip je v Barceloni preživel vse, praktično od malih nog v tem klubu, osvojil je vse, normalno je, da človeka preplavijo čustva. Verjetno šele tam na novinarski dojameš, da dejansko odhajaš iz kluba in mesta, kjer si preživel skoraj vse življenje in si ustvaril življenje.


Ta del je že OK, mogoče sem se nerodno izrazil, ker je dejansko jokal. Mislil sem bolj na njegove besede, kako ni z nikomer dogovorjen in kako res ni mislil, da bo letos šel iz kluba. 2 dni za tem pa opravlja zdravniški pregled v Parizu.

Badwolff ::

In? Sezona, pa tudi trade deadline, sta za vogalom.

Nedasemiveč ::

Ampak kaj bo to delalo Neymarju, če jim uspe sedaj z Messijem osvojiti LP. Večno v njegovi senci.

endelin ::

Nedasemiveč je izjavil:

Ampak kaj bo to delalo Neymarju, če jim uspe sedaj z Messijem osvojiti LP. Večno v njegovi senci.

Je medtem spoznal da je proti Messiju burek in se bo speijaznil s senco:D

Messi je gladko goat kandidat. Samo poglejte leta igranja na takšni ravni. Pa saj število zlatih žog potrjuje to. In še letošnjo lahko dobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Horas ::

zlate žoge messi ne bo več dobil. mogoče še enkrat lewandowski.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

endelin ::

Psg ima ene 4 top 10 fuzbalerjev sveta v moštvu:)) a sploh zaslužijo kolkor dajo za plače?

Jaz bi samo vprašal na Uefa kako je imeti v ustih debele arabske tiče...

Mislim da bo superekipa Psg daleč najbolj osovražena ekipa. :D

Če ne dobijo lige prvakov lahko kar razpustijo moštvo.

Neymar pa pač ... no.2 oz 3 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Zvezdica27 ::

Vse je v redu, Messi se že smejčka.

Ali je on GOAT ali ne niti ni važno, je med top20, če ne top10.

Lahko bi bil pa Muhammad Ali - človek ki je zavrnil služenje vojske v Vietnamu in zato izgubil šampionski pas, mislim, da je šel celo v zapor zato. Njegov razlog: to ni moj boj: "Ain't no Vietcong ever called me a Nigger". Razumete: Človek in športnik.

O temu govorim. Če bi končal kariero zaradi tega bi bil Messi sam na vrhu legend, nedotakljiv nad vsemi. Zdaj pa je - zame - samo še ena pičkica, ki se je prodal za keš. Sam sebe je degradiral na Ronalda (za katerega se ve, da je tekmovalec in da ga zanima samo zmaga - Ronaldo je druga klasa in vsaj kar se tega tiče pred Messijem. Od Ronalda nihče ne pričakuje zvestobe klubu).

Messi pa s zgodbo zdravljenja, vzpona, legende, kapetana... Lahko bi bil tam nekje, gor. Je pa samo še ena prodana duša, ki pač brca žogo.

fakina pička. Škoda pa mi je PSG, ker so lani in predlani res dober fuzbal igrali, zdaj pa bodo žrtve Messija, če uspejo ali če ne.


moje mnenje

zz

Gambino ::

Zvezdica27 je izjavil:

Vse je v redu, Messi se že smejčka.

Ali je on GOAT ali ne niti ni važno, je med top20, če ne top10.

Lahko bi bil pa Muhammad Ali - človek ki je zavrnil služenje vojske v Vietnamu in zato izgubil šampionski pas, mislim, da je šel celo v zapor zato. Njegov razlog: to ni moj boj: "Ain't no Vietcong ever called me a Nigger". Razumete: Človek in športnik.

O temu govorim. Če bi končal kariero zaradi tega bi bil Messi sam na vrhu legend, nedotakljiv nad vsemi. Zdaj pa je - zame - samo še ena pičkica, ki se je prodal za keš. Sam sebe je degradiral na Ronalda (za katerega se ve, da je tekmovalec in da ga zanima samo zmaga - Ronaldo je druga klasa in vsaj kar se tega tiče pred Messijem. Od Ronalda nihče ne pričakuje zvestobe klubu).

Messi pa s zgodbo zdravljenja, vzpona, legende, kapetana... Lahko bi bil tam nekje, gor. Je pa samo še ena prodana duša, ki pač brca žogo.

fakina pička. Škoda pa mi je PSG, ker so lani in predlani res dober fuzbal igrali, zdaj pa bodo žrtve Messija, če uspejo ali če ne.


moje mnenje

zz


Messi še v Argentini ni najboljši, tam je Maradona še zmeraj bog!

Nedasemiveč ::

Maradonna ja :)) Še Peleja z goli v Brazilski ligi omenite, pa je to vrh te teme haha. Ok se strinjam glede Armanda, kar se tiče same persone. V tem smislu je res večji od Messija. V fuzbalskem smislu pa mu blizu pride zgolj Cristiano Ronaldo.

To poveličevanje igralcev v obodbju 70-90' mi je bilo od zmeraj fascinantno. Enako je v basketu.


endelin je izjavil:


Mislim da bo superekipa Psg daleč najbolj osovražena ekipa. :D


Jaz bom pa raje užival v vragolijah verjetno najboljšega trojčka v napadu ever. Sovraštvo bom pa prepustil ostalim.

Se pa strinjam, da bo to ogromna sramota za PSG, če jim ne uspe pobrati vsaj ene kante v LP v naslednjih dveh sezonah.

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Zvezdica27 je izjavil:

Vse je v redu, Messi se že smejčka.

Ali je on GOAT ali ne niti ni važno, je med top20, če ne top10.

Lahko bi bil pa Muhammad Ali - človek ki je zavrnil služenje vojske v Vietnamu in zato izgubil šampionski pas, mislim, da je šel celo v zapor zato. Njegov razlog: to ni moj boj: "Ain't no Vietcong ever called me a Nigger". Razumete: Človek in športnik.

O temu govorim. Če bi končal kariero zaradi tega bi bil Messi sam na vrhu legend, nedotakljiv nad vsemi. Zdaj pa je - zame - samo še ena pičkica, ki se je prodal za keš. Sam sebe je degradiral na Ronalda (za katerega se ve, da je tekmovalec in da ga zanima samo zmaga - Ronaldo je druga klasa in vsaj kar se tega tiče pred Messijem. Od Ronalda nihče ne pričakuje zvestobe klubu).

Messi pa s zgodbo zdravljenja, vzpona, legende, kapetana... Lahko bi bil tam nekje, gor. Je pa samo še ena prodana duša, ki pač brca žogo.

fakina pička. Škoda pa mi je PSG, ker so lani in predlani res dober fuzbal igrali, zdaj pa bodo žrtve Messija, če uspejo ali če ne.


moje mnenje

zz


Saj že dolgo vemo da si trol. Ampak a je res tako težko razumet da Messi niti zastonj ne bi mogel igrati za Barcelono glede na trenutno stanje?

Očitkov zakaj se ni upokojil, pa niti pod razno ne razumem. Človek ima zagotovo vsaj še 2 sezoni na top nivoju pred sabo in je očitno še lačen igranja. Ampak po tvojem bi se mogel upokojit ker so drugi nesposobni vodit klub. Wtf?! Jaz mu dam kapo dol že zgolj zaradi njegove želje.

Nedasemiveč ::

Po njegovo bi moral odditi za drobiž igrat v Newell's boys, čeprav je pri 34 letih še vedno boljši od večine trenutno aktivnih igralcev :D

Zvezdica27 ::

Hihi...

vidim, da se ne razumemo. Jaz pač ne razumem te grabežljivosti, egota, karkoli... Malo malo malo je športnikov, ki so to zmogli in postali legende legend.

Eddy the Eagle je zame večji car kot Messi. Flying Scotsman. Cassius Clay.

Messi je pa pičkica (da ne bo pomote, false 9 je vrhunski!). Nikdar ne bo the greatest, pa bi lahko bil. TO je imel na pladnju.

zz

oo7 ::

Tako dobrih dveh nogometašev kot sta Messi in Ronaldo v isti generaciji še ni bilo in verjetno ju še dolgo ne bo >:D

endelin ::

Upam da se messi zaveda da morebitna lovorika LP ne bo dosti vredna jo osvojiti z umetno sestavljenim super moštvom plačancev.

Je pa u izi goat contender

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Nedasemiveč ::

endelin je izjavil:

Upam da se messi zaveda da morebitna lovorika LP ne bo dosti vredna jo osvojiti z umetno sestavljenim super moštvom plačancev.

Je pa u izi goat contender


https://www.transfermarkt.com/uefa-cham...

Vsi so plačanci tukaj.

oo7 ::

Messi ima zdaj št 30.

IL_DIAVOLO ::

Glede na messijevo formo in fizicno pripravljenost bi bil kar kriminal, da bi sel se v domovino upokojit. Meni se vedno deluje fuzbaler na visku moci, ki ne pozna poškodb.

Privoščim mu, da osvoji CL, veliko bolj kot cityu. Niti mi niso več motec faktor.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zvezdica27 ::

ne vem... za sodobno pressing igro mi je prešvoh v obrambi - in je takoj manko. Ampak maketinško in napadalno pa bo, to pa. Tudi sredino lahko krije. Sam bo moral kaj v obrambi narediti, za to najvišjo raven. Je pa res, da neki stebri prehoda (Lukaku, Ibra, tudi Messi zadnje čase) več štejejo kot delo v obrambi (in se niti ne vračajo).

Bomo videli, kaj bo taktika. Njegov false 9 je prečitan in ga bodo nevtralizirali, na najvišji ravni.

zz

dost brezvezen fuzbal tale superpokal (gledal od drugega naprej)

Zgodovina sprememb…

endelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Glede na messijevo formo in fizicno pripravljenost bi bil kar kriminal, da bi sel se v domovino upokojit. Meni se vedno deluje fuzbaler na visku moci, ki ne pozna poškodb.

Privoščim mu, da osvoji CL, veliko bolj kot cityu. Niti mi niso več motec faktor.

Messi je še vedno top3 nogometaš sveta. Ni pa več v prime-u. Zelo dober bo dokler se mu bo dalo igrat fuzbal.

widj3098dj32 ::

Zvezdica27 je izjavil:

Hihi...

vidim, da se ne razumemo. Jaz pač ne razumem te grabežljivosti, egota, karkoli... Malo malo malo je športnikov, ki so to zmogli in postali legende legend.

Eddy the Eagle je zame večji car kot Messi. Flying Scotsman. Cassius Clay.

Messi je pa pičkica (da ne bo pomote, false 9 je vrhunski!). Nikdar ne bo the greatest, pa bi lahko bil. TO je imel na pladnju.

zz

Ne razumes egota sportnika, da se bi rad dokazal v svojem sportu? Verjetno si hudo retardiran, ampak Messi je prakticno bil izgnan iz Barce zaradi spleta okoliscin. Lahko bi sel igrat kamorkoli, je pa verjetno htel nekam kjer bo lahko se kaj dosegel v teh nekaj letih ki jih se ima + tam pozna vsaj neke ljudi in se bo lazje vklopil v ekipo (pa se to ni nujno ker je to njegov prvi prestop prakticno).

Mislis da mu manjka denarja in gleda le na to? LOL. Taki outlook na svet imajo samo retardi, ki ga sami nimajo oz. so pozresni nanj.

endelin ::

Šel je v ekipo superzvezdnikov. V neko brezvezno francosko ligo. V misllih ima zgolj ligo prvakov. Razumljivo. Ampak razumljivo je tudi da bo lovorika štela manj, kot bi kje drugje.

Torej sedaj imajo kar trije igralci Psg med 25 in 40 mio letno neto. V neki francoski ligi haha. Me res zanima ffp ja.

Arabci si delajo svojo superligo v kateri sta samo Psg in City

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
46 / 67
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
38954186 (4151) perci
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767072 (56101) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314076 (3589) monster-x

Več podobnih tem