» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
45 / 67
»»

Matej_K ::

errhec je izjavil:

>:D
Med top 20

Anglija 9
Italija 4
Španija 3
Nemčija 2
Francija 1
Nizozemska 1

Lahko tudi tako napišeš
Med top 3
Španija 2
Nemčija 1
Anglija 0
8-)
... .. .

oo7 ::

Danes povratna tekma Man City : PSG. Zmagovalec gre v finale.

oo7 ::

V finalu navijam za Real ali Chelsea, ker ne klečijo pred začetkom tekme.

errhec ::

Real could not cross Stamford Bridge ?
dd

Mare3 ::

Če bi Real s tako ekipo in tako slabim ter majhnim kadrom kot ga ni imel zadnjih 20 let osvojil ligo prvakov bi bilo bolje da drugi vsi nehajo igrati... Chelsea zasluženo naprej, boljši v obeh tekmah. Je pa škoda ker bo finale nezanimivo. Kdo si želi gledat finale med dvema ekipama iz iste lige? Jaz ne tako da verjetno tudi ne bom gledal kot nisem gledal Liverpool Totenham nazadnje, ker se od LP pač pričakuje dve ekipi iz različnih lig. Je pa chelsea zelo kvalitetna, disciplinirana in fizično pripravljena ekipa proti kateri City-ju ne bo lahko.

gruntfürmich ::

sem šele včiraj videl za za čelzi igra thiago silva. itq da bodo zmagali.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

acookook ::

Ponavadi sem imel nekega favorita, zdaj pa se ne morem odločiti, če si bolj zasluži ManC, ali trener, ki je dve različni ekipi uspel spraviti v finale LP.
.

Zvezdica27 ::

uf, se ne strinjam - ravno zato ker so oboji Angleži, to bo super finale

zz

oo7 ::

Bom navijal za Čelsi v finalu.

Matej_K ::

acookook je izjavil:

Ponavadi sem imel nekega favorita, zdaj pa se ne morem odločiti, če si bolj zasluži ManC, ali trener, ki je dve različni ekipi uspel spraviti v finale LP.

Tudi trenerju ManCitya je to uspelo. S prvo celo zmagal. Dvakrat.
... .. .

Horas ::

jaz privošim cityu tokrat. naj pep osvoji saj se že leta trudi s tem klubom.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

endelin ::

Navijal bom za Chelsea:D

Zvezdica27 ::

ha - prej se srečata tudi v ligi. Tudi to bom gledal.

NejcSSD ::

Tuchel je zapored 2krat v finalu z dvema različnima, to drugim še ni ratalo... Navijam za Chelsea, tako kot že od leta 2005 - Mourinho first era z Lampardom, Cechom, Drogbajem in Terryem
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

oo7 ::

Horas je izjavil:

jaz privošim cityu tokrat. naj pep osvoji saj se že leta trudi s tem klubom.


Men pa gre Pep na živce :)

Badwolff ::

jaz bom tudi za City, od nekdaj mi imajo simpatično ekipo, šejki gor al dol

Horas ::

oo7 je izjavil:

Horas je izjavil:

jaz privošim cityu tokrat. naj pep osvoji saj se že leta trudi s tem klubom.


Men pa gre Pep na živce :)


saj meni tudi, recimo ko je bil pri bayernu se 3 lete zapored ni prilagodil nasprotniku v osmini finala in četrfinalu lige prvakov kar mu še dans zamerim.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

flameir ::

Če bo tko kot dve leti nazaj, si bodo angleži pravično razdelili - City PL, Chelsea CL, Leicester FA Cup, United EU League :D

crniangeo ::

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Horas je izjavil:

jaz privošim cityu tokrat. naj pep osvoji saj se že leta trudi s tem klubom.


Men pa gre Pep na živce :)


saj meni tudi, recimo ko je bil pri bayernu se 3 lete zapored ni prilagodil nasprotniku v osmini finala in četrfinalu lige prvakov kar mu še dans zamerim.

Ravno to je bil problem. Preveč se je prilagajal, namesto da je igral svojo igro. Pozablja se pa, da je imel eno sezono skoraj vse branilce polomljene in so morali vezist igrati v obrambi. Ko pa to skombiniras z neko prilagodljivostjo na nasprotno ekipo, dobiš polom.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zvezdica27 ::

porkamadona, še dobr da Arsenal ni zmogel... UK fuzbal je trenutno zgleda res najjači

zz

endelin ::

Tut največ keša se vrti.

Tko kot ita 90s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

oo7 ::

Ronaldova mama pravi, da bo njen sin naslednje leto igral v Lizboni ? Tam kjer je začel svojo uspešno kariero.

Horas ::

pa ne vrjamem da že drugo leto. je možno da so mu ambicije in volja pa še kaj kar usahnile?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

V soboto je finale Lige prvakov ;)

acookook ::

oo7 je izjavil:

V soboto je finale Lige prvakov ;)

V sredo pa finale Lige Evropa. Čudi me, da je tista tema tako prazna, prej in/ali hitreje se pa "polni" tema o 1. snl....
.

oo7 ::

acookook je izjavil:

oo7 je izjavil:

V soboto je finale Lige prvakov ;)

V sredo pa finale Lige Evropa. Čudi me, da je tista tema tako prazna, prej in/ali hitreje se pa "polni" tema o 1. snl....



Katera tema ?

acookook ::

.

Zvezdica27 ::

jebo te Napoli... a niso mogli tega gola dat da Juve ostane doma... ma pizda jim materna...

buttcrack ::

:D

Črna pika na odlično Interjevo sezono v Serie A :D :D :D

Zvezdica27 ::

sam res... sem gledal Milan Atalanta - milan je slab, jao, sam jim je ratalo. Moral bi pa Napoli gledat, ker po moje je bila zadnjih 15 min taka panika na igrišču...

no kakorkoli, upam, da je res, da vsaj ronaldo spizdi, bo vsaj sprejemljivo, da je juve prišel v CL. Bi jim pa privoščil to 5. mesto...

dild0idis ::

Zvezdica27 je izjavil:

porkamadona, še dobr da Arsenal ni zmogel... UK fuzbal je trenutno zgleda res najjači

zz


Gledal zanimivo primerjavo in po igralcih ima španija še vedno največ igralcev na lestvici za zlato žogo, a bistvena razlika je v tem, da ima PL največ top trenrjev.

Pa tudi ogromna razlika je med prihodki PL klubov in klubov ostalih lig, sploh po prihodkih televizijskih pravic klubov, ki so v spodnjem delu lestvice najboljše lige v državi.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

oo7 ::

Chelsea prvak Lige prvakov 2020/21.

IL_DIAVOLO ::

Privoščim jim, tuchlu pa kapo dol kaj je naredil v tako kratkem casu.

Pepcek pa cisto gotov od prejetega zadetka dalje. Kot da je zmaga rezervirana za City lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Haha tudi Psg da so se znebili Tuchla.

Chelsea povsem zasluženo

gruntfürmich ::

pepček bebček in to njegovo pepčkanje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zvezdica27 ::

sicer slab 2. polčas, a taktično Chelsea zelo dobro. Jaz mislim, da so imeli še srečo, da je šel Thiago ven, zamenjava (Kaj je bil, Cristian ali eriksen neki) je bil fantastičen. Cela obrambna linija, super.

City je bil kar izgubljen, ko je pa grdi deček (de Bruyne, zgleda ko tipičen belgijski ... saj veste kaj) fasal zlom obraza je blo pa vsega konec. Prišli so čez in potem brez ideje. Zakaj je dajal not Aguera, če tip na zadnji tekmi in zaostanku ne teče niti metra na sredini, ne razumem...

Guardiola je morda dober trener, a za ključne tekme pa zgleda ni. City je imel ekipo, premoč, sam trenerja zgleda ne. In pa če vidiš, da ti bunker sesuva tvoj koncept vsi igrajo vse, bo treba drugač, ne pa riniti naprej z nečim, kar ne dela.

Prepričasn sem, da če bi bil jutri rematch, bi jih city zmlel, sam kaj ko ni ;)

zz

Horas ::

guardiola je to že pri bayernu 3 leta zapored počel prot realu in atleticu. namesto da bi se prilagodil je fural svoje blodnje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

avtek ::

Zvezdica27 je izjavil:


Prepričasn sem, da če bi bil jutri rematch, bi jih city zmlel, sam kaj ko ni ;)


Jutri ne, čez ene 3-5 mesecev pa bo :)

endelin ::

Prepričasn sem, da če bi bil jutri rematch, bi jih city zmlel, sam kaj ko ni ;)

V nekaj tednih je Chelsea 3x premagal City. :)) z drugimi besedami: pep nima za burek proti Chelsea in Tuchlu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

acookook ::

No, Mura je lepo začela kvalifikacije https://sobotainfo.com/novica/sport/zma...

scipascapa ::

Šiptarjada.

oo7 ::

acookook je izjavil:

No, Mura je lepo začela kvalifikacije https://sobotainfo.com/novica/sport/zma...



Dobro :) Ampak je še dolga pot, do lige prvakov ?

acookook ::

Ja, ampak glej za začetek sploh ni slabo to. Sploh za Muro. A gol v gosteh še velja?

49106 ::

Mislim, da ne.

On 24 June 2021, UEFA approved the proposal to abolish the away goals rule in all UEFA club competitions from the 2021-22 season.



https://www.uefa.com/insideuefa/mediase...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

oo7 ::

In kakšno je vaše mnenje glede gola v gosteh ?

Mato989 ::

Za moje pojme je gol v gosteh pozitivna stvar... ker da nek bonus ekipi ki pride v tujino in igra pred tujimi navijači ODPRTO in proba dat gol...

Razočaran nad to spremembo... res je da v luči praznega štadiona smisel malce izgine ampak to naj ne bi bilo večno...

Zdaj torej pomeni če boš v tujini dal 4 gole in remiziral 4:4 doma pa 0:0 bodo podaljški... ok če bi vsaj potem ukinili podaljške in takoj šli streljat 11 metrovke bi še blo prebavljivo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

buttcrack ::

glede na to, da je v sam šport vloženega precej truda, je edino pravilno, da se zmagovalca odloči z igro, ne z loterijo. Zaradi tega npr. v (resnih) hokejskih ligah ne boš videl penalov za odločitev o zmagovalcu.

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

Za moje pojme je gol v gosteh pozitivna stvar... ker da nek bonus ekipi ki pride v tujino in igra pred tujimi navijači ODPRTO in proba dat gol...

Razočaran nad to spremembo... res je da v luči praznega štadiona smisel malce izgine ampak to naj ne bi bilo večno...

Zdaj torej pomeni če boš v tujini dal 4 gole in remiziral 4:4 doma pa 0:0 bodo podaljški... ok če bi vsaj potem ukinili podaljške in takoj šli streljat 11 metrovke bi še blo prebavljivo.


Se povsem strinjam z napisanim.

oo7 ::

Fazanerija, dom nogometašev Mure, aktualnih slovenskih prvakov, bo v torek izžarevala prav posebno energijo. Stadion v Murski Soboti bo gostil jubilejno deseto domačo evropsko tekmo v zgodovini kluba, prvič kot prizorišče kvalifikacijskega obračuna za ligo prvakov. Izbranci Anteja Šimundže bodo branili prednost iz Skopja, ko so prejšnji teden premagali prvaka Severne Makedonije Shkendijo z 1:0.

https://siol.net/sportal/nogomet/mura-s...

oo7 ::

Mura s petardo do napredovanja v boju za evropsko slavo

https://siol.net/sportal/nogomet/kvalif...
««
45 / 67
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
38954190 (4155) perci
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767074 (56103) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314077 (3590) monster-x

Več podobnih tem