» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
47 / 68
»»

endelin ::

Retorika šefa Psg glede Mbappeja pa malodane kot da govori o sužnjelastniškem odnosu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Zvezdica27 ::

obstajajo športniki, ki namesto dodatnega dolarja naredijo "pravo" reč.

Messi ima vso pravico iti v PSG ali pa v jebeni Maribor - seveda. In dotolči rekorde, seveda.

Vse, kar jaz pravim je, da je s tem zajebal šanso biti absolutna legenda.

Zdaj pa o žalitvah.

Ti meni retard? Prav. Več kot očitno je, da tvoj mali um ne zmore dojeti, kaj hočem poveati, tudi če sem ter tje zanj uporabim besedo pičkica. Ampak OK. Kakor ti drago.

V bistvu se tu ne bom več oglašal, pa se trepljajte po ramenih v svojem krogu. As you wish.

zz

mikhaair ::

Ko se v ponedeljek zbudis in gres na siht, nima veze kje brca Messi. Sluzis kjer lahko za cim boljso plačo. Messi pa isto.
Ko se bos zbudil nekaj desetletij kasneje, bo ob Messijevim imenu pisalo kolk WC, CL je osvojil. Nobena ne bo več vredna kot druge.

Če osvoji WC z ARG pol pa verjetno zrine Maradono v pozabo. Ob pogoju, da bi bil odločilen.

Groot ::

Zvezdica27 je izjavil:

obstajajo športniki, ki namesto dodatnega dolarja naredijo "pravo" reč.

Messi ima vso pravico iti v PSG ali pa v jebeni Maribor - seveda. In dotolči rekorde, seveda.

Vse, kar jaz pravim je, da je s tem zajebal šanso biti absolutna legenda.

Zdaj pa o žalitvah.

Ti meni retard? Prav. Več kot očitno je, da tvoj mali um ne zmore dojeti, kaj hočem poveati, tudi če sem ter tje zanj uporabim besedo pičkica. Ampak OK. Kakor ti drago.

V bistvu se tu ne bom več oglašal, pa se trepljajte po ramenih v svojem krogu. As you wish.

zz


Ok poizkusimo drugače, kdo pa je za tebe potem absolutna legenda? Pa ne mi prosim z Maradono in Pelejem, ki sta da ne bo pomote ena najboljših igralcev ever, ampak sta vseeno igrala v nekem drugem času in je zato primerjava brezvezna.

Glede na to kar izpostavljaš, se sam spomnim zgolh Tottija. Mi je eden all time favourite igralcev, ampak bodimo realni nogometno kak razred vsaj za Messijem in CR

Zvezdica27 ::

To je razlika do, recimo, Tesle, ki pokazal sredinec Edisonu in ustvaril legendo z Westinghousom (zjebala ga je potem svetovna kriza)

Messi je imel to možnost.

Lej, to kar ti pišeš, je del Ronalda - lovorike. Messi in barca pa sta pumpala zgodbo, otrok, rastni hormon, zdravljenje, Messia, prva ekipa, tiki taka, 4 naslovi CL, one club man... pol pa tkole.

Sam to pravim.

Glede Messija kot športnika imaš absolutno prav. Nikdar pa ne bo dosegel niti onih, niti jebenega Georga Besta, pa vemo, kaj se mu je zgodilo. Tudi, če bo GOAT, legenda ne bo nikdar. Al pa Jordan. Jordan je legenda, ker tega ni naredil - baseball, se je pa isto sam zajebal pol z Wizardi. Kaj mu je bilo treba tega? Isto Lance - kaj mu je bilo treba pol na oni umazani zadnji Tour? Sam se je zajebal. Al pa Napoleon - legenda - ker se ni ustavil (pri njemu ravno kontra).

Isto Messi. To jaz vidim. Obična pičkica, kot je nekdo napisal, z arabskim tičem v ustih.

Lahko pa bi bil za ne dosti manj denarja - direktor Messie, Menedger barce, kar bi hotel, pa bi čez 20 let postal tud premier Španije, ker bi ga vsi volili.

Vse kar jaz pravim je, da je gumpec sam pokopal svojo (potencialno) legendo. Če bi končal kariero tkole, bi bil skor večji od fuzbala.

Eni so to dosegli drugače (Best, Maradona, Muhammad Ali), Messi pa je to skustil iz rok, čeprav ma 550 mio na računu (ali še več) za dodatni kolk že?

AJA GLEDE LEGEND:

saj to ni samo fuzbal. Ena od absolutnih legend je Muhammad Ali, ki prvič se je kontra javnem mnenju preimoval in spremenil vero, kot drugo pa zavrnil služenje v Vietnamu (čeprav se tam ne bi boril in bi ga pazili), pa so mu vnaprej povedali, da mu bodo vzeli pas - s tistim legendarnim stavkom: "Ain't no Viet Cong ever called me a Nigger".

In je s tem povedal vse in je postal jebeno nesmrten (poleg vseh dvobojev).

Sicer pa lih Totti - lej, karkoli, on je v Rimu in povsod legenda, ker se je točno vedelo. Ronaldo to nikdar ne more biti. Je pa to nekaj stopnic pod Muhammadom alijem.

Legendi sta tudi Tensing in Hillary - ker nista hotela povedati,. kdo je prvi prišel na Everest. Svaka čast.

In še in še.

Upam, da oni butelj (iz te teme, zgoraj) zdaj razume, kaj je imel Messi na mizi. Tega jaz ne morem verjet. Eno je ego, drugo pa je, da to ne vidiš in vazmeš dodatni limijon, ko jih imaš že 550.

zz

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Hehe
https://m.nogomania.com/Mobilna-novica/...

40mio signing bonus neto

Horas ::

mikhaair je izjavil:

Ko se v ponedeljek zbudis in gres na siht, nima veze kje brca Messi. Sluzis kjer lahko za cim boljso plačo. Messi pa isto.
Ko se bos zbudil nekaj desetletij kasneje, bo ob Messijevim imenu pisalo kolk WC, CL je osvojil. Nobena ne bo več vredna kot druge.

Če osvoji WC z ARG pol pa verjetno zrine Maradono v pozabo. Ob pogoju, da bi bil odločilen.


maradona je že v pozabi! tisto je bila roka!!! tako da tist se sploh ne šteje naslov za argentino! ampak... če je maradona igral v neaplju, imel mafijske prijatle. potem sodniki niso upali piskati roke seveda.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

dild0idis ::

endelin je izjavil:

Hehe
https://m.nogomania.com/Mobilna-novica/...

40mio signing bonus neto


FFP v polnem sijaju!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

endelin ::

Ostali so v precej bedni poziciji. Če Psg osvoji ligo prvakov bo itak za to hvala Messiju. Ce ne bo, pa kolektivna odgovornost. Dvomim da bo to ok za alfa samce tipa Mbappe.:D

Arabci imajo najdražjo ekipo kar se plač tiče na svetu v klubskih športih. Nisem vedel da je v francoski ligi toliko denarja, da se zadosti tudi Ffp:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

broken/link ::

kar prihaja vem o Barceloni je imel messi samo 2 šansi:
1. ali se upokoji
2. ali menja klub

Če bi lani zapustil klub po tisti poletni drami in siljenju iz kluba - ajde. bi še razumel nekatere komentarje. ampak tu pa ni nič kriv.

edin, kar mu lahko v tej celotni zgodbi očitamo je to, da se je "prodal za denar". pa še to mu lahko verjameš, da je šel v PSG primarno zaradi želje po osvojitvi lige prvakov. ker če pogledamo ekipo po imenih, lahko temu verjameš.

endelin ::

No ja. Nihče drug mu ne bi mogel ponuditi to kar mu je Psg. Lepo so podmazali že s signing bonusom (beri dodatna letna plača).

ja, liga prvakov je tudi velik faktor seveda.


Upam da jih kdo rukne na poti do finala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

sheeshkar ::

Zvezdica27 je izjavil:

To je razlika do, recimo, Tesle, ki pokazal sredinec Edisonu in ustvaril legendo z Westinghousom (zjebala ga je potem svetovna kriza)

Messi je imel to možnost.

Lej, to kar ti pišeš, je del Ronalda - lovorike. Messi in barca pa sta pumpala zgodbo, otrok, rastni hormon, zdravljenje, Messia, prva ekipa, tiki taka, 4 naslovi CL, one club man... pol pa tkole.

Sam to pravim.

Glede Messija kot športnika imaš absolutno prav. Nikdar pa ne bo dosegel niti onih, niti jebenega Georga Besta, pa vemo, kaj se mu je zgodilo. Tudi, če bo GOAT, legenda ne bo nikdar. Al pa Jordan. Jordan je legenda, ker tega ni naredil - baseball, se je pa isto sam zajebal pol z Wizardi. Kaj mu je bilo treba tega? Isto Lance - kaj mu je bilo treba pol na oni umazani zadnji Tour? Sam se je zajebal. Al pa Napoleon - legenda - ker se ni ustavil (pri njemu ravno kontra).

Isto Messi. To jaz vidim. Obična pičkica, kot je nekdo napisal, z arabskim tičem v ustih.

Lahko pa bi bil za ne dosti manj denarja - direktor Messie, Menedger barce, kar bi hotel, pa bi čez 20 let postal tud premier Španije, ker bi ga vsi volili.

Vse kar jaz pravim je, da je gumpec sam pokopal svojo (potencialno) legendo. Če bi končal kariero tkole, bi bil skor večji od fuzbala.

Eni so to dosegli drugače (Best, Maradona, Muhammad Ali), Messi pa je to skustil iz rok, čeprav ma 550 mio na računu (ali še več) za dodatni kolk že?

AJA GLEDE LEGEND:

saj to ni samo fuzbal. Ena od absolutnih legend je Muhammad Ali, ki prvič se je kontra javnem mnenju preimoval in spremenil vero, kot drugo pa zavrnil služenje v Vietnamu (čeprav se tam ne bi boril in bi ga pazili), pa so mu vnaprej povedali, da mu bodo vzeli pas - s tistim legendarnim stavkom: "Ain't no Viet Cong ever called me a Nigger".

In je s tem povedal vse in je postal jebeno nesmrten (poleg vseh dvobojev).

Sicer pa lih Totti - lej, karkoli, on je v Rimu in povsod legenda, ker se je točno vedelo. Ronaldo to nikdar ne more biti. Je pa to nekaj stopnic pod Muhammadom alijem.

Legendi sta tudi Tensing in Hillary - ker nista hotela povedati,. kdo je prvi prišel na Everest. Svaka čast.

In še in še.

Upam, da oni butelj (iz te teme, zgoraj) zdaj razume, kaj je imel Messi na mizi. Tega jaz ne morem verjet. Eno je ego, drugo pa je, da to ne vidiš in vazmeš dodatni limijon, ko jih imaš že 550.

zz

Oprosti, ampak toliko bedarij zbranih na enem kupu pa na tem forumu še nisem prebral. Od Tesle in Edisona, do Jordana in Napoleona? Messi premier Španije? :)):)):))

A ti še sedaj ni jasno, da si Barcelona ne more več privoščiti Messija, tudi če bi ta igral praktično zastonj? Da Messi ni zapustil Barcelone zaradi pohlepa, ker je sam pristal na konkretno znižanje plače, a so nato tik pred zdajci ugotovili, da si ne morejo privoščiti niti tega?

In zakaj si tako obseden s tem, da mora ravno Messi igrati za en klub celotno kariero? Kakšna je to logika, če to ne velja za praktično nobenega izmed najboljših nogometašev vseh časov (Pele, di Stefano, Maradona, Cruyff, Beckenbauer, Platini, Ronaldo, Zidane, Ronaldinho, Cristiano...)?

sheeshkar je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

To je razlika do, recimo, Tesle, ki pokazal sredinec Edisonu in ustvaril legendo z Westinghousom (zjebala ga je potem svetovna kriza)

Messi je imel to možnost.

Lej, to kar ti pišeš, je del Ronalda - lovorike. Messi in barca pa sta pumpala zgodbo, otrok, rastni hormon, zdravljenje, Messia, prva ekipa, tiki taka, 4 naslovi CL, one club man... pol pa tkole.

Sam to pravim.

Glede Messija kot športnika imaš absolutno prav. Nikdar pa ne bo dosegel niti onih, niti jebenega Georga Besta, pa vemo, kaj se mu je zgodilo. Tudi, če bo GOAT, legenda ne bo nikdar. Al pa Jordan. Jordan je legenda, ker tega ni naredil - baseball, se je pa isto sam zajebal pol z Wizardi. Kaj mu je bilo treba tega? Isto Lance - kaj mu je bilo treba pol na oni umazani zadnji Tour? Sam se je zajebal. Al pa Napoleon - legenda - ker se ni ustavil (pri njemu ravno kontra).

Isto Messi. To jaz vidim. Obična pičkica, kot je nekdo napisal, z arabskim tičem v ustih.

Lahko pa bi bil za ne dosti manj denarja - direktor Messie, Menedger barce, kar bi hotel, pa bi čez 20 let postal tud premier Španije, ker bi ga vsi volili.

Vse kar jaz pravim je, da je gumpec sam pokopal svojo (potencialno) legendo. Če bi končal kariero tkole, bi bil skor večji od fuzbala.

Eni so to dosegli drugače (Best, Maradona, Muhammad Ali), Messi pa je to skustil iz rok, čeprav ma 550 mio na računu (ali še več) za dodatni kolk že?

AJA GLEDE LEGEND:

saj to ni samo fuzbal. Ena od absolutnih legend je Muhammad Ali, ki prvič se je kontra javnem mnenju preimoval in spremenil vero, kot drugo pa zavrnil služenje v Vietnamu (čeprav se tam ne bi boril in bi ga pazili), pa so mu vnaprej povedali, da mu bodo vzeli pas - s tistim legendarnim stavkom: "Ain't no Viet Cong ever called me a Nigger".

In je s tem povedal vse in je postal jebeno nesmrten (poleg vseh dvobojev).

Sicer pa lih Totti - lej, karkoli, on je v Rimu in povsod legenda, ker se je točno vedelo. Ronaldo to nikdar ne more biti. Je pa to nekaj stopnic pod Muhammadom alijem.

Legendi sta tudi Tensing in Hillary - ker nista hotela povedati,. kdo je prvi prišel na Everest. Svaka čast.

In še in še.

Upam, da oni butelj (iz te teme, zgoraj) zdaj razume, kaj je imel Messi na mizi. Tega jaz ne morem verjet. Eno je ego, drugo pa je, da to ne vidiš in vazmeš dodatni limijon, ko jih imaš že 550.

zz

Oprosti, ampak toliko bedarij zbranih na enem kupu pa na tem forumu še nisem prebral. Od Tesle in Edisona, do Jordana in Napoleona? Messi premier Španije? :)):)):))

A ti še sedaj ni jasno, da si Barcelona ne more več privoščiti Messija, tudi če bi ta igral praktično zastonj? Da Messi ni zapustil Barcelone zaradi pohlepa, ker je sam pristal na konkretno znižanje plače, a so nato "tik pred zdajci ugotovili", da si ne morejo privoščiti niti tega?

In zakaj si tako obseden s tem, da mora ravno Messi igrati za en klub celotno kariero? Kakšna je to logika, če to ne velja za praktično nobenega izmed najboljših nogometašev vseh časov (Pele, di Stefano, Maradona, Cruyff, Beckenbauer, Platini, Ronaldo, Zidane, Ronaldinho, Cristiano...)?

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Težave v raju?:))
https://www.24ur.com/sport/nogomet/teza...

Kot sem rekel bo lahko problem, Mbappe je preveč alfa da bo v senci Messija.

Nedasemiveč ::

endelin je izjavil:

Težave v raju?:))
https://www.24ur.com/sport/nogomet/teza...

Kot sem rekel bo lahko problem, Mbappe je preveč alfa da bo v senci Messija.


Ko je Neymar prišel v Barcelono iz Santosa, se je tudi pisalo, kako je Messi nasprotoval temu prihodu. Na koncu so pa harali s Suarezom.

Upam, da Mbappe ostane in da bomo vsaj eno leto spremljali res atomski nogomet, ker njihova prva postava je enostavno nora: Donnarumma, Ramos, Marquinhos, Hakimi, Kimpembe, Verratti, Wijnaldum, Di Maria, Mbappe, Messi in Neymar.

Za nevtralnega navijača kot sem sam bo to pač užitek spremljati. Bo pa kakšen Manchester City zelo enakovreden nasprotnik. Po transfermakrtu so celo višje ocenjeni kot PSG (pa še Harry Kane naj bi jih okrepil).

Manchester City: €1.06 bn
PSG: €993.75 m

Zvezdica27 ::

čaki, čaki, a niso donnarumme posodili Romi? Tudi med temi bo morala biti selekcija, saj se položaji prekrivajo... taktično trenerju ne zavidam.

Kar se pa tiče neumnosti - ja, so neumnosti, spet: tko jaz vidim in dokler tole ni tadžikistan imam lahko svoje mnenje. Jaz samo razlagam, kaj sem jaz videl v tej zgodbi. Zdaj je jasno, da se ni prodal za 45 mio v 2 letih, pač pa so solzice izginile po 120 mio za 2 leti.

V glavnem - pičkica je... nije ni gej, nego je obično pederčino...

Seveda pa nikdar ne bomo vedeli, kaj bi bil jaz naredil na njegovem mestu.

Še eno legendo sem se spomnil: Gorbačov, ko se ni uprl osamosvoitvi baltskih in 2. državnemu udaru Jelcina. S tem je preprečil, po moje, par sto tisoč smrti in pokopal Sovjetsko zvezo.

Tako velik primer bi lahko dal Messi, pa mu dinačrki bolj pašejo. Morda pretiravam, sam lahko bi zajezil te stroške za žogobrce, pa jih samo še spodbuja... Ćeljan lovorik my ass... to lahko dela tudi kot Zidane - trener.

zz

endelin ::

Se ni Zidane upokojil ko je bil starosti Messija? Sem se spomnil sedaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

dild0idis ::

A se ni Zidane upokojil, ker ga je zaradi Materazzija bolela glava... >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Nedasemiveč ::

Zvezdica, kaj sploh sedaj želiš doseči v tej temi z nenehnim oklicevanjem Messija kot pičkica? Ponavljaš se. Dolgočasen si.

Badwolff ::

Katera alternativa bi te osrečila? Če bi se upokojil? Al bi moral sam podpisat za Stoke?

sheeshkar ::

Ah, pustimo ga. Pač ga boli, ker Messi s tem prestopom ne bo nikoli na ravni Gorbačova ali Napoleona, karkoli že to pomeni... :))

Horas ::

dild0idis je izjavil:

A se ni Zidane upokojil, ker ga je zaradi Materazzija bolela glava... >:D


tisto je bilo reprezentančno.

p.s.: še premal ga je kmetavzarskega makaronarja!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

buttcrack ::

Horas je izjavil:

dild0idis je izjavil:

A se ni Zidane upokojil, ker ga je zaradi Materazzija bolela glava... >:D


tisto je bilo reprezentančno.

p.s.: še premal ga je kmetavzarskega makaronarja!

čist dost je blo, da so lahko pušnl prvenstvo :)

Horas ::

ja ker je glup sudja nasedu materaziju! govno
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Po plačilu vseh davkov bo Messiju v Franciji ostalo 41 milijonov na sezono, dodatnih 40 milijonov pa mu bodo Parižani nakazali zgolj zato, ker je izbral njih.

https://ekipa.svet24.si/clanek/nogomet/...

Kvinta ::

V glavnem - pičkica je... nije ni gej, nego je obično pederčino...


...soimenjaki se se vsi poznate...
A.C.A.B

oo7 ::

A Mbappe pa zdaj noče igrati z Messijem.

Nedasemiveč ::

https://m.nogomania.com/Mobilna-novica/...

Uefa bo prenovila FFP.

Že dalj časa je prisotna ideja o prenovi sistema FFP, Sky pa poroča, da je prenova le-tega že v polnem zagonu in da gre spremembe pričakovati že do konca tega leta. UEFA naj bi se tokrat osredotočila na visoke zneske za nakupe igralcev in za njihove plače, govora pa je celo o tem, da bi po vzoru iz severnoameriških profesionalnih lig uvedla t.i. salary cap oziroma omejitev na višino plač igralcev. Hkrati s tem naj bi uvedla tudi davek na luksuz, ki bi ga morali plačevati klubi ob plačevanju visokih odškodnin - konkretne podrobnosti načrtov UEFA v tem trenutku še niso znane.

Predsednik UEFA Aleksander Čeferin o potrebi po prenovi FFP govoril že na 45. kongresu UEFA.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Saj imajo prav to so nenormalno visoki zneski.

aerie ::

Sej Messi je itak že legenda. Živa legenda.

oo7 ::

Messi in Ronaldo oba sta GOAT

oo7 ::

Drama v Parizu, Mbappejevi že kupili hišo v Španiji

Ne le Lionel Messi, letošnje dogajanje v poletnem prestopnem roku bi lahko zaznamoval tudi prestop Kyliana Mbappeja. Odkar se je Argentinec iz Barcelone preselil v Pariz, kjer naj bi v dresu PSG debitiral 29. avgusta proti Reimsu, je vse več govoric in namigovanj, da bi lahko zvezdniško zasedbo bogatega francoskega kluba zapustil Mbappe. Mladi francoski as se že dalj časa nahaja na seznamu želja Reala, Španci pa že poročajo, kako je družina Mbappe izbrala hišo na obrobju Madrida.

https://siol.net/sportal/nogomet/mbappe...

endelin ::

Mbappe bo res nora okrepitev Reala8-) rečte kar hočte ampak drugi Perezov mandat je enostavno nor. 4 lige prvakov. In Mbappe ma na najvišji ravni 10 let pred sabo. In to brez ekscenih nakupov zadnja leta. Kar se nakupovanja igralcev tiče zelo dobro upravljajo, s tem da se še stadion prenovi.

Zakon bi bilo da bi na koncu Mbappe pojebal arabce in spizdil haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Nedasemiveč ::

endelin je izjavil:

Mbappe bo res nora okrepitev Reala8-) rečte kar hočte ampak drugi Perezov mandat je enostavno nor. 4 lige prvakov. In Mbappe ma na najvišji ravni 10 let pred sabo. In to brez ekscenih nakupov zadnja leta. Kar se nakupovanja igralcev tiče zelo dobro upravljajo, s tem da se še stadion prenovi.

Zakon bi bilo da bi na koncu Mbappe pojebal arabce in spizdil haha


Mbappe je nora okrepitev za vsak klub. Vseeno upam, da ostane v PSG-ju in eno sezono uživamo v verjetno najboljšem napadalnem triu v zgodovini tega športa.

Se mi pa vodstvo PSG ne zdi tako neumno kot od Barce, ko je Messi lani (?) zahteval prodajo pa ga je vodstvo raje zadržalo, namesto, da bi sprejelo 100M EUR + igralca.

Zgodovina sprememb…

hunter01 ::

Jaz bi pa najprej pomislil, da bodo šejki želeli zadržat Mbapeja še letos pa tudi če 100mio zgubijo s tem - imajo pa priliko kot si rekel z enim najboljših napadalnem triu osvojiti tako želeno ligo prvakov.

oo7 ::

Ja Mbappe je mlad in ima še veliko let pred seboj ampak ja Messi je pa GOAT in bodo prodajali drese kot nori. Na dolgi rok bi bil Mbappe boljši na kratek pa bodo imeli veliko več od Messija.

IL_DIAVOLO ::

Tako zvezdniške ekipe se nobena ekipa ni imela, ker so vedeli da ne bo funkcioniralo s toliko različnimi karakterji in egoizmu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

NejcSSD ::

Mbappe gre stran in ni več tako zvezdniška
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zvezdica27 ::

Mbappe ima samo to težavo, da njegove največje prednosti pridejo v poštev, ko je njegova ekipa podrejena (ali v obrambi) in da bliskovito useka. Ko to delata z Neymarom je lahko vsak tak dogodek gol. Recimo v kakem Atleticu pf... kaj bi delal, ali v kakem Interju lani... V PSG pa je ekipa premočna za točno njegove kvalitete (hitre prodore, hitre kontre). Kot smo lani videli, na psotavljeno obrambo ni najjači, je pa še vedno top, da smo si na jasnem.

Če bo šel v Real, bo to zanj dobro.

Tale PSG letos, bo prav treba gledati kako oreng tekmo proti dobremu tekmecu, lahko da bodo razmontirali vse ali pa razpadli...

zz

endelin ::

NejcSSD je izjavil:

Mbappe gre stran in ni več tako zvezdniška

Milan začetek 90?
Real prva polovica 00s?
Barca Henry, Etoo, Messi?

Messi je sicer še vedno top3 fuzbaler, ni pa več v svojem prime času. To je treba vedet. Brez Mbappeja ekipa izgubi veliko sijaja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Nedasemiveč ::

LIVE Transfer Talk: Cristiano Ronaldo agrees deal to join Manchester City

IL_DIAVOLO ::

Samo z juvetom se se morjo zmenit. Malo pozno sicer.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Samo z juvetom se se morjo zmenit. Malo pozno sicer.


Juve bo pomoje takoj za, sam, da se njegove plače rešijo. Pri 36 letih itak nima več neke cene, kljub temu, da je CR.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Ronaldo bo, do 40 leta še vedno eden najboljših igralcev je še vedno v top formi.

xseki ::

Kot kaže bo 2021 poletni prestopni rok "najboljši" vseh časov.


Lionel Messi -> PSG = €0
Jack Grealish -> Manchester City = €117.50m
Romelu Lukaku -> Chelsea = €115.00m
Jadon Sancho -> Manchester United = €85.00m
Achraf Hakimi -> PSG = €60.00m
Potem so še tukaj igralci kot so Varane, Alaba, Donnaruma, Sergio Ramos, Depay...


Zadnji "rumorji":
Cristiano Ronaldo -> Manchester City = €25-30m
Kylian Mbappe -> Real Madrid = €170-180m

oo7 ::

Jack Grealish, Romelu Lukaku oba skupaj nista vredna 50 mio $.
Tudi Mbappe pretirana cena.

scipascapa ::

Vsem prepolovit plače.

IL_DIAVOLO ::

Uf kaki fiasko juveta s penaldom.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Meni ni jasno zakaj so pripeljali Ronalda saj je bil že takrat v letih. Ni to več ronaldo iz zlatih časov Reala. Leta nardijo svoje. Je še vedno zelo dober ampak ni več nivo ali dva (skupaj z Messijem) nad ostalimi.

Real je z Ronaldom res zadel. Odličen nakup in odličen timing ko je šel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Nedasemiveč ::

endelin je izjavil:

Meni ni jasno zakaj so pripeljali Ronalda saj je bil že takrat v letih. Ni to več ronaldo iz zlatih časov Reala. Leta nardijo svoje. Je še vedno zelo dober ampak ni več nivo ali dva (skupaj z Messijem) nad ostalimi.

Real je z Ronaldom res zadel. Odličen nakup in odličen timing ko je šel


Pripeljali so ga zato, da je na 134 tekmah zabil 101 zadetek.

IL_DIAVOLO ::

Lol, kaj te ma to veze?

Osvojili niso tistega, zaradi cesar je bil pripeljan. Ampak ajde to je itak iluzijay da bodo osvojili CL haha

Ps: Milan pa naletel na pravo mino pri zrebu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
47 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
38954287 (4252) perci
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767123 (56152) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314086 (3599) monster-x

Več podobnih tem