» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
49 / 49
»
»»

xseki ::

V Sloveniji imata pravice ProPlus (Kanal A, PopTV) in Sport Klub.

oo7 ::

xseki je izjavil:

V Sloveniji imata pravice ProPlus (Kanal A, PopTV) in Sport Klub.

Aha se pravi mi na Siolu nimamo Šport klub.

Na žalost samo Telemach. Jaz sem si kupil predplačniški EON Telemach za 5EUR/mesec. Spremljam Slovensko ligo in Champions League.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: xseki ()

hunter01 ::

Ko ta predplačniški EON poteče? Zavržeš in kupiš drugega? Bo delovalo na istih napravah? Redna cena najbrž ni niti blizu 5€/mesec?

Greš na Petrol in kupiš novega. Narediš račun z novo telefonsko številko in novim emailom. Deluje na istih napravah 100%. Sicer pa ne vem kaj naj naredim kadar bo enkrat zmanjkalo telefonskih številk:D kakšni predlogi dobrodošli;)

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: xseki ()

Badwolff ::

obstaja podobna rešitev za areno?

Mislim, da ne. Arena je na A1, T2 in Telekom. Mogoče kdo od teh treh ponuja podobno storitev kot predplačniški EON? Sam sem naročnik A1 ampak imam A1 XploreTV že vključeno v paketu, storitev pa mislim, da ni predplačniška.

hunter01 ::

xseki je izjavil:

Greš na Petrol in kupiš novega. Narediš račun z novo telefonsko številko in novim emailom. Deluje na istih napravah 100%. Sicer pa ne vem kaj naj naredim kadar bo enkrat zmanjkalo telefonskih številk:D kakšni predlogi dobrodošli;)

Kupiš še Hofer sim kartico za 2€?

HypoHypo ::

Naložite si Rokkr. Naročnina je 20EUR na leto. TV kanali, najnovejši filmi, ni da ni. Nevem pa, če so slovenske verzije Arene. Imate na voljo nek trial ampak ti prekine po eni uri.

v polje browse vpišite huhu.to

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: HypoHypo ()

Horas ::

bayern bqyern who the fuck is brcelona 8-)
8700k+z390, 32gb 3200mhz, 1080ti, 650w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx580 8gb, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

hunter01 je izjavil:

xseki je izjavil:

Kupiš še Hofer sim kartico za 2€?

Trenutno uporabljam ravo Hofer kartico. Bolj sem se nagibal v rentanje telefonskih številk za enkratno uporabo. Recimo smspva.com je dobra stran ampak slovenskih številk praktično ni. Sicer pa tistih 2€ za sim ni dost.

Danes pa Inter : Real M

Kaj gledate kaj ali nič ? :D Upam, da Inter zmaga ... :)

Real ima res dobre mlade igralce.
««
49 / 49
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
36121282 (3539) hamez66
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28748713 (37742) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
313067 (2580) monster-x

Več podobnih tem