» »

Kako se znebiti prijave ob vstopu v win 8.1

Kako se znebiti prijave ob vstopu v win 8.1

PrihajaNodi ::

Se komu sanja kako se te stori. Vsakoc znova se moram prijaviti s svojim accountom (microsoftovim) za vstop v sistem. Kako se znebim tega prijavljanja, brez da zamenjam račun.

r3Qui3m ::

Na začetnem zaslonu (Metro), v polje vpiši besedo netplwiz (besedo napiši do konca) nato pa klikni na ikono.

Ko se ti odpre novo okno v namiznem načinu, pri polju Uporabniki morajo vnesti uporabniško ime in geslo, če želijo uporabljati ta računalnik odstrani kljukico, ter izbiro potrdi s klikom na gumb V redu.

Za potrditev boš moral vnest geslo ki ga sedaj uporabljaš. Potreben je ponovni zagon kompa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3Qui3m ()

broken/link ::

"windows 8.1 automatic login" vržeš v google
3zadetek ima še slikce: http://www.softwareok.com/?seite=faq-Wi...
:)

PrihajaNodi ::

še vseeno se pa pokaže Account račun in melje na tistem mestu. Se ne da tega preskočiti? Ker ti zapravlja čas ko preverja račun.

aerie ::

Če te to moti, preklopi na lokalni račun.

black ice ::

Ustvari lokalni račun.

PrihajaNodi ::

ja samo potem moram zopet vse skonfigurirati, ker se spremenijo nastavitve. Matr so zajebal tale windows, bolj ne bi šlo.

aerie ::

Potem pa se živciraj naprej.

PrihajaNodi ::

Najverjetneje grem nazaj na 7. Žal. Tako butasti vmesnik in nastvitve si lahko izmisli samo kak najstnik v puberteti.

Siddh ::

Če bi si malo prebral prej nebi imel težav, login z microsoft accountom pa se tudi avtomatsko gleda za vse aplikacije zato je logično da bo vedno znova zahtevano geslo.


black ice ::

PrihajaNodi je izjavil:

Najverjetneje grem nazaj na 7. Žal. Tako butasti vmesnik in nastvitve si lahko izmisli samo kak najstnik v puberteti.

PEBKAC. Classic Shell in lokalni račun pa si skoraj na istem oz. celo na boljšem kot na Win 7.

PrihajaNodi ::

mah zajebu (se oproščam izrazu) sem že v štartu, ker sem nastavil microsoft account.

Sedaj pa še enkrat vse na novo instalerat, ker se spremeni account v lokalnega. Zopet urejati namizje.


Niti nevem zakaj bi bil na boljšem, kot na WIN 7 en kup dela. Imam metro killer, skip metro suit, windows start menu vistar, kjer mi ob zagonu nalaga še to, da imam star menu enak kot v 7...

Sicer pa sploh nevem kakšen naj bi bil plus 8. To da so bojda hitrejši kot 7 že v štartu za 10 sekund...Ma ja.

Zgodovina sprememb…

crniangeo ::

uporabi profwiz:)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

aerie ::

Kako dolgo pa rabi, da te prijavi?

Jst ::

Ko bi si ljudje le prebrali FUC**NG readme/navodila/dokumentacijo/uporabili google/...!!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PrihajaNodi ::

Ja seveda, to bom šel prebirat preden si bom naložil Windowse. Pa še pri vsakem programu bom prebiral splošne pogoje.

Lenoba, priznam, ampak takšnega skropucala pa nisem pričakoval, glede na to kakšen izdelek je bil Win 7.

aerie je izjavil:

Kako dolgo pa rabi, da te prijavi?



Jah zakasni zadevo vsaj za 7 sekund. Pa potem da pride na namizje spet melje, namesto da bi šla zadeva direktno na namizje.

Zgodovina sprememb…

black ice ::

Jaz sem izrecno hotel imeti lokalni račun, brez da bral kakršnakoli navodila. Mislim, logično je, da pri online računu lahko pričakuješ neko zakasnitev. Sem edini, ki se mu to zdi samoumevno?

PrihajaNodi ::

Jah, logično ali ne, pri telefonu če nimaš računa ne moreš posodabljati zadev, zato sem zadevo povezal na ta način.

black ice ::

Eh, če bi to naredili še na desktopih bi dobili pošteno po prstih.

PrihajaNodi ::

So že sedaj, ker se win 8 slabo prodajajo. In jasno zakaj. Primarno je pa navedeno da naj bi bila zadeva 10-15 sekund hitrejša pri zagonu kot win 7.

jype ::

PrihajaNodi> Zopet urejati namizje.

A ne morš samo home skopirat in dobit vse isto nastavljeno?

black ice ::

Ne. Easy transfer tudi ne deluje.

krneki0001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

So že sedaj, ker se win 8 slabo prodajajo. In jasno zakaj. Primarno je pa navedeno da naj bi bila zadeva 10-15 sekund hitrejša pri zagonu kot win 7.


Pri meni je orenk hitrejše vse kot v win 7. Vidim pa da imaš ti inštalirano polno neke krame, ki ti upočasnjuje računalnik zato da ubiješ metro in da imaš start meni. Namesto vse te krame daj gor zastonj programček classic shell (http://www.classicshell.net/), ker dela isto kot tvojih več različnih programov.

V MS account te pa prijavlja dlje, ker mora na net in pobrat od tam nastavitve. Ko si vklopil ms account si hkrati vklopil PC sync (avtomatsko se vklopi, da se pa izklopit ročno, če želiš). Hec je v tem, da se ti nastavitve shranijo na net. (če boš inštaliral mašino na novo, pa se boš prijavil z ms accountom, boš dobil vse sedanje nastavitve, vključno s favoritsi in passwordi za internetne strani, ozadja, ostale nastavitve...)
Meni je to odlično. Postavim si enkrat komplet mašino z vsemi nastavitvami in favoritsi, sinhroniziram, in ob inštalaciji ali prijavi na kak drug računalnik imam vse nastavitve, vse favoritse, vsa gesla že takoj ob prijavi v ms account.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

FlyingBee ::

one word: WIN7, pa bo takoj več živcev na voljo

krneki0001 ::

FlyingBee je izjavil:

one word: WIN7, pa bo takoj več živcev na voljo

win7 so počasni
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

stara mama ::

Če maš preveč nesnage gor seveda.

PrihajaNodi ::

black ice je izjavil:

Ne. Easy transfer tudi ne deluje.



Še brskalnik je potrebno na novo uredit, ker ti izgine vse, ko ustvariš nov acc.

Siddh ::

Zato pa obstaja sinhronizacija v Chromu in firefoxu.


PrihajaNodi ::

V operi pa žal ne

Siddh ::



PrihajaNodi ::

Sem zrihtal, sedaj dela. Hvala

Looooooka ::

winkey + r
enter
control userpasswords2
enter
odkljukas "users must enter a username and password..."
vpišeš l/p, ki naj bi se prijavil ob zagonu pa geslo in to je to.

PrihajaNodi ::

To je urejeno. Ampak še vedno pa moram skozi account (gesla ni več, ampak se na tistem mestu še vseeno malo čaka par sekund), namesto da bi šlo diektno na namizje. Je pa sedaj zadeva hitrejša kot pri 7. Vsaj to če so že za.ebali ui.

krneki0001 ::

Nič niso za*ebali UI, samo nekateri niste pripravljeni na novosti.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

FlyingBee ::

krneki0001 je izjavil:

Nič niso za*ebali UI, samo nekateri niste pripravljeni na novosti.

za desktp so, za tablico, phone pa je super

krneki0001 ::

Tudi za desktop niso. Meni je tudi na desktopu zelo uporaben.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Mavrik ::

Nazaj na topic.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

administrator

Oddelek: Pomoč in nasveti
102827 (2295) tinkatonka
»

problem pri vpisu v windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253350 (3073) GTX970
»

Windows 9 že aprila prihodnje leto? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17245437 (35139) AvtoR
»

Windows 8.1 Update 1 navsezadnje aprila

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3113336 (10986) krneki0001
»

windows 7 ali 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8518796 (15531) Mr Johnny

Več podobnih tem