» »

Tv Sony Bravia - povezava z PC - podnapisi

Tv Sony Bravia - povezava z PC - podnapisi

Nika87 ::

Živjo,

lepo prosim, rabim pomoč...

Kupila sem televizijo Sony Bravia KDL-48W605B, katera se poveže preko WiFi-ja na prenosnik. Vse ostalo dela lepo in prav, le če želim gledati film na TV, katerega imam na prenosniku mi ne prikaže podnapisov. Enako velja tudi, če v TV vstavim USB ključ. Če pa ju povežem preko HDMI kabla, pa deluje tako, kot mora. Ampak glede na to, kaj TV podpira mi ni ravno v interesu imeti spet kabel da ju povežem...

TV ima posodobljeno programsko opremo, nastavila sem že vse nastavitve na televiziji... ampak film predvaja, zvok in slika super vse...podnapisov pa ni... Ime filma, podnapisov in mape so enaki, tako, da to ni krivo. TV podpira formate v katerih imam filme in podnapise.

Prosim za pomoč... Hvala :)

hojnikb ::

mogoče jih je treba z kakim gumbom vklopit.
#brezpodpisa

radmannsdorf ::

na daljnicu imaš verjetno gumb za izklop/vklop podnapisov. pri meni je pod številko 9.
to predvajaš filme preko DLNA serverja al kako?
sam imam sicer mal starejši model KDL-EX520 in uporabljam DLNA server na računalniku.
http://www.wildmediaserver.com/

Nika87 ::

Sem probala tudi to...pa ni sprememb

Ja imam gumb za vklop in izklop... ampak mi napiše tako,kot da ni podnapisov... ubistvu mam kar možnost play to sony bravia če dam desni klik na mapo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nika87 ()

radmannsdorf ::

play to sony bravia, ti ponuja vrjetno zaradi HDMI kabla.
če si pa daš na računalnik DLNA server, boš pa lahko dostopala do map na računalniku kar preko daljinca. zalaufaš, ustaviš, ugasneš vse preko daljinca. še računalnik lahko uganeš z njim :)
pa tudi velikost podnapisov, črke, vse si lahko prilagodiš.
probaj, 14 dni imaš itak zastonj, če si pa kupiš licenco, pa stane 9,09€ za en tv. jaz sem super zadovoljen s tem wild media server.

Nika87 ::

Super...hvala za info...bom trial namestila pa probala...hvala hvala hvala...ce pa mi kaj ne bo jasno pa pridem spet zatezit :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DLNA software

Oddelek: Zvok in slika
317299 (4548) mk818764
»

wi-fi povezava med raÄunalnikom in tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
74065 (3907) leiito
»

Predvajanje 3D filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
116852 (6163) MadMicka
»

DLNA mreža za TV (PROGRAM)

Oddelek: Programska oprema
83507 (2653) radmannsdorf
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155827 (47718) Lupin

Več podobnih tem