» »

Kako ugotoviti telefonsko številko

Kako ugotoviti telefonsko številko

Demon71 ::

Večer,

ker mi je včeraj neznana oseba preko SMS sporočil grozila kako bom tepen in kako se ga moram bat, me zanima kako ugotovit to njegovo telefonsko številko, da vidim kdo je tako glasen. In ne ne mi govorit, da naj kličem tja pa tja pa to telefonsko številko blokiram, ker je ne bom. Zanima me kdo grozi.

Hvala za pomoč
Demon

hojnikb ::

Pokličeš, se zmeniš kje se dobita in akcija ;)

Ali pa ignoriraš.
#brezpodpisa

Demon71 ::

Probal ampak se ne javi in tudi mislim, da se ne bo. Druge možnosti ni?
Demon

hojnikb ::

Igonoriraš then. Nekdo je pač mel preveč časa in se je malo pohecal. Če bi bil zares, bi se ti najbrž javil :)
#brezpodpisa

Tilen ::

Prijaviš policiji.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

eric_cartman ::

Zanima me kdo grozi.


Boš zvedel, ko se srečata.. :) Sicer pa nimaš opcije, da ti bo kdo povedal cifro. Da se ga seveda prijavit na policijo in potem oni odkrivajo kdo ti je grozil, ampak tebi ne bodo nič povedali, da so šli v poizvedbo.

P.S.: Če pa bi res začela policija poizvedovat, potem pa reskiraš, da se mogoče nedolžno zafrkavanje, spreobrne v resen obračun...

Zgodovina sprememb…

Demon71 ::

Sem tega pajaca povprašal za ime in priimek, da vidim koga se bi potem moral ''bat''. Odgovor na to pa je bil potem, da ni važno :>

Aha, potem pa nič bom ko bom zunaj malo opazoval kdo me po strani gleda :)
Demon

shadeX ::

Pomisli komu si lahko potencialno storil kaj slabega :)

PaX_MaN ::

Demon71 je izjavil:

Sem tega pajaca povprašal za ime in priimek

KAko si ga pa vprašal, če nimaš njegove telefonske številke?

shadeX ::

PaX_MaN je izjavil:

Demon71 je izjavil:

Sem tega pajaca povprašal za ime in priimek

KAko si ga pa vprašal, če nimaš njegove telefonske številke?


Grozil mu je preko SMS-ja - Ne moreš skriti številke.

vostok_1 ::

Če je payphone, pa ti nihče ne more pomagati.

BladE_ ::

Sicer ne najdem prav aplikacije ampak za Android obstaja tole, ki zna najti precej številk...
Akcija - Reakcija

#000000 ::

vostok_1 je izjavil:

Če je payphone, pa ti nihče ne more pomagati.


Iz govorilnice (sploh ne vem če je še kje kaka) ne moreš poslat SMS-a, če si mislu payphone kot javna govorilnica.

Če pa si mislu na predplačniško kartico, si se pa zmotu, še kako zelo se da ugotovit kdo je bil, malo traja ampak se da, ampak mi tega ne moremo, ker to lahko samo s predhodno odredbo sodišča, da pa vsekakor se.

OP. ne se dost sekirat, un k ti kej hoče narest, ti bo naredu tko al tko, nimaš proti temu kaj, razen da mu NE daješ še dodatno veselje. Zakaj se ti pa to dogaja pa bi mogu verjetno sam vedet, če pe ne veš pa pač ignore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Demon71 ::

Ta aplikacija NeAnonimen deluje samo takrat, ko ti nekdo napiše SMS sporočilo, ali se da tudi za nazaj pogledat? Delno oziroma vem zaradi česa se gre (glede ene punce), ki naj bi bila zasedena vsaj tako pravi tisti preko SMS sporočil, ona pravi da ni. Mi je popolnoma vseeno ali je res ali ne gre se za princip in samo zaradi tega hočem izvedet kdo mi je to pisal, ker čudno je že to od kje njemu moja telefonska. Bo pa on verjetno še bolj čudno pogledal ko ga bom zunaj zaustavil pa mu dal eno okoli kepe.
Demon

FTad ::

Pokliči iz drugega telefona, kao da si nek anketar ipd., pa vprašaš če si dobil Janeza Novaka...on bo rekel ne, pa vljudno samo vprašaš, koga si potem dobil...blablabla....neki na to foro probaj ;)

radmannsdorf ::

očitno se te boji, če se ne upa javit ko ga kličeš :)

Tody ::

jah če ima javno objavljen telefon potem samo številko vpiši v google in se mogoče pojavi :) Če pa nima pa si ga bolj kot ne najebal, ker ti noben ne bo dal številke, razen s pomočjo raznih trikov da iz domačega telefona pokličeš pa rečeš da je zadev na loteriji pa naj ti pove ime in priimek :)

driver_x ::

Demon71 je izjavil:

Ta aplikacija NeAnonimen deluje samo takrat, ko ti nekdo napiše SMS sporočilo, ali se da tudi za nazaj pogledat? Delno oziroma vem zaradi česa se gre (glede ene punce), ki naj bi bila zasedena vsaj tako pravi tisti preko SMS sporočil, ona pravi da ni. Mi je popolnoma vseeno ali je res ali ne gre se za princip in samo zaradi tega hočem izvedet kdo mi je to pisal, ker čudno je že to od kje njemu moja telefonska. Bo pa on verjetno še bolj čudno pogledal ko ga bom zunaj zaustavil pa mu dal eno okoli kepe.


Aha, babo si nekomu speljal. Povej mu, naj se raje malo zamisli in vzroke, da se mu baba okoli goni, poišče pri sebi.

Demon71 ::

Ne, ne jaz babe nisem nobenemu speljal. Ona je rekla da je samska in je tudi sama izrazila željo, da ji naj pišem SMS sporočila. Zdaj, če se sramuje svojega fanta pa ni moj problem. Rekla je da mogoče piše nekdo, ki je videl sporočila ker je menda pustila telefon zraven parih ljudi ona si je šla pa med tem nekaj kupit (to mi je sama povedala ampak ji niti malo ne verjamem, ker telefona se vsi oklepamo kot ...). Je pa tudi zanimivo da mi je odpisala točno takrat nazaj, ko sem dobil sporočilo tudi od tistega, ki me bo pretepel :>

Bom probal na to foro, ki ste jo predlagali pa da končno spoznam tega lisjaka ...
Demon

joze67 ::

Prav ti bodi, kaj pa babi verjameš. Samo še desci lažejo bolj kot babe...

Jupito ::

Tilen je izjavil:

Prijaviš policiji.


Ne. Namesto tega po vseh možnih javnih forumih pišeš, da ga boš okrog kepe.
Gre seveda za čuveni dvojni Batman gambit (okrog ovinka): očitno gre za nekoga, ki rad provocira, torej ima sovražnike. Eden od njih bo prebral sporočilo, ga prepoznal in izkoristil ponujeno priložnst, da mu pritisne eno okrog kepe, brez rizika, da bi za to odgovarjal.
Policija bo v tem primeru seveda obiskala tebe, ampak ti ne bodo mogli ničesar dokazati. Ker si Batman!
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jupito ()

Rias Gremory ::

Prijaviš na policijo in se ne spuščaš na nivo gorile.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

xardas ::

Naj punca uredi zadevo. Če ma kake resne namene s tabo, to ne bo noben problem. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je datum rojstva osebni podatek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599879 (8290) St235
»

Varnost dodatne telefonske vertifikacije?

Oddelek: Loža
61095 (841) RejZoR
»

IMSI lovilci: o subjektivnem dojemanju stvarnosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10342673 (35909) matijadmin
»

Aleš Metličar

Oddelek: Loža
4718560 (5084) CaqKa

Več podobnih tem