» »

Osvezitev peke z Nero ?

Osvezitev peke z Nero ?

Cokolesnik ::

Ko veckrat posnamem kaj na en cd (multisession), moram vedno iz pekaca ejectirati* cd in ga vstaviti nazaj v enoto, da mi explorer v XP-jih zazna datoteke, ki sem jih posnel na cd v okviru zadnjega snemanja oz. zadnje seje.

Ko sem pekel cdje z easy cd creatorjem, je bila tudi brez ejectiranja vidna zadnja seja posnetih podatkov-datotek.

* mimogrede: kako bi po slovensko prevedel ejectiranje ?:D me zanima pri tistih, ki imajo slovenskega nerota, ce grejo na FILE / PREFERENCES / EXPERT FEATURES, kaj imajo napisano pod prvo kljukico, kjer sicer pise "Do not eject...".

darh ::

izmet. >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Xplicit ::

hmm zakaj pa nebi vsega naenkrat zapeku... :\

no u glavnem tm das new->Continue Multisession CD in ti bo 'osvezil' okno oz. bo novga odpru.

Cokolesnik ::

Ni problem v Nerotu ampak v Explorerju. Nero ze osvezi v svojih oknih, le Explorer se "muli" dokler ne izvedem izmeta* in cdja se enkrat porinem v enoto.

* kako bomo pa imenovali obratni postopek, ko enota popelje cd plosco v temacni prostor? vlozek?:)

Zgodovina sprememb…

darh ::

penetracija? >:D :\
Excuses are useless! Results are priceless!

OmegaBlue ::

LOL Xbite LOL :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Cokolesnik ::

ce tole bere joze toporisic, v kar sicer dvomim, potem se gotovo pocuti zelo 8-O vrnimo se k problemu...:\

SasoS ::

jah...jest ti ne morm rečt druzga kot to, da CD moraš izvržt...mogoče EasyCD nekak resetira CD pogon ampak načeloma le-ta prebere TOC samo ko CD vložiš (penetriraš) :D In če se TOC spremeni...

Highlag ::

A pritisk na F5 v Explorerjevem oknu ne pomaga?

Xplicit ::

cokolesnik - zdej vem zakaj imajo windowsi samo funkcijo eject

pol bi blo - how to inject cd :D , da ne bi zacel se prevajat :\ :D

boštjan ::

kako bomo pa imenovali obratni postopek, ko enota popelje cd plosco v temacni prostor? vlozek?

jaz mam na tipkovnici narihtan hitri gumb za odprtje cd-rw vratic in mi na ekran izpiše:
EJECT/LOAD torej:
IZMET/NALOŽITEV

Pa še glede tvojega problema.Tudi jaz moram narest izmet/naložitev po koncu peke,samo da mene ne moti8-) :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5917 (756) Duhec
»

windows

Oddelek: Operacijski sistemi
10944 (733) krneki0001
»

Nero - kako nastaviti večkratno pečenje na CD-R

Oddelek: Programska oprema
81351 (1251) Marjan_2
»

Dopisovanje na CDRW???

Oddelek: Strojna oprema
91167 (1022) AnWar
»

slabo zapecen CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
161095 (891) Han

Več podobnih tem