» »

Nakup prenosnika pod 500€ HELP! :D

Nakup prenosnika pod 500€ HELP! :D

VasjaP ::

Kupujem prenosnik za okoli 400-500EUR in ne vem kako naj se odločim... Namen nakupa računalnik je naslednji: - brskanje po internetu brez "štekanja" računalnika; - gledanje filmov v dobri kvaliteti; - Igranje manj zahtevnih iger (League of Legends) in kaksne Fife Za velikost ekrana mi je vseeno, rad bi imel kaksen i5 procesor, vsaj ene 4gb rama pa kul bi blo ce je se kaka reza prosta, trdi disk mi je vseeno koliko je, seveda pa si zelim kaksne zmogljivejse graficne kartice-na njih se pa sploh ne spoznam ravno. Prosim vas za pomoč in kakšno mnenje, lahko kar s kakšno ponudbo oz. predlogom računalnika.... Prosil bi vas tudi za nasvet kje naj kupim računalnik, da bi ga kupil najceneje.
Nagledal sem si malo tega:http://www.computeruniverse.net/product... ki je trenutno malo preko 500 samo nevem kako kaj dela..
Hvala, Lp. Vasja
  • spremenil: VasjaP ()

hojnikb ::

pa rabiš nujno prenosnik ?
#brezpodpisa

VasjaP ::

Ja, navadnega ze imam, mam pa tudi ene 5 let staro tosibo ki ze prevec lagga za delo( takrat je stala cca 1200€..) Prenosnik rabim predvsem zato ker dosti potujem v druge kraje pa tudi za k babici ali pa za v ljubljano ..

shadeX ::

Za League of Legends in fifo je dovolj prenosnik ker to niso zahtevne špile. Sicer je res da bojo v kratkem updejtali grafiko ampak še vedno bo vsak nov prenosnik lahk prebavu LoL brez problema.

hojnikb ::

VasjaP je izjavil:

Ja, navadnega ze imam, mam pa tudi ene 5 let staro tosibo ki ze prevec lagga za delo( takrat je stala cca 1200€..) Prenosnik rabim predvsem zato ker dosti potujem v druge kraje pa tudi za k babici ali pa za v ljubljano ..

formatiraj in opcijsko dodaj kak ssd. Prenosnik bo kot nov :)
#brezpodpisa

VasjaP ::

Nebo, sm ze formatiru pa vseen ceu zalegan

hojnikb ::

potem pa menjaj disk, ker če pretirano lagga, potem je to krivda diska... Ker če je 5 let star, verjetno spet nima tako slabih specsov...

Aja pa win8.1 pokn gor :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gddr85 ::

poglej mal disk s crystal disk info da vidš če je sploh ok

hojnikb ::

ja, ker če je kak core2duo (ali celo kaka i generacija) potem je še vrh glave za dani namen.
#brezpodpisa

VasjaP ::

Ja, dual core je :D.. Sam dej mi raj povej za kakega novega ne kok se stare formatira :D

hojnikb ::

Dj na starem poženi crystaldiskinfo.

Menjava diska te bo dosti manj stala kot celotn prenosnik. No razn če te denarnica žulji, potem pa go ahead.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lag v igrah zaradi neupdajtanega Windowsa?

Oddelek: Programska oprema
51095 (1047) IcyFox
»

nvidia 960GTX vs nvidia 750GTX TI (ddr5)

Oddelek: Kaj kupiti
101016 (889) Meizu
»

XP ali Win7 na prenosnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9417784 (16086) LJ4L
»

Prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
111492 (1256) Alessio983
»

V sredo se začne Gamescom 2011, napovedan milijonski turnir v Doti 2

Oddelek: Novice / Igre
63537 (3002) Lonsarg

Več podobnih tem