» »

Dokazovanje krivde

Dokazovanje krivde

«
1
2

harmony ::

Pozdrav.
V stanovanjskem bloku, kjer živiva z ženo sva bila pisno "obtožena", da z ženo kršiva hišni red pri uporabi skupnega pralnega stroja.
Obtožena sva bila, da ga uporabljava prekomerno 3-4 na teden po več ur, ter da konstantno spreminjava ure pranja.

Od najemodajalca sem dobil lepo pisno (po mailu) forward maila stanovanjskega vzdrževalca, ki pa je uporabil besede v smislu "prosim disciplinirajte vašega podnajemnika" in še ene par cvetk.

Vse kar je napisano je popolnoma laž in to lahko tudi dokažem. Vse vpise v koledar poslikal in obkrožil tista črtanja - to so delali drugi sostanovalci.

Dokazi so vsi vpisi v koledar iz katerih je razvidno, da je žena na mesec prala le 4x in ne 3-4 tedensko po več ur.

Mail imam že spisan, ampak sem se vprašal zakaj bi jaz moral nekaj dokazovati, kar ni res. Ali ni naloga tistega, ki te obtoži, da tudi priloži ustrezne dokaze.

Ali bi naredil narobe (sam sebe zaklal?), v kolikor pošljem spisan mail in vse dokaze (slike ter excel tabelo s statistiko) ali naj to zahtevam od tega, ki je napisal mail.

Dejansko sem nepravično obtožen in tudi "ton" pisanja v mailu mi ni bil po godu.

Prosim za nasvete...

bluefish ::

In kaj pravi najemodajalec?

borut_p ::

zaratit na prvo žogo je vedno slabo še sploh če si kot najemojemalec v podrejenem položaju. moj nasvet bi bil, da pokličeš najemodajalca ter se na 4 oči pomenita (lahko mu tudi po mailu pošlješ, da želiš z njim sestanek na to temo - da imaš kasneje dokaz o odzivu na obtožbe). kasneje pa so na vrsti razni 'težji' dopisi.

tony1 ::

Jezus, skupnega pralnega in spori okrog tega? Kje hudirja živiš, v Švici? :P

(Se to res dogaja pri nas? :P)

bluefish ::

Jah, če se potem delijo stroški za štrom in še kaj, povsem razumljivo.

harmony ::

Najemodajalec mi je samo prijazno forwardiral mail od dotičnega vzdrževalca ter povedal naj se poskušam držati pravil. On pač ni seznanjen s situacijo.

Pač očitno imam sosede bolane - večina jih je v pemziji. Res smešno, kako si sploh drznejo tako lagati in napadati, a dokazi (pisni) govorijo drugače.

No saj zato, pa ne grem na prvo žogo in rajši vprašam za nasvet.

tony1 je izjavil:

Jezus, skupnega pralnega in spori okrog tega? Kje hudirja živiš, v Švici? :P

(Se to res dogaja pri nas? :P)

Avstrija. :)

bluefish je izjavil:

Jah, če se potem delijo stroški za štrom in še kaj, povsem razumljivo.

Nič se ne delijo. Pralni stroj je povezan s posebnim mehanizmom v katerega vstavljaš denar in potem pač ne vem npr. za 1,5EUR imaš pranja za 1,5h.To je ponavadi za belo perilo - kuhanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

borut_p ::

če mi je kaj jasno glede najemov stanovanj imate vsake toliko časa napovedane obiske najemodajalca. jaz bi mu enostavno samo odgovoril na mail, da želiš predstaviti svoje videnje naslednjič ko se srečate, da pa se s trditvami ne strinjaš (navedeš en primer uporabe ko sta bila oba z ženo recimo v službi). več nebi parlamentiral.

tony1 ::

Ah, to je pa druga zgodba. Nekdo te pač ne mara, ker nisi od tam gor.

harmony ::

Tony. Res je. Tudi sodelavec mi je tako rekel, da imaš dejansko avstrijce, ki pač nemarajo tujcev. Ampak boli me za njih, jaz imam vse lepo poslikano in urejeno in obkroženo v paintu :) kdo je tisti, ki dejansko spreminja datume in črta in ne vem kaj še.

Mah idiotov imaš polno povsod.

Sedaj na moje prvotno vprašanje. A pošljem lepo mail, z vsemi dokazi (slike in excel tabela) ali pa naj lepo zahtevam od tega, ki me obtožuje naj on priloži.

LeQuack ::

Brezveze da se sploh obremenjuješ z njimi, bolj se boš s takimi ljudmi menil manj boš dosegel. S čudnimi sosedi se komunicira samo preko policije.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

tony1 ::

Glede na to, da OP ne živi na Balkanu, se mi zdi primerno vljudno odgovoriti na pismo stanodajalca (ta se je navsezadnje potrudil pisati njemu), z vsemi dokazi, da bo takoj jasno koliko je ura.

Kulturne razlike, pa to.

harmony ::

Ma poslal bom lepo mail, tak vljuden, ampak tudi dovolj ošter, da se pač ne bomo pustili kar tako posebej, če nisva kriva.

V življenju vedno igram na pošteno in če bi tu bila krivica na meni in na moji ženi, bi enostavno priznala in se opravičila.

V kolikor doživim starost, resnično upam, da ne bom toliko težak kot nekateri stari ljudje. Mater pa hujš k otroci so včasih.

fosil ::

Ne vem kako je v Avstriji, ampak pri nas je obrekovanje nezakonito in se lahko kaznuje celo z zaporom.
Tako je!

Invictus ::

Kupi svoj pralni stroj, pa bo mir ...

Sicer pa čudno, če imate skupnega, da nimate avtomata na kovance ali žetone.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mipe ::

No, temu se reče pranje umazanega perila! :P

Sicer pa so sami dolžni dokazati obtožbe. Brez teh dokazov nima najemodajalec kaj ukrepati, zato ti je bolj ali manj "neuradno" posredoval zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Utk ::

Invictus je izjavil:

Kupi svoj pralni stroj, pa bo mir ...

Sicer pa čudno, če imate skupnega, da nimate avtomata na kovance ali žetone.


Nič se ne delijo. Pralni stroj je povezan s posebnim mehanizmom v katerega vstavljaš denar in potem pač ne vem npr. za 1,5EUR imaš pranja za 1,5h.To je ponavadi za belo perilo - kuhanje.


Bralno razumevanje pa to...

Se pa bojim, da bo tudi v Sloveniji kmalu tako kot v Avstriji in drugje na severu. Ljubljana je že nevarno blizu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

erkgheoruugh ::

Očitno si v tem primeru tisti na -ić, ki je vsega kriv zgolj zato, ker je od tam dol.

Še vedno pa mi ni jasno zakaj je sploh problem nastal, če uporabo stroja itak plačuješ. V čem je sploh smisel omejevanja potem.

harmony ::

erkgheoruugh je izjavil:

Očitno si v tem primeru tisti na -ić, ki je vsega kriv zgolj zato, ker je od tam dol.

Še vedno pa mi ni jasno zakaj je sploh problem nastal, če uporabo stroja itak plačuješ. V čem je sploh smisel omejevanja potem.


Ne vem. Pač očitno eni imajo dovolj časa, da morijo sosedom na tak način.

Invictus je izjavil:

Kupi svoj pralni stroj, pa bo mir ...

Z veseljem, ampak žal nimam prostora v kopalnici, zato torej ta skupni stroj. Kolega npr. v Minhnu nima teh težav, je pa sistem podoben, le da je pri njemu 9 pralnih strojev in ni nikakršnega pisanja v naprej, ampak pač prideš vidiš, če je frej daš not 2€ in to ti pomeni eno pranje, pa če bi pral 3 ure ali 30min.

Tu pri meni je pač samo en pralni stroj.

Utk je izjavil:


Se pa bojim, da bo tudi v Sloveniji kmalu tako kot v Avstriji in drugje na severu. Ljubljana je že nevarno blizu.


Nisem razumel točno kako misliš? Vseeno mislim, da so stvari malo bolj urejene tu v Avstriji, Nemčiji - lahko pa da se motim in ne vem. Lahko, pač da so to osamljeni primeri, kjer ti nekdo brez dokazov teži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

LeQuack ::

Po moje je smiselno investirani 200-300 EUR za lastni pralni stroj. Jaz že zaradi higiene ne bi hotel uporabljati skupnih pralnih strojev, kdo ve kaj vse ljudje perejo.
Quack !

Mehmed ::

Kaj si potem odpisal?
Pa kaki so te njihovi dokazi pa tvoji? Upam da niso oni rekli vidu sm ga petkrat prat ti pa moja excel belezka pravi samo dvakrat.

harmony ::

Mehmed je izjavil:

Kaj si potem odpisal?
Pa kaki so te njihovi dokazi pa tvoji? Upam da niso oni rekli vidu sm ga petkrat prat ti pa moja excel belezka pravi samo dvakrat.

Ja ocitno da tako.

Njihove besede in moja excel tabela, narejena na podlagi vpisov v koledar, ki je prisoten v pralnici. Torej bojo glupi izpadli.

Ne nisem še poslal, moram še do konca urediti, da jim dam do znanja da so idioti. Je kar veliko dela od januarja do maja vse prepisovati in računati.

LeQuack je izjavil:

Po moje je smiselno investirani 200-300 EUR za lastni pralni stroj. Jaz že zaradi higiene ne bi hotel uporabljati skupnih pralnih strojev, kdo ve kaj vse ljudje perejo.

Ni fora v investiciji, fora je ker ga nimam kam dat, saj ni prostora v kopalnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

St235 ::

Njihove besede in moja excel tabela, narejena na podlagi vpisov v koledar, ki je prisoten v pralnici. Torej bojo glupi izpadli.

Beseda več avtohtonih Avstrijcev proti Balkancu z execel tabelo. Ja, res bodo glupi izpadli.

first_line ::

Morda bi ti pasal ta ozki pralni stroj? Odtočno cev spelješ v bano, priključno pa uno pipo z navojem in cev...

V študentskih časih sem par takih montiral v garsionerce.

Drugače pa se jaz držim pravila da tam kjer jem ne serjem. Dokler me kdaj kaj ne razpizdi do meje da imam krvavo eksplozivno diarejo, samo potem se preselim.

Razmisli, ker ni za živet v takem okolju. Tudi če bi bilo zastonj.

harmony ::

St235 je izjavil:

Njihove besede in moja excel tabela, narejena na podlagi vpisov v koledar, ki je prisoten v pralnici. Torej bojo glupi izpadli.

Beseda več avtohtonih Avstrijcev proti Balkancu z execel tabelo. Ja, res bodo glupi izpadli.

A si ti lakotnik vse prebral?

Slikan koledar od januarja do maja? A to ni dokaz ali kaj? In na podlagi tega koledarja združeno vse v excel tabelo.

Lahko pa tudi sami naredijo excel tabelo.

first_line je izjavil:

Morda bi ti pasal ta ozki pralni stroj? Odtočno cev spelješ v bano, priključno pa uno pipo z navojem in cev...

Ne, enostavno ni prostora. Bi bil prostor, če bi namesto banje bila kad. Žal pa v tem primeru ni tako.

Seveda, se bom preselil, ampak trenutno mi finance tega še ne dovoljujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

St235 ::

Slikan koledar od januarja do maja? A to ni dokaz ali kaj? In na podlagi tega koledarja združeno vse v excel tabelo.

Dokaz česa? Če nisi opazil nisi na sodišču. Če imaš normalnega lastnika ga povabi na kavo. Če ne, zgubljaš čas.

Mehmed ::

harmony je izjavil:



Slikan koledar od januarja do maja? A to ni dokaz ali kaj? In na podlagi tega koledarja združeno vse v excel tabelo.


Ja ta excel se zdi pretiran, ce bos kaj dokazoval bos itak s slikami ane.
Odpisi najemodajalcu, da vodis evidenco in niti pod razno ne drzi kar ti ocitajo.
Ne mahat s svojo ko ti ni treba, pusti jim naj se zlazejo do konca pa jih potem lovi na lazi. Ce je njihov interes te spraviti ven, ti jim pa takoj pokazes, da po tej poti ne bo slo, bodo pac ubrali drugo pot. Tam pa ni vec nujno, da bos tako zlahka dokazoval svoje.

Lahko imas

A: B preveckrat pere, vrzte ga vn.
B: To ne drzi, poglejte mojo evidenco, samo trikrat sem.
A: Mja. B ne locuje smeti, vrzte ga vn.

ali pa

A: B preveckrat pere, vrzte ga vn.
B: Kdaj konkretno pa je bilo to preveckrat?
A: Od petka do torka je pral non stop.
B: No to ne drzi, moja evidenca kaze petek in nedeljo, v soboto in ponedeljek me ni bilo doma.
A: Mja. B ne locuje smeti, vrzte ga vn.
B: Pravi nekdo, ki ne loci petka od ponedeljka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

Invictus ::

Če je malo boljša soseska, znajo ostali stanovalci glasovati in te bo najemodajalec vrgel ven.

Pač normalen postopek v Nemčiji. Pa hodi v javne pralnice. Če je seveda kaka.

V drugo boš pa najel stanovanje, ki ima prostor za pralni stroj ;((.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LeQuack ::

Jaz imam doma tega ozkega (pol širine normalnega), loada se na vrh, podobno kot ameriške variante, vseeno pa lahko daš notri 5kg perila. In res si težko predstavljam, da ga ne bi mogel nikamor dati, pralni stroj lepo paše tudi v kuhinjo in veliko jih poznam, ki ga imajo tam, zasede pa res skoraj nič prostora. Tako da ne rabi bit v kopalnici sploh, odtok pa v kuhinji tudi ni problem.

Recimo nekaj takega:
https://www.mimovrste.com/pralni-stroji...
Quack !

harmony ::

Invictus je izjavil:

Če je malo boljša soseska, znajo ostali stanovalci glasovati in te bo najemodajalec vrgel ven.

Pač normalen postopek v Nemčiji. Pa hodi v javne pralnice. Če je seveda kaka.

V drugo boš pa najel stanovanje, ki ima prostor za pralni stroj ;((.

Nisem v Nemčiji.

Si tle malce bolj zaščiten kot pa kje drugod. Poleg tega se ne more kar skupina nacijev sprdnit in glasovat, tega ne maramo dejmo ga ven.

first_line ::

LeQuack je izjavil:

Jaz imam doma tega ozkega (pol širine normalnega), loada se na vrh, podobno kot ameriške variante, vseeno pa lahko daš notri 5kg perila. In res si težko predstavljam, da ga ne bi mogel nikamor dati, pralni stroj lepo paše tudi v kuhinjo in veliko jih poznam, ki ga imajo tam, zasede pa res skoraj nič prostora. Tako da ne rabi bit v kopalnici sploh, odtok pa v kuhinji tudi ni problem.

Recimo nekaj takega:
https://www.mimovrste.com/pralni-stroji...


60x40, če pa tega nimaš kam postavit...

bzzero ::

Ko bo imel svojega, jih bo pa "hrup" motil. Ko enkrat začnejo najedat s takimi ni konca :| Ko sem bil jaz na obisku pri znanki v Nemčiji, je bila cela štala, ko sem ponoči potegnil vodo v wcju - baje to sostanovalce v hiši preveč moti. Nemcev očitno nikdar ne prime srat ponoči. Kaj je šele bilo, ko sem zjutraj hotel ogreti avto, da bi lažje spraskal led 8-O

mihor ::

bzzero je izjavil:

Ko bo imel svojega, jih bo pa "hrup" motil. Ko enkrat začnejo najedat s takimi ni konca :| Ko sem bil jaz na obisku pri znanki v Nemčiji, je bila cela štala, ko sem ponoči potegnil vodo v wcju - baje to sostanovalce v hiši preveč moti. Nemcev očitno nikdar ne prime srat ponoči. Kaj je šele bilo, ko sem zjutraj hotel ogreti avto, da bi lažje spraskal led 8-O


Švabi imajo še od časov dolfetove trde roke sinhronizirano odvajanje. :D

LeQuack ::

Al pa šele zjutraj potegnejo vodo.
Quack !

T-h-o-r ::

LeQuack je izjavil:

Al pa šele zjutraj potegnejo vodo.

hahahaaa

nič, drang nach westen und norden bo treba izvest
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Invictus ::

harmony je izjavil:


Si tle malce bolj zaščiten kot pa kje drugod. Poleg tega se ne more kar skupina nacijev sprdnit in glasovat, tega ne maramo dejmo ga ven.

Pravzaprav se lahko. Najemodajalcu, ki je ponavadi lastnik cele zgradbe, se gre bolj za to da obdrži večino kot pa enega.

In ti bo na predlog sostanovalcev preprosto odpovedal najemno razmerje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harmony ::

Invictus je izjavil:

harmony je izjavil:


Si tle malce bolj zaščiten kot pa kje drugod. Poleg tega se ne more kar skupina nacijev sprdnit in glasovat, tega ne maramo dejmo ga ven.

Pravzaprav se lahko. Najemodajalcu, ki je ponavadi lastnik cele zgradbe, se gre bolj za to da obdrži večino kot pa enega.

In ti bo na predlog sostanovalcev preprosto odpovedal najemno razmerje.


Najemodajalec NI lastnik cele zgradbe, temveč samo svojega stanovanja v stanovanjskem bloku. O čem ti sedaj govoriš točno?

St235 ::

Kot ponavadi sanja o nekih hipotetičnih fiktivnih situacijah, ki nimajo veze z temo. Kot je meni znano avstrijska zakonodaja ni bistveno drugačna in tudi tam ne more najemodajalec odpovedat pogodbe brez razloga.

Vedno pa jo lahko ne podaljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Utk ::

To temo si pa moram prav shranit za naslednjič ko bo kdo palamudil kako je v tujini vse fajn in super in red. Tak "red" si kar naj vtaknejo nekam, raje bi živel med Albanci na Balkanu kot takimi švabi.

LeQuack ::

Aja ti imaš raje nered, potem je balkan in vzhodneje res pravi naslov.
Quack !

Utk ::

Vse ima svojo mejo. Za nas so te meje drugje kot za Avstrijce in Nemce, in vsaj jaz upam, da bo tako tudi ostalo.

harmony ::

Tu so ponavadi pogodbe od 3-5 let z jasno doloceni pogoji, obveznostmi s strani obeh strank.

Ni to slovenska najemna pogodba 3 strani in to je to.

Pa ni potrebe toliko po nekem kompliciranju, saj besede "od vecih sostanovalcev" so itak napihnjene in imo gre za soseda zgoraj nad nami, za katerega sem se ze pozanimal, da so malo tecni in da najbolje, da jih ignoriram.

@Utk
Nikjer ni med in mleko.

SeMiNeSanja ::

Daj odpiši najemodajalcu, da obtožbe ne držijo, kar mu lahko na njegovo željo tudi dokažeš, če bi bilo potreba (in nič ne pošiljaš).

Hkrati pa mu še predlagaj, da naj postavi še en pralni stroj, ker se očitno v hiši ne uspejo vsi zvrstiti za pranje ob željenih urah in bi se tako lahko izognili nepotrebnim in krivičnim obtoževanjem med najemniki. Z nekaj sreče (če usliši tvoj predlog) bo volk sit in koza cela.

korenje3 ::

harmony je izjavil:

Tony. Res je. Tudi sodelavec mi je tako rekel, da imaš dejansko avstrijce, ki pač nemarajo tujcev. Ampak boli me za njih, jaz imam vse lepo poslikano in urejeno in obkroženo v paintu :) kdo je tisti, ki dejansko spreminja datume in črta in ne vem kaj še.

Mah idiotov imaš polno povsod.

Sedaj na moje prvotno vprašanje. A pošljem lepo mail, z vsemi dokazi (slike in excel tabela) ali pa naj lepo zahtevam od tega, ki me obtožuje naj on priloži.


tudi pri nas je isto z bosanci. ko vidim sodelavce kako ravnajo z njimi, kot da so izmečki ali pa nezaželjeni.
pač če si se odločil iti delati v avstrijo, potem moraš garat kot črnc in ponižno sprejet vse kar ti vržejo.

sicer pa namesto da delaš neke excel tabele in kažeš fotke: pošlji email najemodajalcu in mu napiši da sostasnovalci lažejo in spreminjajo tabelo. sicer pa ali ni tako da se podpišete na ta list?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Isotropic ::

bzzero je izjavil:

Ko bo imel svojega, jih bo pa "hrup" motil. Ko enkrat začnejo najedat s takimi ni konca :| Ko sem bil jaz na obisku pri znanki v Nemčiji, je bila cela štala, ko sem ponoči potegnil vodo v wcju - baje to sostanovalce v hiši preveč moti. Nemcev očitno nikdar ne prime srat ponoči. Kaj je šele bilo, ko sem zjutraj hotel ogreti avto, da bi lažje spraskal led 8-O

kaj pa je bilo?

Invictus ::

St235 je izjavil:

Kot ponavadi sanja o nekih hipotetičnih fiktivnih situacijah, ki nimajo veze z temo. Kot je meni znano avstrijska zakonodaja ni bistveno drugačna in tudi tam ne more najemodajalec odpovedat pogodbe brez razloga.

Vedno pa jo lahko ne podaljša.

Nič ne sanjam. Take so realne situacije.

Seveda je iz kavča v Sloveniji malo težko ocenjevati razmere v tujini ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Invictus ::

Domačin bo pač vedno potegnil z domačinom. In če bo priseljenec kaj preveč bluzil in delal po svoje, ga bodo pač izselili. Oz. se bo sam izselil.

Sklicevanje na neke zakone, ipd. bolj malo zaleže, če moraš potem tam živeti še nadaljnjih nekaj let. Zato se pač vrši pritisk da sam odpoveš pogodbo ...

Ti pa ćivi v bloku, kjer te nihče noče in po možnosti še tam vzgajaj otroke ... Veliko sreče ...

Če smo Slovenci v primerih, kjer nam sostanovalci niso všeč, precej tiho, so Avstrijci, Nemci in Švicarji bistveno bolj proaktivni.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

St235 ::

Invictus je izjavil:

St235 je izjavil:

Kot ponavadi sanja o nekih hipotetičnih fiktivnih situacijah, ki nimajo veze z temo. Kot je meni znano avstrijska zakonodaja ni bistveno drugačna in tudi tam ne more najemodajalec odpovedat pogodbe brez razloga.

Vedno pa jo lahko ne podaljša.

Nič ne sanjam. Take so realne situacije.

Seveda je iz kavča v Sloveniji malo težko ocenjevati razmere v tujini ...


nakladaš v tri dni, ali boš navrgel kak konreten argumetn o temu kako je v avstriji urejeno najemanje stanovanj?

Ker bolj ko berem tvoje izjave bolj se mi zdi, da ti razmere v tujini poznaš samo s prstom po zemljevidu.

Invictus ::

St235 je izjavil:


nakladaš v tri dni, ali boš navrgel kak konreten argumetn o temu kako je v avstriji urejeno najemanje stanovanj?

Ker bolj ko berem tvoje izjave bolj se mi zdi, da ti razmere v tujini poznaš samo s prstom po zemljevidu.

Ko pravnik ostane brez argumentov, pa na osebni nivo. Nič novega ... Sploh ne za Slo-Tech in njihove mamine sinke ...

Me boli k**** ali mi verjamete ali ne. Take so izkušnje Slovencev po Evropi. Samo teh informacij ne dobiš pri bluzenju v vaški gostilni.

Kar pojdi nekoga v Nemčiji tožit ker te je vrgel ven iz stanovanja. Bo zadeva malo dražja ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

bobby ::

Harmony: kako ste rešili?
zaključek me zanima :)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

harmony ::

Poslal sem potem mail samo najemodajalcu z vso obrazlozitvijo in slikami ter excel tabelo.

Pravi, pac da naj poskusam ignorirati, da se zavedajo, da je folk dolocen bolan in da pac v kolikor se bo to stopnjevalo, da bojo ukrepali.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miele W1 Classic pralni stroj

Oddelek: Loža
307296 (6502) 737
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5412462 (10161) HappyPills
»

Konec lastništva (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18040065 (36032) Iatromantis
»

Stanovanje za mlad par (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513840 (11583) Okapi
»

pomoč pri najemni pogodbi

Oddelek: Loža
242420 (2033) tony1

Več podobnih tem