» »

Dokazovanje krivde

Dokazovanje krivde

1
2
»

St235 ::

Invictus je izjavil:

St235 je izjavil:


nakladaš v tri dni, ali boš navrgel kak konreten argumetn o temu kako je v avstriji urejeno najemanje stanovanj?

Ker bolj ko berem tvoje izjave bolj se mi zdi, da ti razmere v tujini poznaš samo s prstom po zemljevidu.

Ko pravnik ostane brez argumentov, pa na osebni nivo. Nič novega ... Sploh ne za Slo-Tech in njihove mamine sinke ...

Me boli k**** ali mi verjamete ali ne. Take so izkušnje Slovencev po Evropi. Samo teh informacij ne dobiš pri bluzenju v vaški gostilni.

Kar pojdi nekoga v Nemčiji tožit ker te je vrgel ven iz stanovanja. Bo zadeva malo dražja ...


Čaki malo. A zadaj smo pa pri tožbah in pri Nemčiji? Dajmo malo konsistence, če že pametuješ.

Brez argumentov? Človek božji razen kupa nakladanja in sklicevanja na lastno avtoriteto nisi napisal drugega kot kup neresničnih blodenj.

Še vedno pa čakam na kakršenkoli zametek argumenta, da v Avstriji ne veljajo podobna pravila najemanja stanovanj kot pri nas. Konkretno sem urejal najem stanovanje v Insbrucku (pred tem pa v Bolzanu) in v obeh primerih je bilo jasno navedeno, da najemne pogodbe najemodajalec ne more prekinit brez krivdnega razloga. Tako, da ko boš prišel kaj dlje kot s prstom po zemljevidu pa kar na plano z argumenti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miele W1 Classic pralni stroj

Oddelek: Loža
307296 (6502) 737
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5412462 (10161) HappyPills
»

Konec lastništva (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18040064 (36031) Iatromantis
»

Stanovanje za mlad par (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513840 (11583) Okapi
»

pomoč pri najemni pogodbi

Oddelek: Loža
242420 (2033) tony1

Več podobnih tem