» »

Battlefield HARDLINE

Battlefield HARDLINE

1 2
3
4

Jerry000 ::

54j0 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

hmm? je izjavil:

Lahko mi placajo da spilam da nebojo meli praznih serverjev...


Ja tko kot 54j0 je plačan za igranje iger...vsaj tko zgleda iz njegovega posta



Kakšne popadke imaš spet? To je že drugič, da v mojem imenu pišeš neke oslarije in zdaj je dovolj. Razloži, kaj misliš, ali pa bom ustrezno ukrepal.



Sorry, na M-XXXX je to letelo. Sem zamešal. Se oproščam:)

54j0 ::

Jerry000 je izjavil:

54j0 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

hmm? je izjavil:

Lahko mi placajo da spilam da nebojo meli praznih serverjev...


Ja tko kot 54j0 je plačan za igranje iger...vsaj tko zgleda iz njegovega posta



Kakšne popadke imaš spet? To je že drugič, da v mojem imenu pišeš neke oslarije in zdaj je dovolj. Razloži, kaj misliš, ali pa bom ustrezno ukrepal.



Sorry, na M-XXXX je to letelo. Sem zamešal. Se oproščam:)


Se mi je zdelo, da mora biti nekaj takega (to, ali norost...), ker v tej temi še nisem imel lepe besede za ta !!MOD!! :)).

OmegaBlue ::

Jah ne pričakovat teamplaya v beta test, je preveč zabavno igranje z novimi igračkami in testiranje kaj se da.

Mi je pa špil preveč.. lesen. po občutku. Tudi to, da sem nekoga lahko 3x zaporedoma zadel v glavo z revolverjem čez polovico mape ni ravno fajn.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

r3dkv1c4 ::

OmegaBlue je izjavil:

Jah ne pričakovat teamplaya v beta test, je preveč zabavno igranje z novimi igračkami in testiranje kaj se da.

Mi je pa špil preveč.. lesen. po občutku. Tudi to, da sem nekoga lahko 3x zaporedoma zadel v glavo z revolverjem čez polovico mape ni ravno fajn.

Predvsem na račun ex-cod igralcev se je zagrizenost za teamplay sploh pa za squadplay zelo znižala oz. če res ni sreče na serverju, bi celo lahko trdil, da je ni več.

qwertyy ::

Igra vsekakor ni vredna 60eur, ampak meni je všeč.
Pač če igro igraš samo zaradi streljanja seveda ni dobra, ker je point recimo Blood moneya stealanje denarja.
Igra je dinamična, napeta, z kakšno dobro timsko akcijo hitro zmagaš.

OmegaBlue ::

Meni ne daje več občutka battlefield igre, je bolj just another fps, dopuščam seveda možnost, da je zadeva še ne preveč izpiljena ker je closed beta.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

matonson ::

Hm, jaz imam pa glede teamplaya ravno obratne izkušnje.

Mobile spawn je skoraj vedno na primernem mestu.
Dostikrat točko z denarjem pazi nekdo s tankom, mitraljezom oziroma vsaj nekdo pokriva stopnišče.
Pogosto, ko me vidiji z nahrbtnikom, me pazijo.
Dostikrat dobim medkit, če ga potrebujem.
...

Mogoče imam srečo. V BF3 tega jaz nisem doživel. Ne moreš pa pričakovati nek hud teamplay na public serverju, kjer ni komunikacije.

Netrunner ::

heh .. kar nekaj je ta zadeva .. BF4 sem preskočil in tega bom tudi.

barocco ::

Tudi meni ne potegne.
Res ,da je beta..folk igra bolj TD,kot PFO..
Kot je nekdo zgoraj dejal,več cod "mularije" in nič teamplaya oz. bore malo.

imho,je BH narejen kot ene vrste "capture the flag"-dobil tak občutek ,če odmisliš polcaje in roparje..

Res nisem pričakoval tako hitro novega Battlefielda.. saj izideta še 2 DLC-ja,oni pa že o novem sanjajo in o €..
Naj se raje osredotočijo na B4 in ga porihtajo..
Da,bom pa za BH dajal 60€ minimalno,pa ni varjante..

Raje igram Warface,WET kot Hardline..

Mene daleč,da je navdušu,prej zamoru,lahko,pa se motim in sem prestar za igre oz. sem se jih prenašpilu.

za "Ljubiteleje BH" pa..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Seba22 ::

A ve kdo mogoče do kdaj bo trajala beta?
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Bowman94 ::

BF Hardline bi naj bil nadomestek Medal of Honor-ja.

oo7 ::

Battlefield Hardline: 12 minutes of Singleplayer


Sibnglepayer zgleda zanimiv.

fireX88 ::

wanna bi what??

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Netrunner ::

Preorder 60€ .... kaj so zmešani... in potem še 60€ za vse dodatke ...

Namesto da bi naredili nadaljevanje od Battlefield 2142 se grejo neke roparje in policaje.... kaj naslednji BF lahko pričakujemo kavbojci proti indijancem

oo7 ::

Netrunner je izjavil:

Preorder 60€ .... kaj so zmešani... in potem še 60€ za vse dodatke ...

Namesto da bi naredili nadaljevanje od Battlefield 2142 se grejo neke roparje in policaje.... kaj naslednji BF lahko pričakujemo kavbojci proti indijancem


40 eur
http://www.kinguin.net/category/7363/ba...

54j0 ::

Kakšno je sploh stanje te igre? Veliko ljudi po serverjih?

Netrunner ::

četudi 40€ .. preveč in nepotreben del. Kakšno je stanej v beti nevem ... release pa je začetek naslednejga leta ..

odbitko ::

Igra je solidna... Čeprav se mi ne dopade tak stil. Bi rajše videl 2 del Battlefield Bac Company z tistimi super mapami

Seba22 ::

Eh ta del bom pa kr preskočil.Špil mene osebno sploh ni pritegnil.To je pač nek 'Spin-off' del na hitro skup naret kar se zelo opazi.Raje počakam do izida pravega 'military' Battlefielda 5 leta 2016
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

odbitko ::

Seba22 je izjavil:

Eh ta del bom pa kr preskočil.Špil mene osebno sploh ni pritegnil.To je pač nek 'Spin-off' del na hitro skup naret kar se zelo opazi.Raje počakam do izida pravega 'military' Battlefielda 5 leta 2016


Insta buy :P

Skyman ::

oo7 ::

Single player moram rečt, da je videti zelo zanimiv:) ga bom definitivno preigral.

oo7 ::

Battlefield Hardline - Beta Gameplay Trailer



.

oo7 ::

Minimum PC Specs

OS: Windows Vista SP 2 64-bit (with KB971512 update)
CPU: Intel Core i3/i5 2.4 GHz / AMD Athlon II/Phenom II 2.8 GHz
System RAM: 4GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 260 (896 MB) / ATI Radeon HD 5770 (1GB)
Hard Drive Space: 60GB
DirectX 11


Recommended PC Specs

OS: Windows 8 64-bit (with KB971512 Update)
CPU: Intel Quad-Core CPU, AMD Six-Core CPU
System RAM: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 290
Graphics Card Memory: 3GB
Hard Drive Space: 60GB
DirectX 11

galu ::

1920x1200
Ultra
R9 290

brez AA: cca 120FPS
z AA: cca 80FPS

AA mora biti izklopljen, ker močno poveča input lag in stutter, poleg tega pa opazno zamegli vse skupaj. Pa še opazno število FPS požre.
Tako to gre.

fireX88 ::

pa ti je igra sploh všeč?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

M-XXXX ::

Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 290

Ahahha to pa so primerljive grafične ja :D

galu ::

fireX88 je izjavil:

pa ti je igra sploh všeč?


It's okay. Ni mi niti približno tako zanimiva, kot sta mi bila BF3/4 na začetku.
Tako to gre.

fireX88 ::

pri meni je bil bf3 hype, 4 bolj tako tako, čeprav imam že več ur kot v 3-ki. Hardline se pa sploh ne bom dotaknil, bom počakal na battlefront 3...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Prevec podoben template, kot BF4 za moj okus, vsaj prva beta, ki je bila. Dvomim, da bo vredno denarja tole.

scipascapa ::

beta na PSNju.

DarwiN ::

Hmm.. Sem bil vse te mesece prepričan, da mi igra ne bo všeč.. Vse skupaj je delovalo bolj arkadno, da ne rečem otročje.. Orožja so grda, destructiona je manj, arkadna vožnja.. In po ogledu YT posnetkov sem samo še podkrepil to moje videnje.

Ampak danes instaliram in je zadeva presenetljivo zabavna.. Igram samo conquest, tako da za ostale game-mode ne morem govorit in me niti ne zanimajo, ampak damn... Nisem več 100% prepričan, da je zadeva za preskočit.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Assass1n ::

Zabavna je ja, sem igral kakšno uro in bom ziher še... všeč mi je ker ni vojaška tema.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

galu ::

Če se hoče kdo z TheRussianBadger-jem zafrkavat, trenutno špila tule: http://battlelog.battlefield.com/bfh/se...

Meni ga je v prvo uspelo s pendrekom zmlatiti. :))
Tako to gre.

s1m0n ::

Brez vozil z orožjem in helikopterjev bi bla igra dosti boljša kot je sedaj.

Drugače pa ok igra, nič posebnega!

Dua'L ::

Se še komu pojavlja problem, da mu noče v origin piše zgoraj ''origin is currently offline'' že 3dni ne gre not..

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Seba22 ::

Dua'L je izjavil:

Se še komu pojavlja problem, da mu noče v origin piše zgoraj ''origin is currently offline'' že 3dni ne gre not..



Ja to je ravno mene včeraj nekaj zajebavalo ko sem mislil it igrat BH:Hardline beto pa sem pol restartal vse skup pa mi lepo dela.Drugače pa ta BF:Hardline je šmorn proti BF4.Sem ga igral včeraj ene 2uri pa ga imam že zdaj vrh glave.Pač brezvezni hitro skup naret špil kar se zelo opazi al pa sem prestar za tak stil že hehe.Še grafika je slabša kot v BF4 semizdi vse mi nek megleno deluje.Igral sem na ultra da nebo pomote.Špil sem že zbrisal in se vrno na BF4.Po eni strani sem kr vesel da nebom rabo dat keša za tak klump hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Netrunner ::

jaz sem še vedno na BF3 ... za bf4 so mi dali na originu 1 tednski free test in me ni navdušil v nakup .. hard line mi j epa itak kar nekaj ... Po bf3 sem se odločil da bom naslednjega spustil ...samo vse kaže na to da bo treba ene 5 delov spusti predenn bo "vredno nabavit" kaki novi BF.

Upam da BC3...

Machete ::

Meni ne rata na noben server. Nekajkrat sem probaval, potem pa obupal..

sennheiser ::

Špil je za beto če primerjam proti BF4 beta precej manj lesen. Tematika zanimiva, primerna za malo spremembe. Dejstvo je da morajo dodelati še precej, predvsem grafiko, katera se mi nažalost zdi slabša kot BF4. Heist je dinamičen in osebno zame zelo všečen. Destruction pa zaenkrat enako kot grafika potrebno močne nadgradnje. Trenutno so šli korak nazaj proti BF4 glede tega elementa igre.

Za ceno ki se trenutno trži mislim da bo za preskočit, razen če pride spet kaka poceni opcija preko proxy ala Indija kot je bilo pri BF4. Bolj primerno bi bilo tole kot DLC za BF4.

kratos ::

To je mod battlefield 4, nič drugega. Sem igral b4 pred kakšnim letom, in ga imam v enakem spominu kot hardline, nobene novosti ne opazim (čeprav so), nobenega novega gameplaya, samo druga tematika. Bolj bi se jim pisalo če bi naredili še eno zombie igro, bi bil vsaj ambient drugačen. Porazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

barocco ::

Machete je izjavil:

Meni ne rata na noben server. Nekajkrat sem probaval, potem pa obupal..

Enako ko sem začel,tudi meni ni ratalo.
je pomagalo ko sm ponastavu izbral EU Serveje..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Machete ::

To sem itak takoj fultriral. Bom danes še proval, mogoče bi mogu še ročno PB updejtat.

Trololololol ::

DarwiN je izjavil:

Hmm.. Sem bil vse te mesece prepričan, da mi igra ne bo všeč.. Vse skupaj je delovalo bolj arkadno, da ne rečem otročje.. Orožja so grda, destructiona je manj, arkadna vožnja.. In po ogledu YT posnetkov sem samo še podkrepil to moje videnje.

Ampak danes instaliram in je zadeva presenetljivo zabavna.. Igram samo conquest, tako da za ostale game-mode ne morem govorit in me niti ne zanimajo, ampak damn... Nisem več 100% prepričan, da je zadeva za preskočit.

Bo šlo igrati bolj resno z njo? (Beri je igra za na tekmovanja?) BF3 je namreč bolj bogi, 4 baje isto.

DarwiN ::

Bo šlo igrati bolj resno z njo? (Beri je igra za na tekmovanja?) BF3 je namreč bolj bogi, 4 baje isto.


Meni se bolj zdi, da je igra namenjena COD populaciji (tistim malo mlajšim igralcem).. Nič kaj resnega ne vidim na njej.. Fast paced streljačina z vozili. In korak nazaj v grafiki.. IMO defo slabša kot BF4. Jaz bom preskočil.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MStrix ::

Kod dolgotrajni igralec serij BF mi je milo rečeno BFH kar všeč in sicer se mi dopade dinamika igre in team play ki je tu nepogrešljiv.

matija14 ::

Kaj si pa mislite o destructionu? Moje mnenje je, da so pri tem naredili ogromen korak NAZAJ (če gledamo prejšnje dele). Z vsakim delom je bilo mogoče zrušiti ali pa podreti manj stvari, ampak v Hardlineu so pa šli v skrajnost. Na Dust Bowl mapi dejansko ni destruktibilnih stvari, razen majhnih lesenih ograj....Ne vem, s takšnimi malenkostmi, ki smo jih bili do sedaj vajeni pri BF seriji, se mi igra vedno manj dopade, kljub temu, da je tematika in izvedba zelo zanimiva.

MStrix ::

Grafika je lahko okrnjena zato ker je BETA

matija14 ::

Videl sem odgovor enega izmed developerjev na twitterju, kjer je potrdil, da bo enako v končni verziji igre. Lahko, da na nekaterih mapah bo možno več stvari zrušiti, ampak Dust Bowl vseeno ne kaže na to... Tudi, če ste igrali obe ostali mapi v beti, ni tam nič drugače...

s1m0n ::

Igra ni Beta to je bolj demo! Izid je čez mesec v tem času ne bo večjih popravkov!
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996277901 (41932) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273391 (29990) oo7
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538888 (20209) opeter
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353736 (3354) r3dkv1c4

Več podobnih tem