» »

Battlefield HARDLINE

Battlefield HARDLINE

«
1
2 3 4

fireX88 ::

Na vidiku je novi Battlefield Hardline. Dve strani bosta (Police oz. Swat ter Thieves) in verjetno se bo dogajalo v urbanem okolju. Tako kot do zdaj, bodo na voljo 4. class-i (le drugo ime).
Za razliko od prejšnjih, tokrat ne bo Dice developer, ampak Visceral (Call of duty developer).

Več si lahko pogledate v spodnjem videu, seveda če kaj verjamete LevelCapGaming-u:



Kdaj pride? Verjetno proti konci leta 2015 (praksa zadnjih dveh??).
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Vec informacij na E3, 9. junija.

BigWhale ::

Se en APB? :>

puma982 ::

54j0 ::

Torej, battlefield, ustvarjen pod streho cod. Kam smo prišli.

puma982 ::

Evo, so že umaknili. Haha. :))

hmm? ::

54j0 je izjavil:

Torej, battlefield, ustvarjen pod streho cod. Kam smo prišli.

Vsekakor, nič razveseljivega. Prej sem bil bl COD player k sem prešaltal na BF sem si mislim never again, zdaj pa bomo zgleda tudi v BF delali 360 backflip headshot killse...

54j0 ::

hmm? je izjavil:

54j0 je izjavil:

Torej, battlefield, ustvarjen pod streho cod. Kam smo prišli.

Vsekakor, nič razveseljivega. Prej sem bil bl COD player k sem prešaltal na BF sem si mislim never again, zdaj pa bomo zgleda tudi v BF delali 360 backflip headshot killse...


S tem ne bi bilo nič narobe, če bi bila igra v futurističnem okolju. Jaz se take ne bi branil. Tole, kar pacajo zdaj, pa je kar nekaj... ravbarji in žandarji? To je za GTA.

oo7 ::

galu ::

Molzenje trademarka. EA never ceases to amaze me.
Tako to gre.

hojnikb ::

še vedno igram BF3 in zgleda, da bom ob vseh težavah BF4 in tole CoD žalostjo še kr neči časa na tej :)
#brezpodpisa

Netrunner ::

to je kar nekaj .. kaj zdaj bodo BF izdajali vsako drugo leto...

ostajam na BF3 .. raje bi videl nadaljevanje od bad company oz. še raje od battlefield 2142

fireX88 ::

Netrunner je izjavil:

to je kar nekaj .. kaj zdaj bodo BF izdajali vsako drugo leto...

ostajam na BF3 .. raje bi videl nadaljevanje od bad company oz. še raje od battlefield 2142


ni dvakrat za rect, ker vidijo, da codu uspe vsako leto rekord v prodaji naredit.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ahac ::

54j0 je izjavil:

hmm? je izjavil:

54j0 je izjavil:

Torej, battlefield, ustvarjen pod streho cod. Kam smo prišli.

Vsekakor, nič razveseljivega. Prej sem bil bl COD player k sem prešaltal na BF sem si mislim never again, zdaj pa bomo zgleda tudi v BF delali 360 backflip headshot killse...


S tem ne bi bilo nič narobe, če bi bila igra v futurističnem okolju. Jaz se take ne bi branil. Tole, kar pacajo zdaj, pa je kar nekaj... ravbarji in žandarji? To je za GTA.


Men je pa všeč, da bo nekaj drugega kot spet še ena vojna.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

klkkkkkkkkkk ::

Ne zamisel sploh ni slaba.
Ampak
battlefield hardline?
Battlefront 3?
BF:BC 3?

Še kaj?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

54j0 ::

Bo BC3?

klkkkkkkkkkk ::

Naj bi bil.
vseeno BF4 laufa na 10 hz tickrate v letu 2014!!! Nič me nebi motilo tudi, če izdajo vsako leto nov battlefiled, če bi blo poštiman kakor je treba.

Tickrate na 120 Hz potem pa tud, če 2 leti ni novega neizdajo.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Jerry000 ::

Evo, pa bojo še BF serijo zjebal tko kot so COD...bravo. Naj še dajo kako igro CoD razvijalcem da še to kar nam ostane zjebejo do konca -.-

hmm? ::

upam da ne bo še kje roberto zjebo star citizena...

Dua'L ::

namesto ww2 tematike, to sranje? pričakujem velik poraz od igre..
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

fireX88 ::

ali pa tudi ne.. feni coda bodo pomoje zagrabili zadevo
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dua'L ::

zanimivo bi bilo videti frostbite 3 v kombinaciji z ww2 ampak žal ne bo..bi bil bolj prodajan hit kot pa tale payfield :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

fireX88 ::

Dua'L je izjavil:

zanimivo bi bilo videti frostbite 3 v kombinaciji z ww2 ampak žal ne bo..bi bil bolj prodajan hit kot pa tale payfield :)



za nekatere je tole preveč prežvečena tema, čeprav bi tudi jaz rad tole videl in obočutil...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Seba22 ::

Ma kaki COD developerji kaj vi sanjate?Igro izdelujejo razvijalci serije Dead Space Visceral Games(Single Player),multiplayer pa izdeluje itak DICE spet,tako da multiplayer bo tako ali tako na takšen način kot ga izdeluje DICE.Nevem od kot vam informacija da špil izdelujejo COD developerji lol
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

klkkkkkkkkkk ::

Seba22 naj poštimajo BF4 tako kot je treba potem pa...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Seba22 ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Seba22 naj poštimajo BF4 tako kot je treba potem pa...


To se pa popolnoma strinjam.Sam igram sedaj že nekaj časa BF3 in kot zgleda bo še lep čas tako,preden se vrnem na BF4.Za moje pojme bi blo dosti bolše če bi ta BF Hardline izdali leta 2015,glede na to da še sploh ni vseh DLC-jev veni za BF4 in bo pol čist brezveze ko bo prišel zadni BF4 DLC ven boš pa ži lahko igral BF Hardline haha.Za moje pojme pretiravajo s tem izidom.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Guzzy ::

Koliko poznam EA bo mogoče še kak fix, 2, za bf4 več pa ne, ker bo do takrat že prišel novi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

ShowDown ::

Sprejet v beto, je pa battlelog trenutno down, prav tako se ne morem prijavit v Origin. :)

Beta se skriva na tej povezavi, s tem da je trenutno ne odpre: http://bit.ly/1qj3VE7

M-XXXX ::

Guzzy je izjavil:

Koliko poznam EA bo mogoče še kak fix, 2, za bf4 več pa ne, ker bo do takrat že prišel novi.

Nima veze, dva različna studija razvijata....

puma982 ::

Tole zgleda ko en na hitro skupaj spacan moneygrabbing šit. BF4 mod/reskin.

s1m0n ::

"We hope to see you on the streets of Battlefield Hardline soon. We will be sending you an email to let you know if you get in."

Mah, pa gremo dalje BF4 špilat :)

klkkkkkkkkkk ::

GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::

upam, da tole ne bo spet kaka spackerija kot BF4 in da bo delal tut na slabših konfigih kolker tolk..
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Jah dualcores bodo pokleknili, stari quadi + mantle bo pa več kot preveč.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

bomo vidl :)
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Ja sej poglej Beta- isti shit kto battlefield 4..(kot, da bi igral kašen MOD)
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

mah, mi je čisto vseeno, ker tako ne igram teh iger neki...
#brezpodpisa

fireX88 ::

to bo itaq bullshit od igre...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Isotropic ::

kaj pa SP?

ShowDown ::

Tisti, ki pravite da je isti shit kot BF4, se izjemno motite ali pa niste preizkusli bete.

Mogoče grafično res da zelo spominja na BF4, ampak je flow igre popolnoma drugačen. Ravnokar sem dokončal dve rundi Heista, ki je nov gamemode. Je veliko bolj team oriented kot conquest in podobni načini igranja. Igra poteka mnogo hitreje - slabo usklajen in počasen team lahko zelo hitro izgubi igro. Da sploh ne omenjam majhnih sprememb kot je na primer dejstvo, da se lahko sam vzameš health pri igralcu z medic packom. Enako velja za ammo pack. Torej nič več čakanja, kričanja in skakanja okrog debilnih assaultov in supportov.

Vozila so mnogo boljša za vozit - bojda je to na račun predrugačenega pogona za računanje fizike vozil. Praktično vsa vozila se lahko poškoduje z čisto navadnimi naboji. (logično ko pa gre večinoma za neoklepljena vozila)

Že dejstvo, dejstvo da smo beto dobili pol leta pred izidom igre pove veliko. Tokrat bodo lahko odstranili večje buge pred uradnim izidom, obenem pa bodo orožja do izida že uravnotežena. Trenutno se mi namreč zdi R700 sniper totalno OP.

V glavnem sem pozitivno presenečen, saj sem pričakoval precej drugačen koncept kot ga vajeni od BF serije. Mislim sem, da bo nov BF precej bolj "Call-of-dutyjevski". V bistvu pa je koncept skoraj enak kot ga poznamo, z zelo dobrodošlimi spremembami in zanimivejšimi načini igranja. Očitno se so se pri EA nekaj naučili iz totalno failanega launcha BF4. :)

s1m0n ::

To, da je beta tak spolirana se lahko zahvalimo le BF4. Za mene je Hardline le spoliran BF4 in ni vreden denarja vsaj ne tolko kot hočejo! Ne rečem pa, da je slab špil ker je celo boljši od BF4(če odštejemo, da ni vojaška tematika) kar je bilo za pričakovat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

galu ::

Špil je vizualno kvečjemu malenkost slabši od BF4, hit-detection ("netcode") pa je boljši... morda na račun zmanjšanega števila igralcev na serverju.

To, da lahko dobiš ammo in health od osebkov s tem gadgetom tako, da držiš E v njihovi bližini je res dobrodošlo, hook in zipline pa sta tudi razmeroma zabavna.

Load je predolg (kar se bo verjetno popravilo), runde so v časih čist prekratke (tako dolge kot loading screen!), fizika vozil in poškodbeni model (oz. njegova odsotnost) pa se mi zdi kr neki - podobno kot v vseh ostalih BF.

Kupil pa ga za ceno čistokrvnega BF4 ne bom, ker enostavno ne ponuja toliko, da bi upravičil svojo ceno. Heck, že BF4 težko, če nimaš orenk grafulje, s pomočjo katere zlahka vidiš napredek iz BF3 na BF4.
Tako to gre.

s1m0n ::

Hit-detection je boljši ker nimaš ne suppressiona in ne random bullet deviationa.

Tr0n ::

Beta sux. Samo toliko, v vednost. :) BF3/4 z malce drugacnimi objectivi in player skini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

r3dkv1c4 ::

klkkkkkkkkkk ::

hardline je vredu. Sploh ni slaba ideja. Seevda ni moral biti kot BF4 DLC za 10-15€ če že imaš BF4. Vsi pa vemo, da bo cena hitro padla in da se ga bo dobilo poceni. Mogoče bo nekateri BF Hardline bolj všeč kot pa BF4 ... več zajebancije
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::

in kolk cajta traja, da dobiš invajt za beto ?
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Nebi vedel.. če si kupil BF4 bi ga že moral imeti.

Meni so tele nove mape zelo vredu.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::

ne, bf4 nimam, sam bf3...
#brezpodpisa

s1m0n ::

Nič ne pomaga, če maš BF4 ali BF3 ali kateri koli BF :) Osebno imam 6 komadov pa ni blo sreče pri Closed beta za Hardline!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276249 (40280) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272712 (29311) oo7
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538669 (19990) opeter
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353728 (3346) r3dkv1c4

Več podobnih tem