» »

Gafikulja do kakšnih 25k sit

Gafikulja do kakšnih 25k sit

Tito ::

Katero kartico naj kupm, za do 25k sit?

MrX ::

radeon 9000pro 64ddr

Tito ::

kolk stane in a se res splača?

MrX ::

pri AGT od Gibabyta

R9000PRO ATI RADEON 9000 PRO 64MB DDR AGP TwinView, TV-OUT, DVI 28.770sit

link

TribesMan ::

Jest bi ti priporočil 9100 64Mb dobiš jo za dobrih 22kSIT pa je zagotovo hitrejša od 9000 pro kljub manjšim frekvencam.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tito ::

A ma 9100 mogoče dx9 podporo? Ker 9000 pro ga podpera, vsaj nekatere funkcije... Zdej ne vem, kaj se bol splača?:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Mr. ::

Obe kartici podpirata direct 8.1 , jaz ti tudi priporočam radeon 9100.

TribesMan ::

Ne 9000 pro ne 9100 ne podpirata DX9. Oba podpirata popolnoma iste stvari, razlika je le v tem da ima 9100 dve teksturne enote na cev 9000 pro pa ima samo eno teksturno enoto. Obe imata tudi enako stevilo cevi (4) in podpirata DX8.1

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

goku :) ::

Pozdravljeni!
Jst imam r9000 pro, pa ti lahko povem da dela zakon. Prodam ti jo za 24000 SIt.

Cosmo ::

za 24k že dobiš novo 9100ko:\
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Tito ::

Hehe, niti slučajno... Sem gledal kako v tujini padajo cene Radeonov, tako da sem se odločil da počakam do konca mesca, ko knam pridejo nove kartice... Vse kartice srednega razreda se bodo znajdle v nižjem, tako bo 9100 128 stal okoli 20k, v tujini je že sedaj 18k in manj. Bom še kak drobižek na kupček dal in si kupil Raadeona 9500.

mega_n00b:) ::

9100 je super nakup... pomoje se zdaj ne splača kaj dosti čakat.. kr potem neboš kupil nikoli :D

Tito ::

No do konc mesca bom počakal, da videm ko pridejo novi radeončki v slovenijo pol pa bom kupu:D. No ja če pridejo do takrat sploh v Slovenijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

boštjan ::

No ja če pridejo do takrat sploh v Slovenijo...

to si dobro reko,ker kolko se spomnim so z 9500pro zelo zavlačevali.

goku :) ::

Posluš ti mene! Najbolje je da počakaš še samo toliko da pade cena radeonu 9500. Da si jo boš ti lahko privoščil

Tito ::

hja sej pravim, samo da pade na kakšnih 30 do 40k pa jo bom kupil...:D

goku :) ::

ok, če tko praviš samo takrat boje prišle bolše in hotel boš tisto in spet boš lahko čakal, da cena pade

BaRtMaN ::

And the wheel goes round and round AND NEVER STOPS!
Upam, da veste, kaj sm mislu.

Dr_M ::

cakat se definitivno ne splaca.nikol in za nobeno stvar. k mas kes kups in to je to.dl cakas slabs je.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

goku :) ::

Mislim, da smo tukaj vsi enakega mnenja! Ne splača se čakati in pika..........

freejack ::

tito my man, če pomotoma še nisi vedel, ima 128Mb verzija Radeona 9100 počasnejši ram od 64Mb verzije. Sam jo mam (beri podpis) in sem več kot zadovoljen z njo. Da pa je boljša, hitrejša in oh in sploh od 9000, je pa že dejstvo, ne namigovanje. :D

goku :) ::

Je pa tudi razlika med r9000 in r9000 pro. K je tudi velika razlika.

Tito ::

Samo si že ves čas želim 9500, ker ima podporo dx9 in pospešuje divx (hehe kot da nucam to pri 2450 MHz procesorju) in oh in sploh... Kakor vem se 9500 lahko navije na 9500 pro včasih (smrk smrk) se jih je lahko navilo na 9700, pa so svinje spremenile PCB. Za grafukuljo mi ni problem odštet 50k, vendar jih trenutno nima, tako da bom prišparal denar in če se bodo pocenile bo cool, če pa ne pa tudi vseeno, hehe:\. Slišal sem da se bodo pocenile za 15%, tako da bo 9500 128 stal okoli 40k.

aleksej ::

torej, katero 9100 kupiti - 64Mb ali 128 verzijo? in kje v slo so najbolj ugodne?

goku :) ::

Najbolje je, da kupiš r9000 pro pa je. Jst ti prodam za 24000.

Cosmo ::

goku16 -> mali oglasi
radeon 9100 64 mb vzemi ker ima hitrejši ram gor (4ns).
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Tito ::

hehe, kero ponujanje... pa sej nisem rekel da kupujem rabljenga, pa sploh če je tolk dobr zakaj ga prodajaš?

goku :) ::

Prodajam jo zato ker bom kupil r9500 pro(v Italijo). V hitrosti se pa ne razlikujeta toliko ker je moja 128Mb. Se ampak ne toliko.

Tito ::

Kolk boš pa dal v italiji za 9500 pro? Mogoče bi lahk še men eno kupil :\ ?

goku :) ::

Ne toliko ceneje kakor tukaj, samo grm itak v Italijo pa jo bom kupil. Ne vem 3-4 jurje manj

Tito ::

Hja pa ste me prepričal bom kupil 9100 z 64 MB rama za 23 kosov. Pa bom ko pridejo novi radeoni (nova generacija ne te ta naviti:D ) kupil novo grafikuljo...

jRk0 ::

Strinjam se, da se ne splaca za nic cakat:) sploh pr grafikuljah... bos cako, pa bo poceni pa bo zastarelo, namesti da bi doma ze uzival ob igrah. Pac en petek ne bos tolko zapravil:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Tito ::

Kere firme naj pa kupim, original od atija? Aja pa še to, kaj naj potem kupim z 64MB rama, ali z 128MB rama?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

boštjan ::

BBA boš težko dobo.Kupi od sapphire,gigabyte,hercules,FIC,connect3d

Tito ::

A original od Atija pa niso dobre, al kako?:\

boštjan ::

Se opravičujem ,9100 ni nobene ATI kartice,ker vse 9100 temeljijo na čipu od 8500LE in je proizvodnjo teh kart ATI prepusto kar partnerjem.Tako tudi 9100 ni od gigabyta in herculesa.Tako da ti ostane SAPPHIRE in mogoče še POWERCOLOR

goku :) ::

obstajajo pa tudi club-3D, k so isto zlo zakon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1397956 (6198) js
»

Še en nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
161400 (1167) Grey
»

Grafična kartica za 20-35 kSit

Oddelek: Kaj kupiti
211318 (968) kuglvinkl
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
351375 (1152) boštjan
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327142 (5133) ferjan

Več podobnih tem