» »

epox 8rda+ in zvok

epox 8rda+ in zvok

maxx ::

Imam epox 8rda+ in ne vem kako povezati kable z ojačevalcem (Desktop theater 5.1 DTT 2500 digital),
ima izhode Line in, rear in ter digital din, na matični pa line in, line out in za mikrofon.
Ali je boljše da dam Creative live 5.1 value?
Hvala
  • premaknil: ToniT ()

Bacilio ::

Iz maticne line out dej na zvočnike line in! Drugace pa probavaj dokler ne dobis zvoka ;)

maxx ::

Fora je v temu da mi iz ojačevalca grejo 3 kabli in ko priključimLINE IN iz ojačevalca na matično se sliši zvok na vseh zvočnikih (čeprav REAR in DIGIAL DIN še nista priključena , tudi če jih, ni nobene razlike v zvoku).
Rabil bi nasvet od koga, da mi pove kako povezati kable ali mogoče prestaviti jumperje na matični, da bo na zvočnikih suraund.
Imam star SB live 5.1 value, ma če se ne motim je boljša ta zvočna na plošči. Ali ne?
SB live 5.1 sem lahko naštimal da so se zvoki slišali na vseh zvočnikih ločeno (direct sound v igrah...)

Upam da sem dovolj donro pojasnil moj problem in hvala za pomoč.


Dead_Eye ::

jaz ti svetujem da daš noter lepo live 5.1
The one and only

partysound ::

Hy. jest imam epox 4pea+ in sem sprobal zvok. imam pa dvoje zvočnikov: creative 6700 6.1 in cambridge dtt2200 5.1 in dve zvočni v dveh kompih: live 5.1 v starem in audigy2 platinum v novem.

zvok na matični je za moj okus zelo grd in spačen.
na live 5.1 je kar soliden za to ceno
audigy2 platinum pa cena pove svoje in ne laže

prvo kar je
power dvd sploh ne najde oz zazna zvočne na matični in sklepam da sploh ni za dolby digital

after all: ti daj raje not live 5.1 in je stvar rešena

saj imaš na matični 3 izhode front stereo, rear in sub/center. to naštimaš v programu od zvočne
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

iso2000 ::

Line Out je prvi zvočniški par, line-in je zadnji zvočniški par (rear), mic-in pa je sub in front center. Vse moraš nastavit v priloženem programu. (nastavitev zvočnikov-6 zvočnikov). Finta je v tem, da so ti priključki lahko vhodni ali izhodni, krmiliš jih pa, kot že rečeno, s priloženim programjem (nForce nadzorna plošča).
Upam, da sem prav razumel tvoje vprašanje in si sedaj dobil pravi odgovor.

LP

VASkO ::

se nekja, ne samo nastavit v nforce cpanelu, nastavi z wizardom v cpanelu (carovnik) in NE oznaci dolby suround moznosti, ker potem v stereo kanal da vse kanale in to je po defaultu tudi vklopljeno, zato pa mas zvok preko enega stereo kabla na vseh zvocnikih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere 2.1 zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
252597 (2083) Amadeuss
»

2 zvočni na 1x

Oddelek: Zvok in slika
191368 (1001) juhartg
»

Matična plošča z vgrajenim 5.1 soundom

Oddelek: Kaj kupiti
111157 (1045) boštjan
»

SB Live ali zvocna na plosci?

Oddelek: Zvok in slika
111084 (908) gumby
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363068 (2616) ciper

Več podobnih tem