» »

Blokiranje SMS določenega stika ali številke v androidu

Blokiranje SMS določenega stika ali številke v androidu

Unknown_001 ::

Problem vsiljivo tečne osebe.

Dam na seznam nezaželjenih in vklopim blokiranje. Genious! En teden miru in čez čas cel SPAM SMS-ov v telefonu. Po 15 različnih sporočil z brezvezno vsebino, ker se oseba nima skom pogovarjat in iz čistega dolgčasa sitnari. E, že par dni iščem način kako blokirat tudi SMS-e in MMS-e če je treba, ker dolgcajt in problemi neke X osebe so nebodigatreba sranje ki ga ne mislim prenašati oz. se mi enostavno ne da ubadati s tem.

Zihr sem da se da nastavit, če za klice deluje, zakaj ne bi še za SMS-e samo za slednje ne vem ravno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

negotiator ::

Pokliči ga in mu povej, da ga boš prijavil na policiji zaradi nadlegovanja. Če ne bo odnehal, ga prijavi, potem bo pa videl, da se tega ne dela. Ziher kakšen pameten mulc?
All easy problems have already been solved.

shadeX ::

Oboževalka..

negotiator ::

shadeX je izjavil:

Oboževalka..


Pa oboževalka, enako jo lahko prijavi, če mu gre res tako na živce.
All easy problems have already been solved.

Unknown_001 ::

Na policijo ga ne mislim prijavljat... več v nadaljnjem opisu.
Kratek opis situacije
Gre za enga "kolega" (če lahko temu še tako rečem) oz raje rečeno: poznano osebo, s katero sem se tudi kdaj menil in največja napaka je bila da sem jo dejansko poslušal. Ta oseba ma take probleme sam s seboj da ne ve kam bi se dal in potem bi se kar menil, menil, menil, seveda ko ima on čas, za druge ga glih boli kurac kaj počenejo, važno da on pokliče, da se lahk meni. Da tej X osebi policijo omenim bo pa še živčni zlom fasala, ker že sama s seboj ima konflikte v glavi. Primer: ta oseba nuca nasvet, da ji neki poveš/razložiš, ok, jaz dobra duša se v prvo potrudim čimbolj lepo razložit in sledi odgovor, aha razumem... Čez čas pa spet eno te isto vprašanje pošlje sam da je na glavo obrnjeno, v glavnem, kot da bi se kdo norca delal iz mene, ker nima nič pametnega za debatirat. Ok sej če se enkrat dvakrat vpraša ni problem, ampak da te pa zaspamma, e ne hvala. In da mam neki miru vzamem baterijo iz telefona in ko opravim jo dam nazaj, pobrišem sporočila in zgodovino klicov in se delam kot da ni bilo nič.

Nima smisla prijavljat, ker dosegel ne bom nič, glede na njegovo psihološko stanje, najbolj zihr pa bo, če znotraj telefona ustvarim blokado za njegovo cifro in konec zgodbe. Klicov sem se zaenkrat že rešil, zdaj se moram pa še SMS-ov za katere bi pa potreboval rešitev ali jasen vodič oz. potek kako se jih blokira.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Pogovor je nekako zašel v offtopic..

negotiator ::

Torej praviš, da če mu poveš, da nočeš govoriti z njim in naj te pusti pri miru, da te ne bo poslušal oz. vsaj za dolgo ne?

Kaj pa tole: https://play.google.com/store/apps/deta... >:D

Sicer še nisem preizkusil...

PS: piše, da je za sms-je, mms-e in klice, tako da nej bi to bilo super zate.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Nekaj takega. Oz da mir za en cajt, kak dan ampak vmes še sprašuje, če bi se o unem pa tretjem kasneje lahk zmenila, itd. Tok da se mi ja vse skupaj okol želodca obrne in za tisti dan se telefona sploh ne pritaknem, kot, da bi bil (telefon) kužen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Ja potem se pa pogovori z njim, če ima človek težave. :)

Unknown_001 ::

negotiator je izjavil:


Kaj pa tole: https://play.google.com/store/apps/deta... >:D

Sicer še nisem preizkusil...

PS: piše, da je za sms-je, mms-e in klice, tako da nej bi to bilo super zate.


Splača se probat, ampak jaz še vedno iščem rešitev znotraj sistema, tako kot obstaja za klice, ampak če je ni bom pač posegel po predlagani aplikaciji.

shadeX je izjavil:

Ja potem se pa pogovori z njim, če ima človek težave. :)


Probaj se ti, pa za 5 minut ne boš več vedel kje se te glava drži, kaj šele sledil pogovoru, pa čas bo začel teči s svetlobno hitrostjo (time waste). O problemu sem se probal pogovort,... mu razložit kako to gre ampak nato pa odreagira kot da mu pol tistega sploh povedal nisem... Pa raje ne bom razlagal v detajle ker sem že tako več kot dovolj povedal o tej osebi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

sms bloker v pravem smislu ne obstaja, da bi prav zavrnil sms. Ko ga prejmes se enostavno zbrise ali pospravi v spam folder. Oseba pa nebo nic opazla ker ni obvestila o nedostavljenem smsu. Ampak ne se pol jočti da se je clovek obeso in ti sporocilo poslal, da bi ga se lahko reso, ti si ga pa zbrisat dal avtomaticno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

[D]emon ::

Kot je ze receno, SMS blockerji kot taki ne obstajajo. Lahko pa poskusis kontaktirati svojega ponudnika storitve ter zahtevati blokado stevilke od tega cloveka.

Also, sounds like Mambo. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Unknown_001 ::

Pesimist je izjavil:

sms bloker v pravem smislu ne obstaja, da bi prav zavrnil sms. Ko ga prejmes se enostavno zbrise ali pospravi v spam folder. Oseba pa nebo nic opazla ker ni obvestila o nedostavljenem smsu. Ampak ne se pol jočti da se je clovek obeso in ti sporocilo poslal, da bi ga se lahko reso, ti si ga pa zbrisat dal avtomaticno.


Huh, zgleda da bo treba app zrihtat ki bo SMS-e brisal.
Glede zadnjega stavka me pa prov boli kurac. Zakaj bi se jaz moral počutit krivega? Ker me nekdo ki ima probleme s seboj kar označi za krivca njegovih problemov, pa čeprav nimam niti najmanjše povezave z njimi? Narod naj začne odgovornost za lastne probleme sprejemat pa bo svet lepši, ne pa krivca v vseh drugih iskat. Najlažje odgovornost pa krivdo na druge prenašat. Sorry takih for jaz ne kupujem, pa mi očitaj karkoli, jaz za tem stojim.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

galu ::

Tako to gre.

Unknown_001 ::

Rešeno, stegnil app in testiral s starim telefonom.
Works like a charm.

Hvala!

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035629 (23938) AštiriL
»

Predplačniški paket, kateri

Oddelek: Mobilne tehnologije
294592 (3935) OvCa77
»

MMS android

Oddelek: Mobilne tehnologije
162601 (1983) mitkos
»

vdor v telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
101526 (1149) toplakd
»

SMS sporočila dražja kot prenos podatkov iz Hubbla

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
456206 (4006) hamax

Več podobnih tem