» »

Kateri PMR oz walkie tolkie

Kateri PMR oz walkie tolkie

Scorpia ::

Torej iscem par pmr postaji, kateri ima funkcijo monitor ali drugace varuska. Sicer je zazelen daljsi domet, vsaj 2km in da bi slo cez majhen hrib. Ni pa nujno, ker se bo uporabljalo okrog hise. Zakaj varuska... ker se gre za starejso osebo, ki je nepremicna in kadar klice, da se lahko oglasimo. Priporocljivo je, da je tudi zvok ok. Gledamo pa tam cene do 60evrov. Lp
////

markasaso12 ::

Pozdravljeni zanima me ali uporablajo registrirani amaterji tudi PMR frekvencije ali samo delajo na 2 meterskem pasu jaz imam PMR postajo in delam na PMR-JU bred kradkim se nabavil boljso postajo ki gre do 20km zračne razdalije seveda sem jo moral dat sprogramirat da imam PMR frekvencije drugače imam 2 meterski pas in PMR frekvencije a na 2 meterskem pasu se ne javljam ker nisem registriran radio amater včasih jih samo poslušam sem iz MARIBORA vsaj me veseli se pogovarjat z drugimi ki delajo na PMRJU
proso bi vas da vsak pove kaksnje so slabe lasnosti pmrja in boljse in koliksnja je bila razdaljija z katerim ste spostavili kontak z osebo na PMRJU LEP POZDRAV


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup PMR walkie-talkija? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16723727 (631) hipertija
»

Nakup opreme za pogovore med voznjo/sportom

Oddelek: Zvok in slika
91845 (932) __Devil__
»

Radioamaterski izpit

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
357277 (2994) hipertija
»

BaoFeng UV-5RE Plus 2M/70cm

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172808 (2257) VolkD
»

sledilnik za živali

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71313 (1154) Mamaplata

Več podobnih tem