» »

Neostra slika

Neostra slika

tonesokol ::

Mam monitor sony e220 in integrirano na mat. plato grafično TNT2 M64. Slika v Windowsih je pri 1024*748 85Hz je malce neostra, ce monitor priključim na drug rač. za samostojno graf. je slika ostra tko kakor je treba. Poleg tega me zanima kje ta integrirana kartica dobi RAM. V rač. naj bi bilo 128 RAMa, v Win mi piše sam 96MB, kje je ostalih 32MB, a mogoče pr kartici. V win piše da ma kartica 24 MB rama.

JLP ::

Ja integrirane stvari na plat so ponavad bl švoh. Pa nej bo to grafika al pa zvok. Grafična dobi pomnilnik iz sistemskga RAMA zato si rezervira mal rama pa zato ti pol u Win kaže da maš mn RAMa. Pa tud drgač so nVidia kartcie bl slabe pr 2D kvaliteti. Če hoč kvaliteto 2D pol nabav Matrox.
Live long and prosper!

OZZY ::

Včasih slika pri višjem osveževanju postane malce neostra. Ko sem mel star monitor mi je slika pri 75Hz bila zelo ostra medtem, ko pa je pri 85Hz postala nekako bleda in neostra. Seveda pa igra tukaj tudi grafična kartica. Nekatere imajo zelo ostre in lepe slike medtem, ko imajo druge težave.

Mate ::

tone razloog za to so zelo verjoetno motnje k nastanejo pr delovanju vseh drugih cipov zraven...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565335 (4394) iso2000
»

Dva različna IIyama 454 monitorja???

Oddelek: Kaj kupiti
81127 (1038) krho
»

ati vs. nvidia---pro sw opengl in 2d desktop kvaliteta slike

Oddelek: Strojna oprema
61045 (880) udarnik
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634543 (3558) Marjan
»

Kako dobra je ta kartica-YUAN 600S GF2GTS 64MB DDR

Oddelek: Zvok in slika
161224 (927) ABX

Več podobnih tem