» »

Playstation 3 used vs. new POMOČ

Playstation 3 used vs. new POMOČ

GabrieLeo ::

Glede na to, da sem bolj nedeljski igralec sem se odločil za nakup konzole, ampak glede na to, da nisem ravno spremljal obdobje, ko sta še kraljevala ps3 ter xbox sem tukaj precej lesen, zato imam par vprašanj za speciologe. Glede na to da je odzunaj tudi super slim (v mojem primeru gledam GTA5 special edition za 230eur) se mi zdi precej ugodna ponudba, ki jo bi takoj izkoristil, a so me prijatelji opozorili na določene pomanjkljivosti, kot so recimo 12GB, večja glasnost in še neki problemi. Je to res? Je dejansko slim še vedno najboljša izbira proti superslimu? Skrbi me tudi prostor. 12gb je nekam malo. Kaj storiš potem ko ga zmanjka? Lahko igre brišem ali pa jih inštaleram na dodatnem trdem disku preko USB?
Ter še zadnje vprašanje: kakšna je gaming izkušnja? ne skrbi me toliko vrhunska grafika itd... Ampak bolj štekanje. Se lahko zgodi pri konzolah da ti pri igranju pade fps ali celo zašteka?
Verjetno so kakšna vprašanja neumna ampak sem tukaj zares čisto nov.

hojnikb ::

Nabavi rabljenega slima...

kar se tiče 12GB verzije; da se vgradit disk poljubne velikosti in plac ni več problem.
#brezpodpisa

GabrieLeo ::

Tudi pri superslimu? Kako je pa z nakupom rabljenega? Na kaj moram paziti?

hojnikb ::

pri rabljenih glej, da je čimnovejši slim in da stvar ni blo YLODa..
#brezpodpisa

GabrieLeo ::

Zakaj pa toliko ne priporočajo superslima glede na to da je novejši od slim?

hojnikb ::

Ker je pač oskubljen napram slimu. Čeprav je funkcionalno identičen vsem ostalim (pognal bo vse igre..)

karkoli kupuješ, ne kupit tadebelega.
#brezpodpisa

LJ4L ::

hojnikb je izjavil:

Ker je pač oskubljen napram slimu. Čeprav je funkcionalno identičen vsem ostalim (pognal bo vse igre..)

karkoli kupuješ, ne kupit tadebelega.

Je oskubljen. Pa naj ne kupuje starega (fat) ali novega (super slim). Najboljši po mojem mnenju je srednji (slim).
LP from LJ

hojnikb ::

Pač costdown. Še vsako generacijo je bilo tako..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478268395 (14633) Larisabrownb
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23650297 (25645) hojnikb
»

PS3 Super Slim, GTA: V

Oddelek: Konzole
253369 (2750) [D]emon
»

PS3-Na kaj paziti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6953 (853) Mad_Lion
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950956 (17473) kiFni

Več podobnih tem