» »

Temperatura na EPOX8KTA3

Temperatura na EPOX8KTA3

krucymucy ::

Zdej mene zanima kok mate kej na teh platah temperature, predvsem za Durone

Jest mam ponavad tm okol 50°C (CPU)
Pasto mam nalosano, pa ne uno original z Corba, pa še prou je obrnjem

aja navitga mam (5,5x133) zdej, drgač pa dvignem FSB na 150Mhz

msmiha ::

Kake veze majo plate s temperaturo procesorja ?:| Jaz mam Durona 800@1007 na voltaži 1.7v pa ma temparaturo pri ideal 38*C, pri polni obremenitvi pa 47*C. Na stranici mam še dva ventilatorja, ki točno pihata na proc
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

borchi ::

zakaj pa plata ne bi smela met vpliva na to kolk kaže temperaturo procesorja? upam, da nisi eden tistih, ki še ni pogledal večih socketa plat. npr. epoxova 8KTA3 nima senzorja kot ABIT kt7!! senzorja se sploh ne vidi in je zgleda skrit v podnožje in s tem je tut mal vprašljivo kako točno lahko izmeri temperaturo. za primer isti procesor na abit kt7 kaže kakih 5 stopinj več kot na epox 8kta3!!!
Moj duron600@943 zleze do 46-47, hladim pa z Thermaltake VolcanoII. Voltaža 1.85V, seveda tut termalna pasta.
krucymucy: katero verzijo plate imaš? kovinska ali plastična ročica pri podnožju za proc.?

borchi
l'jga

krucymucy ::

Kovinsko?????????????

Kva to pomen?

ChiefThunder ::

Model te je hotu vprašat, iz kakšnega materiala je ročica(vzvod za sprostitev procesorja iz socketa). :\

borchi ::

da je tvoja plošča najverjetneje verzija 0.3!

borchi

p.s. to pa sprašujem, ker bi rad vedu, če je verzija plate kej pomembna za overclockanje teh plošč
l'jga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naj stabilna,bolsa,SDR plata.Kdo je?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211217 (1016) VASkO
»

Nadgradnja!

Oddelek: Kaj kupiti
8886 (752) Dalmatinc
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382109 (1453) Enzo77
»

FSB, win nestabilni pri 107mhz

Oddelek: Navijanje
231706 (1462) VASkO
»

kaksno mamaplato naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
101263 (1137) ChiefThunder

Več podobnih tem