» »

Gamepad (Logitech F310) ne dela.

Gamepad (Logitech F310) ne dela.

Twixz ::

Pozdravljeni.

Zanima me samo, ko vklopim gamepad v prijateljev kompjuter (kjer ponavadi gikamo multiplayer stvari) ga zazna ampak noče avtomatsko, niti manually naložit driverjev, niti ne gre z joyem igrat.
Ko sem ga doma priklopil na kompjuter... No, poleg tega da sva z bratom odigrala celo sezono F1 2013 na splitscreen in zapravila 1 dan oziroma 10 ur za to.. Drugega problema ni bilo, avtomatsko je naložilo driverje in vse delalo normalno takoj ko sem ga priklopil. Zanima me zakaj je tako, kompjutra imata oba naloženo Windows 7, 32-bit.

Link do gamepada: http://gaming.logitech.com/en-us/produc...

Downloadali smo tudi ta Logitechov Software da bi manually naložili driverje, pa ga ta Software ne zazna. Drugega ne vem kaj še dodati da bi čimbolje opisal težavo, če lahko še kdo konkretno vprašanje postavi bi bilo zakon.

Hvala za vsak odgovor in lep pozdrav.
  • spremenil: Twixz ()

lowac ::

Meni se je "podoben" problem pojavil ko sem upgrajdal (fresh install) iz Windows 8 na Windows 8.1 in mi ne deluje več logitech F710 gamepad, pa sem probal že ni da ni !

Za znoret! Sedaj pa samo čakam na kakšne nove driverje s strani logitecha... :S

lowac ::

Sem rešil z enim načinom, da ga inštaliraš kot XBOX 360 Wireless controller, potem pa deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5513647 (11610) yero7
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395842 (3286) opeter
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7521361 (18900) Sssaga
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815931 (8193) TechBeats
»

Gamepad od XBox360

Oddelek: Kaj kupiti
201919 (1745) Jst

Več podobnih tem