» »

grom in asus

grom in asus

Djz3l3 ::

Torej danes, je zacelo malo dezevati in samo enkrat je zagrmelo, vse skupaj trajalo 5min, racunalnik in vse izklopil, po temu enem in edinem udaru (pred izklopom nisem preverjal ali dela).

Ko se je vse skupaj umrilo sem priklopil nazaj in zadeva ne deluje, ledica na maticni le brli, poiskusil z drugim napajalnikom in tudi ne deulje sicer je samo 420w... torej vrjetno je sla maticna?

smotanc ::

možno da ti je šla matična ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smotanc ()

Blinder ::

z dvemi napajalniki ne dela pa da je šel napajalnik?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Djz3l3 ::

Vsi kondenzatorji celi, odklopil vse ostale komponente in nic... racunalnik je pa priklolpjen na 2 zaporedni prenapetostni zasciti... in lih dobr sm si vse porihtu in zdej to... vaaa

drzni86 ::

Naredi za vsak slučaj še reset biosa.

francek1 ::

Djz3l3 je izjavil:

Vsi kondenzatorji celi, odklopil vse ostale komponente in nic... racunalnik je pa priklolpjen na 2 zaporedni prenapetostni zasciti... in lih dobr sm si vse porihtu in zdej to... vaaa

Napiši, kakšni zaščiti sta bile, da mi ne kupujemo istih....:D
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Mitch ::

Izklopi PC iz omrežja in drži gumb za vklop 15 sekund...

Djz3l3 ::

Odstranjena baterija, probal z 3 napajalniki in nic, je pa zanimivo da pri vsakem napajalniku drugace sveti led dioda, no pri enem sploh ne...

Djz3l3 ::

Evo mam novo plato, sm bil v swedata smo tam z fanti malo probavali in nič od nje... Zdej me pa zanima sledeče, plato sm kupu v slo (rabljeno) ampak stvar je še v garancji 2 leti,ki pa je bila kupljena na mylemon.at imam orginal račun, škatlo oz. vse. Mislite da je vredno probat poslat na garancijo? Je mozno da mi zaracunajo diagnostiko glede na to da jo je skurila mati narava?

s6c-gEL ::

Če je vizualno mb ok se narediš butastega, rekoč: "računalnik od danes ne dela".

Djz3l3 ::

Vse je ql na pogled, kondenzatorji celi, vsi elementi celi, nikjer zazgano, led dioda ob napajalniku vklopljenjem zelena... posilja se na moje ali njihove stroske? Sicer grem konec maja v nemcijo pa bi lahko osebno nesel...

mitja73 ::

Na servisu diagnostika hitro pokaže če je prenapetost, ker imajo plošče varnostne elemente ravno zato da jih skupi in s tem se vidi prenapetost.

andre91 ::

kaj pravite glede tega prenosnika : Asus Prenosnik X75VB-TY024 ? je dobr za igranje igric tudi za autocad

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Buggy ()

boogie_xlr ::

Za 17" ima zelo slabo resolucijo. Velik minus za autocad.

andre91 ::

kaj pa za igranje novejših iger?

BorutK-73 ::

Za igre se kupi računalnik (kišta) ali konzola. Prideš ceneje skozi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
253323 (2956) Fif55
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939800 (7245) gregor
»

računalnik se mi noče zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
171425 (1156) Pyr0Beast
»

kako ves, kaj je crknilo?

Oddelek: Strojna oprema
191844 (1373) jero_no1
»

Ugasnjen racunalnik se skuri

Oddelek: Pomoč in nasveti
172078 (1569) Macketina

Več podobnih tem