» »

HTC nepričakovano z višjo izgubo

1
2
»

PrihajaNodi ::

Pred nakupom Lumie 920 sem gledal Htc One in Mini. Roko na srce je vse skupaj žalost, mini nima niti stabilizatorja slike, obema manjka gumb za kamero. To pomeni tri klike če želim narediti sliko, torej odkleniti ekran, poiskati ikonco (če ni na namizju), tapniti na kamero in čakati da se zadeva nastavi, medtem pa na lumiji samo držim sekundico in že lahko slikam. Da o prefektnosti kamere ne izgubljam besed.

Sem pa razmišljal o HTC 8X.

Če potrebujejo izdelek kot je moto g? Močno dvomim da bi jim uspelo. Kakšen od igralcev velikih se bo moral posloviti in to ne bo Nokija kot so vsi tu na forumu napovedovali njen propad. Tudi sama Motorola vprašanje koliko časa bo zdržala, saj ima ogromno tekmecev kot je recimo Huawei.

Kar se WP tiče, hja no res ima še mali delež, vedar bodo sedaj lansirali svoje izdelke v Indijo, čas pa bo pokazal. V Indiji pa dela dobre rezulatate Sony, vendar počakajmo na konkurenco.

P.s. kar se tiče vmesnika od HTC je pa ena velika žalost.

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

hojnikb je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Vrhunska 4Mp kamera ze drugic v njihovem top telefonu...

Od kdaj so pa megapiksli kakršnkol indikator kvalitete kamere ?!


Jaz in ti (studenta informatike) sva najverjetneje seznanjena z dejstvom, da je za dobro fotografijo potrebno se kaj drugega, kot zgolj stevilo pikslov. Zdaj pa to objasni se milijonom potencialnih kupcev, ki bodo - v HTC flagship telefonu - PONOVNO zagledali 4Mp in raje kupili high-end telefon drugega proizvajalca... ;)

Dejstvo, da HTC One (v primerjavi s konkurenco) sepa s kamero, je ze znano. Pri prodaji HTC M8 bo imel kljucno vlogo njigov PR oddelek, ce bo raji sploh uspel prikazati njihovo "ultrapixels" tehnologijo. IMO, bo HTC izgubil znaten delez tistih, ki ze imajo stari HTC One in bodo raje presedlali na 16Mp z novim S5. Sploh v kolikor so tudi drugje po svetu taksni telebani pri mobilnih operaterjih, ki top telefon, ki je v svetu ze izsel in se prodaja, se vedno nimajo v ponudbi. Samsung S5 bo v prodaji najverjetneje 11.4 (saj Simobil ze nekaj casa sprejema rezervacije). O HTC M8 pa ne duha in sluha. Koliko kupcev mislis, da bo cakalo na 4Mp kamero?!?

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Meni novembra topeče 2-letna naročnina. Vsekakor jo bom podaljšal bom pa izbiral med M8 in N6.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

hojnikb ::

bajsibajsi je izjavil:

hojnikb je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Vrhunska 4Mp kamera ze drugic v njihovem top telefonu...

Od kdaj so pa megapiksli kakršnkol indikator kvalitete kamere ?!


Jaz in ti (studenta informatike) sva najverjetneje seznanjena z dejstvom, da je za dobro fotografijo potrebno se kaj drugega, kot zgolj stevilo pikslov. Zdaj pa to objasni se milijonom potencialnih kupcev, ki bodo - v HTC flagship telefonu - PONOVNO zagledali 4Mp in raje kupili high-end telefon drugega proizvajalca... ;)

Dejstvo, da HTC One (v primerjavi s konkurenco) sepa s kamero, je ze znano. Pri prodaji HTC M8 bo imel kljucno vlogo njigov PR oddelek, ce bo raji sploh uspel prikazati njihovo "ultrapixels" tehnologijo. IMO, bo HTC izgubil znaten delez tistih, ki ze imajo stari HTC One in bodo raje presedlali na 16Mp z novim S5. Sploh v kolikor so tudi drugje po svetu taksni telebani pri mobilnih operaterjih, ki top telefon, ki je v svetu ze izsel in se prodaja, se vedno nimajo v ponudbi. Samsung S5 bo v prodaji najverjetneje 11.4 (saj Simobil ze nekaj casa sprejema rezervacije). O HTC M8 pa ne duha in sluha. Koliko kupcev mislis, da bo cakalo na 4Mp kamero?!?

Z razlogom HTC ne promovira nikjer in trudom skriva teh 4MP ravno zaradi takih pajacov, ki mislijo da je megapixel vse.
Šepa mogoče res pri število pixlov, je pa zato lowlight kvaliteta neprimerljiva. Itk pa, nwm zakaj hudiča bi rabu 16MP kamero na telefonu ?
a boš printal panoje iz teh slik ?!
#brezpodpisa

dottor ::

Edini krat ko vidim HTC reklamni material je pri tekmah lige prvakov. Drugače še nisem vidu reklamnega materiala za HTC. Samsung pa se itak štuli povsod in imaš povsod njegov reklamni material.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Maxl ::

bajsibajsi je izjavil:

hojnikb je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Vrhunska 4Mp kamera ze drugic v njihovem top telefonu...

Od kdaj so pa megapiksli kakršnkol indikator kvalitete kamere ?!


Jaz in ti (studenta informatike) sva najverjetneje seznanjena z dejstvom, da je za dobro fotografijo potrebno se kaj drugega, kot zgolj stevilo pikslov. Zdaj pa to objasni se milijonom potencialnih kupcev, ki bodo - v HTC flagship telefonu - PONOVNO zagledali 4Mp in raje kupili high-end telefon drugega proizvajalca... ;)

Dejstvo, da HTC One (v primerjavi s konkurenco) sepa s kamero, je ze znano. Pri prodaji HTC M8 bo imel kljucno vlogo njigov PR oddelek, ce bo raji sploh uspel prikazati njihovo "ultrapixels" tehnologijo. IMO, bo HTC izgubil znaten delez tistih, ki ze imajo stari HTC One in bodo raje presedlali na 16Mp z novim S5. Sploh v kolikor so tudi drugje po svetu taksni telebani pri mobilnih operaterjih, ki top telefon, ki je v svetu ze izsel in se prodaja, se vedno nimajo v ponudbi. Samsung S5 bo v prodaji najverjetneje 11.4 (saj Simobil ze nekaj casa sprejema rezervacije). O HTC M8 pa ne duha in sluha. Koliko kupcev mislis, da bo cakalo na 4Mp kamero?!?


V življenju ne bi menjal HTC One (M7), ki si ga trenutno lastim, za plastik fantastik S5 z žnj nepotrebnimi senzorji, ki itak ne delujo tako, kot so oglaševani.

Johansen ::

Zakaj pa ne? Se 10 let nazaj so nekateri tud cudno gledal ces, zakaj bi hotu mailat, srfat, navigirat, slikat in vse ostalo kar se je napovedovalo preko telefona? Telefon je pa ja za klicat... Danes pa je to cisto normalno in takratnih 'telefonov' bolj ni vec. Zato danes na flagship device-u imeti 4M kamero je blago receno 'nateg', pa imas lahko 100 teorij zakaj je to boljse (tolazba pac, kdo pa prizna, da se je nategnu). Pac, HTC je malo khm... zaspal, ker nekako dvomim, da nacrtno dela aparate za kriticne razmere (kar lowlight recimo je). Iz te moke bolj ne bo kruha, ker obstajajo boljsi izdelki za te namene. Jaz to vidim bolj kot sparanje / optimiziranje cenejse zadeve in posledicno optimiziranje marze/dohodka (skratka, slepanje). HTC bo moral nekaj zamenjati v svoji miselnosti, v nasprotnem bolj ne bo slo. Stavit samo n a aluminij in 4M kamero ocitno ni ravno zmagovita kombinacija, se zelo dobro vidi iz prodajnih rezultatov. In 450 evrckov, kot pravite, da so vam vzeli za to, je brat bratu - prevec. Kupovati telefon zaradi designa je pa itak preseravanje.

hojnikb je izjavil:


Šepa mogoče res pri število pixlov, je pa zato lowlight kvaliteta neprimerljiva. Itk pa, nwm zakaj hudiča bi rabu 16MP kamero na telefonu ?
a boš printal panoje iz teh slik ?!

Johansen ::

Aja, samo se to. Ne razumet prejsnji post kot prcanje. Je samo moje razmisljanje. Seveda si vsak kupi tisto kar misli, da je najbolje zanj.

hojnikb ::

A ste še vedno prepričani, da je HTC uporabil obično 4MP kamero v želji po šparanju ?!
#brezpodpisa

Johansen ::

V cem je toliko boljsa od drugih?

Tukaj imas primerjavo med HTC ONE in GALAXY S4. Ce mene vprasas, ni neke razlike. Folk ocitno opazi in zato je HTC tam kjer je. Ce sva postena en do drugega mislim, da lahko brez najmanjsih tezav priznava, da se en in drug lahko skrijeta proti povprecnemu digitalcu, kar se kvalitete slik tice. Tako da ja, se vedno mislim, da kamera v HTC ONE je bolj natega, kot kajkoli resnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Johansen ()

hojnikb ::

Ima dosti dosti večjo površino za en pixel kot običajne kamere..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Johansen ::

Rezultat se vedno ni nic posebnega v primerjavi z ostalimi kamerami. Razen lowlight, tam pride do izraza. Kakorkol, nekaj drugega bojo moral se pogruntat, to ocitno ni dovolj.

Pithlit ::

Slike s telefonom so itak večina v 'low light' pogojih narejene. Za normalne pogoje si pa že sam pogruntal da prav nič ne zaostaja za 'velikimi'. Ergo je kamera superiorna. Če si MP whore pol ti pa to itak nikol ne bo jasno.
Life is as complicated as we make it...

Johansen ::

Ja, MP whore sem, sigurno. Matr ste hecni. Obracaj kakor hoces, kamera je se vedno zanic. Drugace pa mi je cisto vseeno, vsakemu svoje...

hojnikb ::

Za telefon je čisto ok kamera. Če hočeš boljše slike, pač kupiš digitalca..
#brezpodpisa

Pithlit ::

Očitno ti ni vseeno... Če pa nas hočeš prepričat da imaš prav (pa se motiš).
Life is as complicated as we make it...

MrNighthawk ::

Sicer samo iz enega portala... ampak mislim, da so kar kredibilni glede svojih testov.

http://www.techradar.com/news/phone-and...

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

Za telefon je čisto ok kamera. Če hočeš boljše slike, pač kupiš digitalca..

Ni res. Če hočeš boljši fotoaparat vzameš kakšnega konkurenčnega, ki ima ob enem tudi več MP. Recimo S4, Z serija in podobno naprej.

hojnikb ::

Imajo več megapixlov, nimajo pa zato nič večjega senzorja :)
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

Imajo več megapixlov, nimajo pa zato nič večjega senzorja :)

Briga te senzor. Zaradi mene imajo lahko 10x manjše pixle če vseeno, dajo iz sebe boljšo fotko.

Sredstva, pot in načini niso pomembna, pomemben je zgolj rezultat.

hojnikb ::

me prav zanima, če bi bil istega mnenja če pod sliko nebi pisal kolk megapixlov je :)
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Vidim, da večino ljudi kupuje ali Samsung ali Iphone.... osebno vam priporočam, da preizkusite še HTC-ja...

Mah jst mam HTC One S in sm zelo zadovoljen. Dela zelo lepo ... nimam problemov, tudi kamera je dost dobra... Uglavm če zelo rad slikaš potem kupi raje cheap phone pa odštej malo več za fotoaparat. Meni je važno, da dela gladko ima kvaliteten zvok, tudi nekateri "bonbončki" so mi zelo všeč, pa tud kr trpežn je... skratka zelo sem zadovoljen z nakupom :)

Tudi preko telefonskega interneta sem igral BF4 (ping 60-80) ali sem ga uporabljal kot wifi USB in res presenetljivo dobro :)
Čeprav je to zadnjič, da sem kupil tak telefon...


Lp
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

antireal ::

Nevem od kje vam da htc one dela slabe slike:)? Res da nima nevem kaj pixlov in ne moraš zoomirat in cropirat na veliko. Ampak vseeno. Večkrat potrebuješ kamero za low-light posnetke kot sliko cropiras.

http://www.androidcentral.com/megapixel...

Za 10x15 slikce je vse ok. Za plakate tiskat boš pa verjetno slikal z malo boljšim fotoaparatom?

lp

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

me prav zanima, če bi bil istega mnenja če pod sliko nebi pisal kolk megapixlov je :)

Da. Lastil sem si S4 več kot pol leta, cca 2 meseca sem uporabljal oba, sedaj pa imam HTC one.

S4 v kameri gladko poseka ONE. V določenih svetlobnih pogojih ima ONE fenomenalne fotke! V ostalem pač ne. Če pa parkoli pozumiraš je pa žalost.

Moja fotka iz HTC one izpred parih dni (vozil sem za avto, nekaj zooma na telefonu).

PrihajaNodi ::

UU žalost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: technolog ()

klkkkkkkkkkk ::

Sploh ne... žalostno je, da kupiš telefon samo zaradi dobre kamerce.

Če rad slikaš namesto, da zapravljaš 500+EUR za dober telefon..sepravi za 200EUR dobiš soliden telefon za 300EUR pa solidno fotoaparat/kamerco.
Sej tud S4 nima tako dobre kamerce...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Sploh ne... žalostno je, da kupiš telefon samo zaradi dobre kamerce.

Irelevantno. Pogovor teče trenutno o kameri in HTC-cejeva je podpovprečna. Niti približno, pa se ne more kosati z najboljšimi. Razen, razen v določenem pogoju. Moj point je: jeb*š ultrapiksle, karkoli tretjega, važen je edino efekt. In 4MP HTC kamera ga nima.

bajsibajsi ::

hojnikb je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

hojnikb je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Vrhunska 4Mp kamera ze drugic v njihovem top telefonu...

Od kdaj so pa megapiksli kakršnkol indikator kvalitete kamere ?!


Jaz in ti (studenta informatike) sva najverjetneje seznanjena z dejstvom, da je za dobro fotografijo potrebno se kaj drugega, kot zgolj stevilo pikslov. Zdaj pa to objasni se milijonom potencialnih kupcev, ki bodo - v HTC flagship telefonu - PONOVNO zagledali 4Mp in raje kupili high-end telefon drugega proizvajalca... ;)

Dejstvo, da HTC One (v primerjavi s konkurenco) sepa s kamero, je ze znano. Pri prodaji HTC M8 bo imel kljucno vlogo njigov PR oddelek, ce bo raji sploh uspel prikazati njihovo "ultrapixels" tehnologijo. IMO, bo HTC izgubil znaten delez tistih, ki ze imajo stari HTC One in bodo raje presedlali na 16Mp z novim S5. Sploh v kolikor so tudi drugje po svetu taksni telebani pri mobilnih operaterjih, ki top telefon, ki je v svetu ze izsel in se prodaja, se vedno nimajo v ponudbi. Samsung S5 bo v prodaji najverjetneje 11.4 (saj Simobil ze nekaj casa sprejema rezervacije). O HTC M8 pa ne duha in sluha. Koliko kupcev mislis, da bo cakalo na 4Mp kamero?!?

Z razlogom HTC ne promovira nikjer in trudom skriva teh 4MP ravno zaradi takih pajacov, ki mislijo da je megapixel vse.
Šepa mogoče res pri število pixlov, je pa zato lowlight kvaliteta neprimerljiva. Itk pa, nwm zakaj hudiča bi rabu 16MP kamero na telefonu ?
a boš printal panoje iz teh slik ?!


Res ti ni jasno, mar ne? Lahko se razumes v tehnikalijah, ampak vec kot ocitno ti ni jasno, kako deluje potrosnistvo! Verjetno sem sam na tem podrocju v prednosti, kot sistemski analitik. Prosim, vzemi si par sekund ter ponovno preberi, kar sem napisal. Medtem, ko je HTC ravno pred nedavnim pridelal izgube, je Samsung prodal svoj 200KK galaxy aparat. Sam si lastim tako HTC kot tudi Samsung telefon, moj prvi Android OS telefon je bil HTC Desire... V resnici sem malenkost naklonjen HTC strani, a jih je - ob vse bolj ponavljajocih spodrsljajih - prekleto tezko dostojno zagovarjati.

Lahko teoretizirava v neskoncnost, ampak prodajne cifre povedo svoje.

Zgodovina sprememb…

klkkkkkkkkkk ::

Moj point pa je, da tud ostali telefoni niso tako dobri.. sem že sam probaval z s4 in verjemi raje imam fotoaparat. Manj zajebavanja itd.
Tako rečeno HTC kamerca izpopolnuje točno to kar rabiš... brez zooma dela zelo lepe fotke. Zdej pa, da boš uporabljal telefon za lepe fotke...

Sam raje vidim, da so popravi drugje kot pa na kamerci ... no vse je odvisno od osebe zato pa je toliko "variant"
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Sploh ne... žalostno je, da kupiš telefon samo zaradi dobre kamerce.

Če rad slikaš namesto, da zapravljaš 500+EUR za dober telefon..sepravi za 200EUR dobiš soliden telefon za 300EUR pa solidno fotoaparat/kamerco.
Sej tud S4 nima tako dobre kamerce...



Za 200 EUR dobiš lumio 290, ki dela fenomenalne slike. Ne boš verjel. Lumia 920 pa v slabi svetlobi poseka s4 http://www.technobuffalo.com/2013/04/25...

hojnikb ::

Res ti ni jasno, mar ne? Lahko se razumes v tehnikalijah, ampak vec kot ocitno ti ni jasno, kako deluje potrosnistvo! Verjetno sem sam na tem podrocju v prednosti, kot sistemski analitik. Prosim, vzemi si par sekund ter ponovno preberi, kar sem napisal. Medtem, ko je HTC ravno pred nedavnim pridelal izgube, je Samsung prodal svoj 200KK galaxy aparat. Sam si lastim tako HTC kot tudi Samsung telefon, moj prvi Android OS telefon je bil HTC Desire... V resnici sem malenkost bolj naklonjen HTC strani, ampak jih je ob vse bolj ponavljajocih spodrsljajih prekleto tezko zagovarjati.

Lahko teoretizirava v neskoncnost, ampak prodajne cifre povedo svoje.


Od kdaj so prodajne številke kakršn koli indikator, da je izdelek dober oz. kvaliteten ?
Kot analitik, you should know better.

Sploh pa, Samsung je ogromna firma v primerjavi z HTC in si tudi lahko prvošijo met žiljon produktov, pravtako lahko zapravijo enormne vsote za marketing.
Dejstvo je, da ima HTC dobre produkte (in M8 je defenitivno top). Če so naredili drzno potezo z rabo manj MP, so be it. Heck, mogoče zna it trend ravno v to smer (malo MP in velik senzor).


Se pa strinjam s tem, da ovce pač padajo na številke.
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Ja sam S4 pa poseka lumio drugje vsekakor pa za fotke je lumia boljša in cenejša izbira...

Pa tud ena stran nezna naredi en proper review glede kamerce in fotoaparata na telefonih... nujno bi moral dodat eno sliko z dobrim fotoaparatom tako, da bi še bolje oopazil razliko..
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

technolog ::

PrihajaNodi je izjavil:

UU žalost.


Žalost je to, da folk ne ve, da se z mobiteli ne zumira. Digitalni zoom je bedarija.

M-XXXX ::

technolog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

UU žalost.


Žalost je to, da folk ne ve, da se z mobiteli ne zumira. Digitalni zoom je bedarija.

Tvoj post je šele bedarija. Delaš (narediš) to kar rabiš v tistem trenutku. Če rabiš zoom ga rabiš in uporabiš. Če ne izpade dobro na prvem telefonu, na drugem telefonu pa pomeni, da je prvi slabši.

hojnikb ::

v takem primeru je pa najbolje vzet lumnio 1020 :))
#brezpodpisa

technolog ::

M-XXXX je izjavil:

technolog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

UU žalost.


Žalost je to, da folk ne ve, da se z mobiteli ne zumira. Digitalni zoom je bedarija.

Tvoj post je šele bedarija. Delaš (narediš) to kar rabiš v tistem trenutku. Če rabiš zoom ga rabiš in uporabiš. Če ne izpade dobro na prvem telefonu, na drugem telefonu pa pomeni, da je prvi slabši.


Verjetno mi sploh ni treba odgovarjat na tole.

PrihajaNodi ::

Meni pri zoomu kljub temu da ni optičen ne spaca toliko in bi lahko brez problema videl registracijo. Je pa res zrnata slika.

hojnikb ::

Jebat ga, samsung fanboyom je to voda na mlin, da HTCju ni ratal naredil boljše kamere, po drugi strani je pa S5 ena navadna žalost kar se tiče novosti :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

FlyingBee ::

vsekakor ne glede na pametovanja, prodajne številke veliko pokažejo in pravi nesmisel je 4mp sploh omenjat v teh časih, saj kupci niso toliko ozaveščeni kot hojnikb in pajdaši

trnvpeti ::

kitajci so se samsunga stisnali
htc nima prihodnosti

hojnikb ::

HTC rabi nujno refajnat low in midrange ter skenclat množice modelov.
En price/performance telefon a.k.a moto g je lahko gamechanger za firmo, kot je HTC. Ni vse v highendu.
#brezpodpisa

trnvpeti ::

pac kaksen a17 bo vrh glave dosti
pa mocnejso baterijo
po pameti narejeno
z normalno ceno
pa bolj nadgradljiv OS
in se bo prodajalo

hojnikb ::

In nujno opcija Sense/AOSP varjante, da se pokrije večji spekter uporabnikov :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

motoG je bil dalec najblizje

M-XXXX ::

En price/performance telefon a.k.a moto g je lahko gamechanger za firmo, kot je HTC. Ni vse v highendu.

telefon je recimo 200€. Od tega je davek 40€, trgovina vzame 20€, podjetju ostane 140€. Proizvodnja cena je recimo 100€. 40€ po telefonu profita. Prodajo jih 10MILJONOV, dobijo 400 miljonov profita.
Telefon je 600€, od tega je davek 120€, trgovina vzame 100€, proizvodnja cena je 150€. Profita je 230€. Prodajo jih 2 miljona.

V mainstreem razredu boš veliko težje zaslužil kot v high ker so marže tudi po en razred nižje. Zdaj pa povej koliko MOTO-gjev je bilo prodanih? 10x več kot HTC-jevega top class telefonov?

hojnikb ::

Lahko pa imaš oba ter služiš na obeh frontah. Sj nihče ne pravi naj opustijo highend, le večji fokus naj gre na midrage.
#brezpodpisa

FlyingBee ::

sploh ne vem kaj je bilo narobe z One x, s in v (vsak predstavnik svojega razreda), pa so se za en k prodajal, tako da rešitev ni v bolj razširjeni ponudbi ... marketing in še enkrat marketing, žal!

hojnikb ::

Ja sam ti predstavniki so bili ena velika žalost..
#brezpodpisa
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bilo je nekoč: HTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6015175 (10711) shadeX
»

Odpuščanja naznanjajo težke čase za proizvajalce pametnih telefonov

Oddelek: Novice / Ostale najave
208082 (4927) PrihajaNodi
»

HTC z rekordno izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5349176 (20287) MrNighthawk
»

Bo Nokia ob polletju še zasedala prestol pametnih mobilnikov?

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
145850 (4395) PrimozR
»

Palm naprodaj

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
73444 (3063) roli

Več podobnih tem